Stará láska

18. aug 2024

Ahojte baby. Chem len váš nazor. Ozval sa mi chlap, spoznali sme sa na VS, nič ale vtedy neprebehlo. Ozval sa teraz- po veľmi dlhej dobe (doteraz ziadny kontakt). On v dlhoročnom vzťahu, ja slobodná.
Čo robiť? Vždy mi bol sympatický. Chce sa stretnúť, ja mám k tomu neutrálne postavenie (keďže je zadany), z toho čo píše podľa mna len o take obyčajne stretko nepojde…
Dakujem

babulkomale
18. aug 2024

Ja osobne by som bola zvedava, co chce. A aj ci vo mne este nieco vyvolava 😃
Vo vztahu su zrejme problemy, preto sa ozval, potrebuje mozno nejaky katalyzator odchodu.

autor
18. aug 2024

@babulkomale ja som taka zvedavá že až 😀 niečo ma k nemu ťahá… ale, nechcem prerušiť to čo je medzi nimi

lubossi
18. aug 2024

Si zisti že jak to má, aby si neskončila doživotne ako 3 koleso

pralinka25
18. aug 2024

chce ti predat poistku 😀

sasa1310
18. aug 2024

on je vo vzťahu a má záujem o teba? No ja by som záujem v momente stratila

viestta
18. aug 2024

Len aby ti nechcel predat nejaku poistku, ponuknut "vyhodnu" investiciu do akcii alebo nejaku podobnu haluz. Ty si robis nadeje a jemu ide o biznis.

autor
18. aug 2024

@pralinka25 to bola hneď moja prvá otázka 😀😀😀😀😀😀

pralinka25
18. aug 2024

😀stretnut by som sa stretla ale rozhodne by som sa drzala spat ak je zadany a popravde by som asi zaujem o niekoho kto by sa ako zadany o mna snazil stratila. to vecsinou nevesti nic dobre do buducnosti

babulkomale
18. aug 2024

A co naznacuje? Co pise? Kde sa chce stretnut?

autor
18. aug 2024

@pralinka25 ten kontakt na VS sme prerušili, žili sme si svoje životy… sama som taku situáciu v živote nemala 🤔

autor
18. aug 2024

@babulkomale chce sa stretnúť hocikde 😀 nechcem rozpisovať čo píše, ale debata je taka, ako keby sme sa roky poznali, pritom kontakt sme nemali ziadny

babulkomale
18. aug 2024

Mozno ste si sudeni 🤪

autor
18. aug 2024

@babulkomale možno možno 😀

deti95060810
18. aug 2024

on má dlhoročný vzťah? u mňa by si ani neškrtol - načo sa s ním stretávať. nie som jeho záchranca ak mu to vo vzťahu neklape...

inom75
18. aug 2024

A nepomylil si ta s nejakou inou?🫣🤪

autor
18. aug 2024

@deti95060810 áno on

autor
18. aug 2024

@inom75 nie 😀

naneta258
18. aug 2024

Stretnite sa, čakám potom pikošky 😀

vanilkovazmrzka
18. aug 2024

Ved sa stretnite, nemusis robit nic co by narusilo jejo vztah s partnerkou, ved na stretku sa da aj normalne rozpravat 😄

ivanakal
18. aug 2024

Nechapem teraz preco nad tym vobec rozmyslas. Ma dlhodoby vztah, tak dovi. Maximalne by som sa ho spytala na dovod stretnutia cez telefon.

svetlonos
18. aug 2024

No takto. Stalo sa aj kamoske. Zadaní obaja. Jaroslav mala dokonca dobrý vzťah viacrocny. Ten muž tiez dlho ženatý ale skrypalo to tam. Dali sa do kopy, ona mala vycitky, ukončili to a vrátila sa k partnerovi.
Kontakt prerušili, ona zmenila pracu. Zistila však, že i keď ma dobrého partnera, stále myslieť na kolegu. Mala hrozne vycitky. Kolega sa po roku rozviedol - on nebol dlho iz vo vztahu spokojný, ešte pred ich spoznanie sa. Po rozvode ju kontaktoval, ze ju lubi, je rozvedený a chce prežiť svoj zivot s nou. Ale ze bude rešpektovať, ak sa rozhodne pre partnera a už ju nikdy nebude kontaktovať.
Dnes sú manželia a maju 2 zlaté deťúrence. Vydržali takmer 2 roční odluku a aj tak sú dnes spolu.

autor
18. aug 2024

@naneta258 🙈
@vanilkovazmrzka sa bojím že sa to zvrhne 😀
@svetlonos boze take ani nepíšte 😭 na jednej strane ma to k nemu ťahá, no na tej druhej... Nechcem sa trápiť a tiež nechcem trápiť ani jeho

autor
18. aug 2024

@ivanakal rozprávali sme sa aj cez telefón- a bolo to normálne, ako kamosi, ale vieš, stále je tam to ale…

vanilkovazmrzka
18. aug 2024

Tak ked sa stretnete na kave tak sa to moze zvrhnut iba tak ze ujdes kym pojde na wc ;)

vanilkovazmrzka
18. aug 2024

@svetlonos smutne pre ich expartnerov, ale pekne pre nich, asi si boli “sudeni” 🥹

vilma7
18. aug 2024

A koľko rokov ste po VS? No ja neviem, mňa by tým ze mi píše návrhy a je zadaný, veľmi odradil.
Ale na to jedno stretnutie zo zvedavosti by som asi išla.

oli18
18. aug 2024

Ak na VS nic neprebehlo, neda sa to nazvat stara laska.

autor
18. aug 2024

@oli18 k sexu nedošlo, ale take techtle mechtle boli trochu 😀

naneta258
18. aug 2024

No tak to dopadne 😀😀

autor
18. aug 2024

@naneta258 popravde, nechcem to vôbec riešiť, ale vŕta mi to v hlave