Stále sa mi s ním sníva

24. nov 2022

Rozisla som sa s partnerom a odisiel pracovat do Nemecka,nerozisli sme sa v dobrom,mne sa uz tyzden kazdu noc s nim sniva,mam pocit,ze som s tym vyrovnana a nemyslim tolko na neho,preco tie sny?

zmrzlinka2021
24. nov 2022

sny vychadzaju z toho, co si prezila, co bolo v tovjej mysli, hlavne, zivote a proste mozog aj pocas spanku pracuje 😉
Treba to ingornovat.

sny nemaju ziadny vyznam a uz vobec nic magicke...

janetinka27
24. nov 2022

sny casom prejdu, zacnes mysliet na ine veci a zmenia sa ti aj sny

h2
24. nov 2022

Mne sa pravidelne stáva, že sa mi snívajú opakovane tie isté sny (myslím o tom istom, nie úplne identické) viac dní po sebe. Nič to neznamená. Sníva sa ti o ňom práve preto, lebo sa ti o ňom už snívalo. Prejde to. Hlavne v tom nehľadaj žiadne znamenia osudu.

zuzana9393
24. nov 2022

V jednej knihe o snoch som citala, ze kym na niekoho / nieco velmi intenzivne myslis ( napriklad ked ti niekto zomrie, alebo sa bojis niecoho) tak sa ti to snivat nebude. Lebo mozog je tym priliz zamestnany pocas dna. Az to to trochu vypustis z hlavy, tak vtedy nastupuju sny. Mozno to bude tym.

deti95060810
24. nov 2022

pre tých čo snom nerozumejú - nevedia si ich vyložiť - nič neznamenajú.
ale to nie je pravda. Sny vedia predpovedať , len treba vedieť ich význam...

autor
24. nov 2022

@zuzana9393 ano presne vypustila som to

simik411
14. dec 2022

Týždeň 😃mne sa sníva s mojím ex už 12r veľmi veľmi často...cez deň na neho nemyslím vôbec roky som ho nevidela každý máme svoje životy... ja dve deti vydatá on v zahraničí s inou a v sne stále spolu sme 😀 tiež rozmýšľam prečo to stále trvá a sny sú pekné prítom nás vzťah bol búrlivý.. takže týždeň je nič. Počkaj pár rokov a zvykneš si 😅😅