Stretli ste sa s niečím takým po rozchode?

20. feb 2024

Napíšem niečo kde sa mi rozum pozastavuje, kde som sa rozišla s ex nevôli sme zobrati a máme 4rocneho syna. Máme medzi sebou ústnu dohodu že na 2 a 3 týždne syna. Mám nového priatela kde si malý od začiatku obľúbil nového priateľa všetko fungovalo. Otec sa mu vobec nevenoval ale že doslovne kým sme boli do 3r u ex. A zrazu sa hrá na otca. Keby nebol ten zákon že má rovnaké právo tak by som malého ani nedávala a i na deň k nemu. Ide o to že teraz sa malý vrátil od ex a normálne cez 4r dieťa odkázal a huckal mubdo hlavy že na nám robiť zle mne a priateľovi útočí na priateľa fyzicky a keď sa so synom hra priateľ odkedy sa vrátil malý teraz od ex tak kus sa pohraju a zrazu ako by si uvedomil že ex mu niečo prikázal aby bol zly k nám a začne také výrazy používať že sa vám rozum tiež zastaví. Že dokopem ťa, rozdrvím ti hlavu ty si drzan zákonom ťa podrezem ťa to všetko má od ex. Viete sa mi k tomu vyjadriť či to môžem nejako pouzit nanho pri súde keď podám žiadosť že celkovo sa vyhrážal priateľovi ale cez dieťa ? A také malé ?

domkakvet
20. feb 2024

Porozpravaj sa o tom so synom, ci to mozes pouzit to neviem.

micusa2222
21. feb 2024

napísať ex, že to budeš riešiť cez súd alebo políciu....