Tajné stretnutie

23. máj 2024

ahojte, riešim v sebe takú dilemu.... čo by ste robili, keby sa náhodne dozviete, že váš partner, s ktorým riešite spoločnú budúcnosť, sa má za vaším chrbtom stretnúť so svojou bývalou kvôli nejakej (nazvime to) práci.... keď som to zistila, tak som začala dobiedzať, pýtať sa a proste JU zatajil... viem, že mali dosť vážny vzťah, bola to veľká láska a niečo sa pokazilo a skončili. každý má už svojho partnera, ale nedá mi to. hlavne to, že tají a vlastne ma klame, že niekde ide s ňou niečo riešiť... náš vzťah je taký, že intímností veľmi málo (jeho nízke libido) a tak si potom stále myslím, že má v hlave niekoho iného (najskôr túto dotyčnú). máme 40+ a sme spolu takmer 3r. Na začiatku nášho vzťahu mi povedal, že je to už mimo neho, ale proste mi vadí to zatajovanie... hlavne, keď to idú realizovať práve vtedy, keď budem odcestovaná pár dní... ako ho konfrontovať?? núti ma to nedôverovať mu + tá absencia sexu do toho...

magic08
23. máj 2024

a prečo mu nepovies priamo co si sa nahodou dozvedela?

bale1rinka
23. máj 2024

to sú otázky na neho...veru..komunikácia je základ

autor
23. máj 2024

@magic08
@bale1rinka áno, mám to v pláne, keď sa vrátim zo služobky. len som chcela prečítať nejaký váš názor, alebo sa vykecať, lebo teda brucho ma bolí už pár dní za to :-/

magic08
23. máj 2024

čiže, aby som tomu rozumela. To "ked budem odcestovana par dni" to je prave teraz? či to este len bude?

autor
23. máj 2024

@magic08 áno, ešte len idem preč... a vtedy sa majú stretnúť.... ja viem, že nemá v pláne byť mi neverný, ale skrátka mi to nerobí dobre.

bale1rinka
23. máj 2024

tak proste mu to pred odchodom povedz, môjmu mužovi by vadilo, keby vedel, že sa idem s bývalým stretnúť, hneď by mi povedal, že načo?

magic08
23. máj 2024

nuž, komunikovať, priamo mu povedať, čo si sa dozvedela a otvorene si to vykomunikovať. v 40-tke by to uz nemal byť problem

autor
23. máj 2024

viem, že sa už počas nášho vzťahu stretli. aj náhodne, aj nenáhodne (tiež kvôli nejakej činnosti), ale vtedy som to neriešila, lebo som nevedela o koho ide... pripadá mi to, že dievčina silou mocou potrebuje byť s ním v kontakte aspoň sporadicky a vedieť niečo o jeho živote....

autor
23. máj 2024

@bale1rinka keď mu to poviem pred odchodom, tak nebudem vedieť povedať, odkiaľ to viem... resp. on by vedel, od koho jediného to môžem vedieť a nechcem tej osobe robiť problémy...

bale1rinka
23. máj 2024

nuž ty máš 40, nie 15.

magic08
23. máj 2024

prečo sa rozisli, ked to bolo take vazne? kto inicioval ich rozchod?

autor
23. máj 2024

@magic08 boli tam nejaké veci zatajené z jej strany a on to nevedel rozchodiť.... tak bola pauza, ale keď to opäť chceli skúsiť, už tam bola nedôvera...

bale1rinka
23. máj 2024

no a s takouto osobou sa stretáva znova?nerozumiem, povedala by som nie a hotovo.
je odkázaný na tú prácu či čo idú riešiť?
chlap? neverím..žiadny chlap by nezobral prácu navrhnutú ženou - ego.

zuzubb007
23. máj 2024

Chod pekne na služobku, a keď sa vrátis uvidíš, že spolu spali, čo máš 15 rokov a mozog nikde? Vsak splechnem mu to do očí hneď ako sa zakokce, nech sa chlapec snaží ak mu Váš vzťah za dačo stoji

simona20201309
23. máj 2024

Vieš ze nemá v plane ta podviest? Tým si fakt NIKDY nemôžeš byt istá. Si veľmi naivná. Idu sa stretnúť natajnaka práve keď tu nebudeš, sex vám neklape, respektíve ho nemáte....
Jeho ex je možno na tom podobne...
Niekde som raz čítala že najčastejšie podvadzaju partneri s niekym koho už poznajú. Naš kamoš tiež podvádza svoju ženu s exkou. Exka je tiež vydatá a má deti...
A je to možno otázka času kedy sa k sebe vrátia. Zatiaľ ostávajú v manželstve kvôli deťom. Vy deti asi nemáte.
Ja by som len poradila jednu vec s mojou skúsenosťou- nikdy by som už nebojovala o muža ktorý za to nestojí
Klame ti? Ide sa stretnúť s ex a zatajiť to?
Neriešila by som viac a nechcem takého klamara a podvodníka. Aj keby som mala 50+ 60+...

luccija
23. máj 2024

Vtedy ti to nevadilo, lebo si nevedela o koho ide🙂
Ako vieš, že ona iniciuje stretnutie?čo, keď on?píšeš, že potrebuje byť s ním sporadicky v kontakte hadzes to na ňu Pozri, ak bude chcieť podvádzat či podvedie kedy chce.Ano, je to blbé, že sa idú stretnúť práve teraz, konfrontovat ho nemôžes, aby si neprezradila kto ti to povedal tak čo chces robiť?veľa ľudí sa nerozide v zlom a zostávajú v kontakte.Priviazat k sebe ho nemôžeš.Skor by ma zaujimalo kto bol ten dobrák čo ti to povedal a teraz máš hlavu v smútku
@bale1rinka veď možno ide o nejaké kontakty atď..a prečo by chlapovi nemohla žena ponúknuť prácu vo firme či čokoľvek?

maryetta
23. máj 2024

Taji to lebo vie ze by si “robila cirkus”? Alebo preco?
Mozno vtedy to rozdychat nevedel teraz je mu to ine….
Kazdopadne-nevadilo by mi to ak by narocinu povedal-vtedy a vtedy idem tam. Mam sa s nou stretnut ohladne-clovek by to bral ze okej-nemas co tajit. Ale takto….

autor
23. máj 2024

@bale1rinka no presne! čistý blázon! proste nevie povedať nie! ale bola by som s tým ok, keby mi to prizná!

bale1rinka
23. máj 2024

@luccija tak asi mám iného muža, ale nikdy by ani kontakty neprijal, cítil by sa neschopný, neviem prečo to tak má

butterflyeffect
23. máj 2024

Kazdy to berie inak, mojej kamosky priatel siel na dovolenku s partiu a so svojou byvalou-podotykam kamoska nesla, jej odpoved na to bolo, no ked to uz mali dohodnute predtym nez sa rozisli 🤦🏻‍♀️ ja som skoro odpadla…
Z mojho pohladu-ak nema s nou deti, spolocny majetok, ty pises ze praca( realne maju spolocnu pracu alebo ako?) tak nemaju co riesit… plus ak nieco riesia a povedal by na rovinu tak mozno by som zvazila racionalne dovody ale ze ju zatajuje a naplanuje si to vtedy ked budes mimo je prinajmensom divne…
Ja osobne nerada drzim kontakt s byvalymi ale su ludia ktory sa rozisli a su ok, poznam aj rodiny kde nova zena je kamoska s byvalou… cize kazdy ma iny pribeh a iny level tolerancie…

zmrzlinka2021
23. máj 2024

Chodíte spolu relatívne dlho, 3 roky, otázne je, aká je hlbka vásho vztahu a či si vzájomne doverujte, či je medzi vami láska a zálezí vám na tom druhom, pravdaze vzájomne.

Mne by sa nepáčilo, keby moj priatel, alebo uz muz niečo predomnou zatajoval a uz vobec nie, keby mi výslovne klamal. A v prípade, ze by som s dotycnym iba chodila ako ty, toto by bol pre mna aj dovod na ukončenie vzťahu s ním. Bud sme k sebe uprimní, čestní alebo to nemá zmysel.

simona20201309
23. máj 2024

Opat robíš obeť z neho.... ale never tomu ze tvoj chlap je neviniatko a chudáčik ktorý sa zas musí nasilu stretnúť s ex🙄

autor
23. máj 2024

@luccija keď som sa ho dávnejšie pýtala, či by mu nevadí, keby sa stretávam so svojimi bývalými, tak že keď boli normálni, prečo nie?? že ak sme sa nerozišli celkom v zlom atď, ale proste ja to nerobím ani nepotrebujem vidieť exov.... u nich viem, že to bolo najprv veľmi zlé, potom nejako začali komunikovať (jej iniciatíva opäť, zrejme výčitky)....

milovnickakvetov
23. máj 2024

Nedávno som tu v diskusiách narazila na úplne šialený príbeh ako sa žena aj 8 rokov po rozchode stretáva s bývalým, písala jednu diskusiu a o pol roka inú a aj keď to nechcela priznať, diskutujúceho baby je dokázali, ze obe diskusie sú jej. Obaja majú roky svoje vzťahy a 8 rokov po rozchode sa stretávajú pravidelne 2-3krat ročne si zasexujú, pocas celých rokov si píšu, sú v kontakte. Nevedia sa od seba odpútať. Viem, ze toto nie je váš prípad, ale vôbec nerozumiem, na čo sa dvaja rozideni ľudia majú po rozchode stretávať a ešte viac nerozumiem, prečo ty ako zrelá žena toto v okamihu nevykomunikujes, ale spôsobuje si stresy a bolesti bruchu. Z očí do očí povedať, o co ide a ze ti to vadí, nech to nerobí.

autor
23. máj 2024

@maryetta cirkus by som nerobila, preto to nechcem vyťahovať ani pred stretnutím, nech nie som za nejakú hysterku. už som mu niekoľkokrát povedala, že radšej nech mi povie pravdu, o koho ide, než sa to potom mám dozvedieť a bude to oveľa horšie! ale jednoducho mi vadí, že ide robiť zo mňa p.ču!

maryetta
23. máj 2024

Ano presne to. Ze ked nema co skryvat ved nech povie rovno pravdu. Clovek to inac prijme(aspon ja teda) ako ked sa potom dozvie po case.

vilma7
23. máj 2024

Tobi z teba presne to, čo robila z neho je bývalá. Zatajovala mu veci a skončila sa dôvera, rozpadla veľká láska a vážny vzťah. Ty to nevidíš?

autor
23. máj 2024

@luccija iniciuje to ona, lebo ona potrebuje tú činnosť, ktorú on robí.
@vilma7 áno, presne to mi napadlo aj mu to poviem.

viestta
23. máj 2024

Mna by zaujimala ta "praca" kvoli ktorej sa chcu stretnut. Neviem, ale mne pripadate vsetci traja nejak mimo. Byvala sa silou mocou s nim chce stretavat, on jej nevie povedat nie, ale zatajuje, ze sa s nou stretava, ty nevies co vlastne ches, ci to s nim riesit, ci neriesit, ci cakat na dokazy, ci co... Cele to je take na piesku postavene. Ked mu nedoverujes tak to radsej ukonci. Pre dobro vsetkych. Vztah je aj o dovere a bez dovery hnije znutra

magic08
23. máj 2024

heh, spytaj sa ho čo robi vtedy a vtedy (spomen čas kedy sa maju stretnut) a ked nepovie pravdu, vybalila by som to na neho, že ... ja viem, že mas iny program, ako tvrdis...