Stretávanie sa s mužom

24. sep 2024

Ahojte ženy, 4 mesiace mám vzťah/nevzťah, stretávam sa s mužom, ktorý je dosť pracovne zaneprázdnený, aj napriek tomu sa vždy snažil niečo vymyslieť aspoň 2-3x do týždňa. Perfektne sme si vo vsetkom sadli. No len ma to háčik, malo času a aktuálne nemá čas už ani na ten sex, píše však každý deň, nedajbože keď neodpisem a vidí že som si prečítala správu tak vypisuje zasa. Dokonca som naschval nahodila ignor par dni a keď pozriem správy tak X správ kde som ako sa mám, či sa mi niečo nestalo keď sa neozývam… plus do toho neustále volá… preto nechápem čo si mám o tomto myslieť, ak nemám záujem nepíšem vôbec, ak by mu išlo len o jednu vec tak aspoň sa snaží o to, ale ani na to nemá aktuálne čas 😀 Chcem to ukončiť, kým sa ešte dá 😀 ale netuším čo si mám o takomto chlapovi myslieť a nejde o žiadneho 20rocneho ani 30 ročného ..je to 40 ročný vyspelý muž, len nechápem načo toto vlastne robí … nejaka cenná rada zo života, myslela som si že som už zažila v živote všetko ale takéhoto chlapa som teda ešte nestretla 😏

grof_monte_christo
24. sep 2024

Ty si tu už raz písala. Je to ten stavbyvedúci?

autor
24. sep 2024
rozculena
24. sep 2024

keď to chceš ukončiť,tak to ukonči a už si o ňom nemusíš myslieť nič........

janka_23
24. sep 2024

Ukonči to, čim skôr tým lepšie. Keď je muž zo zeny celý paf tak ho nič nezastaví aby s ňou trávil čas. A ak sa ti nevenuje ani teraz na začiatku, tak časom to bude ešte horšie

pribinak
24. sep 2024

Ukončiť? Však toto je už dávno ukončené, akurát ani jeden z vás to nechce nahlas povedať

deti95060810
24. sep 2024

troška nerozumiem... nemá čas a vypisuje stále? to ste od seba tak ďaleko?
ale jasné ak chceš to ukončiť tak to ukonči...

hipuska
24. sep 2024

Mne to nepríde na ukončenie vzťahu. Veď nebyvate spolu, nie? My sme to tiež tak mali na začiatku, proste sme prišli z práce a už sme necestovali tam a späť (prespatie neprichádzalo.do úvahy). Ako často sa stretávate? Ty sa tiež na niečo hráš,.keď mu neodpíšeš lebo skúšas...to.mi tiež príde ako nezrelé chovanie...

autor
24. sep 2024

@hipuskan nebývame spolu, a ak aj odpisem v podstate to je stále o tom istom, len si píšeme a nič z toho…

anna777115
24. sep 2024

Nemá, nejaké zavazky, rodinu, deti...

grof_monte_christo
24. sep 2024

@anonym A keď mal cas aspoň na ten sex, prespával u teba?

autor
24. sep 2024

@anna777115 nie, priatelka sa pred 9 mesiacmi s ním rozišla po 6 ročnom vzťahu

autor
24. sep 2024
autor
24. sep 2024

@deti95060810 nie bývame v rovnakom meste, preto tiež nechápem tomu vypisovaniu…

grof_monte_christo
24. sep 2024

@anonym Tak už vieš, prečo je tento muž po 6 rokoch vztahu opäť volný. Nemá čas na normalny vztah. Nechce být úplne sám, tak udržiava kontakt aspoň cez písmenká a nájde si čas na občasný sex.

autor
24. sep 2024

@grof_monte_christo no hej zrejme to bude tak

janka_23
24. sep 2024

@grof_monte_christo alebo ma takých ako je autorka rozrobenych viac a preto nemá cas

grof_monte_christo
24. sep 2024

@janka_23 Aj to je jedna z možností.

zanka777
24. sep 2024

A čo také robí že je taký zaneprázdnený ak sa smiem opýtať?

niekto2hy
24. sep 2024

@zanka777 Vsak pise spravy...😀

autor
24. sep 2024

@niekto2hy
@zanka777 prerába byt a popritom pracuje v jednej firme 😀

alickapusinka
24. sep 2024

Bývate v rovnakom meste a ON nemá čas každý deň zajsť aspoň na pol hodinku žena tak to s toho nebude nič.Kto chce hľada spôsob kto nechce hľada dôvod prečo nie.Ja že vás deli aspoň 50 km že pochopím každý deň sa neda ale z rovnakeho mesta.Robí si s teba srandu už ma nejaku druhu. Zdravému chlapovi nechyba sex.No to určite a zvlašť ak bývate v rovnakom meste nemá čas hej.Ukončila by som definitivne písanie a zablokovala ho a nezdvíhala telefon.Robí si s teba dobrý deň.A nema záujem nevie ako to ma ukončiť.Preraba byt hej sám po večeroch preraba byt.Nie nahodou nejaka firma.Bože žena vyser sa na neho. Ja sa čudujem že žerieš mu somariny aj tie blbosti čo trepe ako male decko. Pochopím že sa nevidite každý deň že je to najmenej 30 km ale v rovnakom meste.To je skôr vrchol drzosti.A na vypisovanie debilin čas má za ten čas by už prišiel mala by si sa chovať ako dospela a zrušiť s ním vypisovanie.

barborachors
25. sep 2024

vsak co, nudi sa.. klame ta, ako on co preraba a aky je zaneprazdneny, ale dovod je ten ze sa len nudi a chce si pisat. Nic od toho necakaj. A popri tebe balamuti este 5 takych ako si ty.

fido69
25. sep 2024

Muž, ktorý nemá čas ani na sex? Prepáč, ale to sa vážne pýtaš či to máš ukončiť? 😂

ejmi25
26. sep 2024

prezivam to iste az by som si myslela ,ze sa jedna o toho sameho muza..Ja tiez casu nemam mam deti tak sa obcas stretneme.

jana_eyre_2
26. sep 2024

No a toto že len píše a nemá čas ako dlho trvá? To je podľa mňa dosť podstatné.. lebo ja teda neviem, ale nie je úplne normálne že keď prerába byt a pracuje tak nemá čas? Keď by ľudia spolu bývali, tak pri takýchto udalostiach sú spolu len večer keď idú spať a nemusí to nutne znamenať že nemá záujem..

earlgrey
26. sep 2024

Či by mal záujem alebo nie, mne by najviac vadilo to vypisovanie a vyvolávanie...jeho číslo by som blokla po pár volaniach (neznášam, keď niekto nerešpektuje, že aj ja mám svoj život)....takže pre mňa už len toto by bolo odrádzajúce...neustále mi za zadkom...aj keď virtuálne, ale mňa by to hrozne obmedzovalo. A práve toto robia, podľa teba, "vyspelí" 40 roční muži.

autor
26. sep 2024

@ejmi25 čo je občas?

mandzula
26. sep 2024

@autor podla mna mu o vztah nejde, vyplna si pisanim s tebou volny cas a "prihrieva" si ta, aby si bola tak akurat, keby nahodou akutne potreboval sex ci vyliat si srdiecko. A mozno si takto prihrieva plny hrniec.

tramtada31
26. sep 2024

Keď bol zo mna muž paf, tak sa zvykol zastaviť aj na 10 minut len na to, aby ma videl. Toto je zvláštne. Nemá zavazky?

ejmi25
26. sep 2024

ma narocnu pracu ,ktora mu berie dost casu ..obcas raz za tyzden dame stretko aj menej..A tiez je po rozchode.