Stalo sa vám niekedy, že ste každú chvíľu chlapovi hovorili, že ho nenávidíte?

29. júl 2022

Ženy stalo sa vám niekedy že ste každú chvíľu chlapovi hovorili že ho nenávidíte ? Pred spaním keď vstane a počas dňa mne sa to stane pozriem sa na neho a hnusí sa mi jeho chovanie čo mám robiť ? Komunikácia nepomáha ale mám ho rada ale proste neviem čo mi je som za neho vydatá máme deti poprosím radu už sme sa o tom bavili ale aj tak stále je to to iste

ruzovakrava
29. júl 2022

Lezie ti na nervy stále či len občas?

zildo
29. júl 2022

Dosť silné slovo..čo on na to,keď mu to povieš?

zdenkastanka
29. júl 2022

Trochu viac rozvin to jeho chovanie .. zas nechal v obyvacke ponozky na zemi ci vypisuje si na sexzoznamkach?

petamich
29. júl 2022

nie nikdy som svojmu partnerovi nepovedala, ze ho nenavidim 🤷‍♀️ ake jeho chovanie sa ti hnusi? tazko povedat podla toho co si napisala, ci je tvoja reakcia v poriadku resp. odovodnena ale aj tak slova ako nenavodim ta podla mna do zdraveho vztahu nepatria

brembo
30. júl 2022
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yollanda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. júl 2022

@ruzovakrava stale mi lezie na nervy

autor
30. júl 2022

@zildo nič nerieši

autor
30. júl 2022

@zildo on si mysli že to hovorím len v nervoch

emily_666
30. júl 2022

Skus popisat konkretnu situaciu. Lebo...nic neriesi....stale ti lezie na nervy - to je odraz zatial tvojho chovania a nastavenia. Nie jeho chyb.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nerya
30. júl 2022

Mne nejde do hlavy jak každú chvíľu mu to hovoríš?? Dobre ráno, nenávidím ta btw... Ci, zlatko chod kúpiť mlieko a rožky a nenávidím ta 🤷 alebo mu to len zasycis do ucha keď vari?

emily_666
30. júl 2022

@nerya presne aj toto ma napadlo, ze "dobre ranko milacik, hm... a nenavidim ta" 😂

rodinka
30. júl 2022

Ak sa ti hnusí jeho chovanie a nenávidíš ho, tak neviem asi ho nemiluješ už... Skus porozmýšľať čím sa ti tak odradil a porozprávajte sa o tom...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
au1994
30. júl 2022

Nie a čudujem sa, že tvoj chlap s tebou ešte je, keď ho takto deptáš. To, že sa ti hnusí a neznášaš ho, je tvoj problém, tak sa zbaľ a odíď a nerob samej sebe ani jemu zle, keď to je pre teba skutočne také neznesiteľné. Ale každý deň mu to opakovať je na mozog a musí ho to pekne bolieť, počúvať od teba takéto silné slová, ak ťa má navyše on sám ešte rád.

dorothy13
30. júl 2022

@nerya :D pobavilo ma to na ráno ,sa tu smejem nahlas,dakujem

zdenkastanka
30. júl 2022

@nerya 🤣🤣🤣

zanka777
30. júl 2022

Podľa toho čo píšeš keďže nemáš žiaden konkrétny dôvod a príklad jeho správania .... Máš problém sama so sebou tak si to vybijas na ňom..... Daj sa dokopy hlavne ty sama a uvidíš že ani on sa ti nebude až taký strašný zdať potom ☝️😉

marca12
30. júl 2022

Ak nam niekto sustavne vadi,zrejme by sme mali hladat nieco v sebe. Pomoze aj odlucenie. Ak mas moznost vybrat sa niekam bez neho,robit si svoj program. Nie je dobre byt stale spolu,potom pride ponorka. Ze sa ti on hnusi,je to tvoj nejaky vnutorny problem. Pokial sa teda nestura v nose a nevyjeda sople,neumyva sa a podobne

sszuzu8
30. júl 2022

Ja mu hovorím ze je kreten keď ma poriadne naštve a jeho správanie presiahne medze. Nikdy som nikomu nepovedala ze ho nenávidím. Nedokážem nenávidieť

sense
30. júl 2022

Aj mne môj lezie na nervy občas mi vadí ze aj dýcha, tak jeden deň do mesiaca, a to si už zvykol ze v ten deň je mlčať zlato aj striebro a najlepšie sa mi ani ne ukázať na oči, lebo nech by spravil čokoľvek je to zle
Ale ak ti vadí nonstop tak potom si protirrecis, nemôžeš ho mat aj rada aj nenávidieť, a vtedy je načase sa zamyslieť nad zmenou

ndrag
30. júl 2022

Chudinka autorka je asi kvetina ked sa nevie pohnut z miesta kde jej to vadi 😂. Sorry, not sorry.

danica2711
30. júl 2022

toto si tak protirečí, že je to buď fake alebo schizofrenický blábol alebo výlev a správanie čistej hysterky

a_alexandra_a
30. júl 2022

Tak mne keby partner hovoril každú chvíľu že ma nenávidí, tak by som ho kopla do riti určite. Ty čo si myslíš že si niečo lepšie ako on, že mu to hovoríš? Omg…

rodinka
30. júl 2022

Ahoj, skúsila si sa s ním o tom porozprávať? Ak chceš napíš mi súkromnú správu

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz