Stretla som svojho bývalého a obidvaja sme mali pohľady plné smútku

12. aug 2022

Ahojte, idem sa len vypísať. Dnes ráno som stretla svojho bývalého priateľa. Obaja sme išli v aute a naše pohľady sa stretli. Obaja pohľady plne smútku. Naposledy sme boli spolu v máji. Rozišli sme sa po Novom roku, no nedokázali sme to natrvalo ukončiť a stretávali sme sa do polovice mája. Ukončila som to nadobro ja lebo, ma sklamal a samé škaredé veci sme si povedali a všade som si ho blokla. Ja celý deň plačem, neviem si pomôcť, znova mam z neho motýle v bruchu a snažím si ho vymazať z hlavy.

marikaan
12. aug 2022

Tak ho odblokuj a čakaj.

autor
12. aug 2022

@marikaan nie, my nemôžme byt už spolu. Len ja ho ešte stále milujem a nikto ma nikdy tak nepritahoval ako on. Toto sa dnes nemalo stať, teraz ho mam stále pred očami a všetko sa vo mne znova prebudilo😢😢

bosorka2302
12. aug 2022

A preco nemozete byt spolu?

autor
12. aug 2022

@bosorka2302 lebo robil samé hlúposti, nechcel sa z toho poučiť, no ja som ho veľmi milovala aj tak, ale keďže mam už dieťa, musím byť zodpovedná hlavne voči dieťaťu. A ďalšia vec, ja neviem ci už možno aj niekoho nemá, čize ja sa určite nechcem ozývať aby som sa nestrapnila.

bosorka2302
12. aug 2022

No tak v tom pripade pomoze len klise ze cas. Sama som zazila rozchod z ktoreho sa este spamatavam, mne pomaha ze nebyva v meste cize ho nestretavam

beata_k
12. aug 2022

Napis si na papier preco ta sklamal a daj na chladnicku aby si mala na ociach.

autor
12. aug 2022

@bosorka2302 no on bol cely ten čas v zahraničí a možno len nedávno sa vrátil, býva cca 3km odo mňa čiže keď ostane doma, je to možné, ze sa budeme stretávať častejšie. Ja mam sto chutí ísť za ním, ale samozrejme, ze by som to nespravila, ale keby som sa mala riadiť srdcom tak už som pri ňom, len ja neviem ako je na tom on, možno niekoho ma, možno už niečo rieši s niekym iným ja neviem🤦‍♀️stále mam pred očami ten jeho pohľad a poznám ho ako svoje boty, videla som mu na očiach ten smútok.

lily14
12. aug 2022

Ako dlho ste spolu boli?viem o čom hovoríš ..

bosorka2302
12. aug 2022

Nechaj to plynut a uvidis ci si on nieco uvedomi a zabojuje alebo kazdy pojdete svojou cestou

amiaja
12. aug 2022

Pises ze robil hluposti a nepoucil sa... asi si mu za to nestala. Kasli na neho, ak by ta chcel tak pride a urobi vsetko aby si bola stastna a aby ta nestratil.

marcellka32
12. aug 2022

Keby mi niekto škaredé veci hovoril, čiže nadával, tak by som za ním neplakala, pohľady nepohľady, choď dalej

luccija
12. aug 2022

Pozri sa je v tvojej blizkosti, ak by tak trpel po tomto stretnuti by sa Ti ozval...zeny su emotivne a mozno to vobec nie je ako myslis.Je to na nom, ak by chcel byt s tebou sekal by dobrotu

marca12
12. aug 2022

Prejde par dni a vratis sa do normalu. Ako sa hovori zide s oci,zide s mysle

victory7897
12. aug 2022

Ja mám tiež dosť často smútok v očiach ,keď šoférujem, a zasvieti mi rezerva 😕

jana_eyre_2
12. aug 2022

Možno čo napíšem bude tvrdé, ospravedlňujem sa, ale ženám sa často zdá to, čo si prajú vidieť.. je dosť možné že žiaden smútok v očiach nemal, len tá proste videl, spomenul si, ale žiadne romantické chvíľky si nepriemietal..

je možné samozrejme všetko, ale teraz si hlavne spomen na to prečo si sa s ním rozišla ako si sa cítila keď robil tie veci čo robil.. od mája sa nezmenil ani za mak 😌

martinkatinka
12. aug 2022

A koho je to dieta? Jeho? predosleho vztahu, ci z noveho po nom?Rozisli ste sa po novom roku, teda respektive v maji....
Vidis to, co chces, jeho pohlad vobec nemusel byt smutny....

komplikovana
12. aug 2022

To, ze ta niekto pritahuje, neznamena, ze ide o lasku. Akceptuj svoje rozhodnutie, asi bol dovod dost vazny. Ked ti to pomoze poplac si, ale potom si povedz, ze je cas ist dalej.

autor
12. aug 2022

Ako ho poznám určite minimálne raz sa dnes rozreval..velmi sme sa milovali, no si okolnosti, kvôli ktorým nemôžme byt spolu..poviem na rovinu, je to lajdak a ja ako matka nemôžem mať takého človeka po svojom boku. Dieťa nie je jeho.on sa mi nemá ako ozvať, lebo ja som si zablokovala aj jeho číslo a všetko a všade je zablokonavy..aj synovi som ho všade zablokovala. Ale máte pravdu, keby som bola pre nho naozaj dôležitá, tak by sekal dobrotu a bojoval by.

veronikalubko
12. aug 2022

@victory7897 tak tebe dobre ide 🤣🤣🙏🏻

victory7897
12. aug 2022

Neviem mne to nevychádza,stretávali ste sa do mája,ale teraz mám UŽ dieťa,v máji si ešte nemala?

glorikarebeka
12. aug 2022

@victory7897 🤣🤣

jaskolka
12. aug 2022

Ešte raz si pozri dôvody, pre ktoré ste nemohli byť spolu a rozišli sa.
Prečo by si mala byť smutná?Za takým chceš ľutovať?
A ze bol smutný on? No a? Veď nech smúti,jeho problém.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
12. aug 2022

Bože, išli ste v aute a stretli sa vám pohľady. Na koľko? Na sekundu? A ty si si z toho vyfabulovala, že mal pohľad, plný smútku a že to určite smúti za tebou... Ty z toho celý deň plačeš, lebo ho miluješ, ale nemôžete byť spolu. Strašne dramatizuješ. Ak ho chceš, zavolaj mu. Ak nie, zabudni už naňho.

autor
12. aug 2022

@victory7897 čítaj s porozumením..dieta nemám s nim..mam už školopovinné dieťa z predošlého manželstva

autor
12. aug 2022

Máte pravdu..nemozem plakať..ani mu nemôžem zavolať, lebo jeho číslo som najskôr zablokovala a potom vymazala..nemozem si dovoliť takýto vzťah..mozno si to všetko iba namyslam..snazim sa už nemyslieť na nho..

victory7897
12. aug 2022

No super tak nemáš 15rokov 😃 rýchlo sa spamätať a venovať sa malému.

autor
12. aug 2022

@victory7897 ja mam pocit, ze ty si asi šťastné zadaná,alebo vydatá, lebo vieš čo? Keby ti dával život jednu facku za druhou, tak by si si tu z nikoho neutahovala 🤷‍♀️

victory7897
12. aug 2022

Nie len aby dospelá žena plakala za bývalým, a ešte k tomu celý deň..2krat do tej istej rieky nevstúpiš, svätá pravda..

luccija
12. aug 2022

Aj, ked je zablokovany vie kde byvas nie?je lajdak taky vzor pre dieta nepotrebujes tahat niekoho z problemov..