Ťažký vzťah

5. máj 2024

Ahojte, co by ste robili na mojom mieste? Tuzim po laske, uzivat si zivot, cestovat sama/s priatelom, milovat sa vela s priatelom, byt stastna. Nemam stastie na vztahy. Prvy alkoholik, potom flirty, potom dlho sama, spamatavala som sa...potom psychopat, teraz zlaty chalan, ale necitila som sa po tom vsetkom na vztah a my sme randili v ramci casovych moznosti, ale neoficialne prilis dlho, presli dva roky a ja neviem co chcem, ci este chcem, ci nie je neskoro pre nas...Viete co myslim, spoznate niekoho s kym prezivate vzajomne zalubenie, ale nastavite si barieru, nejake citove vytriezvenie a kontrolujete emocie, randite, ale....po rokoch chcete viac, ale neviete, ci to teraz pojde...ja uz som na nieco viac propravena asi rok z tychto dvoch rokov, ale bola som uplne zablokovana vo svojom vnutri voci muzom, on mal podobne nastavenie. Co je najhorsie, ze uz citim, ze ten kontakt zacina chladnut...akoby sme neprijali to najviac co sme z nasej kompatibility mohli a je mi to luto, ale dnes celkovo vnimam, ze ludia nechcu to pekne, lebo pride to sklamanie a tak radsej tapeme, mame sa radi, ale...a ja uz neviem sama ako to chcem, pretoze uz si vsimam zaujem muzov, chcem zmenu, ale aku...bude mi luto nezazit to vsetko s nim, ale da sa to s nim, je to mozno pevny zaklad...mozno si on len nevie uzivat zivot....a hlavne je mi za tazko po dvoch rokoch si predstavit, ze sme to nechali plynut, ale nevieme si uzivat zivot spolocne a pripadne potom to musiet vysvetlovat okoliu...ale mozno aj s nim...ked to bude v takomto neutraly pojde to dokelu same, my sme priklad vztahu v ktorom ludia nekomunikuju o svojich potrebach, ale toto nemoze vyhovovat nikomu, myslim, ze tak ako sa citim ja, sa citi aj on...co by ste mi poradili...

egonsk
5. máj 2024

no najprv v sebe upratat trosku a dospiet, urcit si pevne priority a smer a potom sa otvorit novemu vztahu, takto by si mala postupovat. V aktualnom stave si tak kamoska na pobavenie s vyhodami maximalne tak v ociach chlapa.

petronellla87
5. máj 2024

Ja si myslím že vzťahy nie sú komplikované, to len ľudia si ich zbytočne komplikujú. Buď s niekým chceš byť alebo nie. Takéto špekulovanie je kktina a patrí do kategórie že s ním byť nechceš

autor
5. máj 2024

@egonsk @petronellla87 to nie je o dospievani, ja mam za sebou viacero zlych vztahov, mam po 30tke, prvy vztah bol serioznejsi, nastastie som to ukoncila pred svadbou, nebol dobry...chvilu som si uzivala slobodna, potom prisli zas nespravne pokusy, potom strachy, uzkosti...teraz sa to uz lame, mrzi ma, ze si zivot neuzivam, nie som stastna...nemame len vyhody, lebo robime aj nieco ine a zaroven vieme na seba aj pockat, sme si verni...dobieha ma vek, neuzila som si ziaden vztah naplno a zaroven som uz mala mat v tomto case rodinu

egonsk
5. máj 2024

praveze z toho co pises a aj terajsej reakcie je to o tom co som uviedol, vek tu nehra rolu. Aj niektori chlapi su nezodpovednym deckom hoci aj v 40tke-50tke. Ak v sebe upraces, bude to ako novy den a presne budes vediet co chces, kam co smeruje, atd... tie neistoty a pocity, ktore teraz mas zmiznu....

januska12323
5. máj 2024

Rozprávate sa spolu? Lebo píšeš tak ako keby si ani nevedela čo by chcel on.

autor
5. máj 2024

@egonsk tak hadam viem sama, ci je to len o tom alebo nie 😉

autor
5. máj 2024

@januska12323 o tomto smerovani vztahu nie

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz