Srdiečko v správe dva mesiace po rozchode

5. okt 2022

Rozišli (skôr z jeho strany) sme sa pred skoro 2 mesiacmi , že to nemá budúcnosť on chce iné veci ako ja ,iné ciele a včera mi poslal srdiečko v správe.co to znamená podľa vás?

bessie12
5. okt 2022

nemusi to nic znamenat. Preco sa ho to neopytas ??

doriiis
5. okt 2022

Spomenul si na sex s tebou

autor
5. okt 2022

@bessie12 nereagovala som

bessie12
5. okt 2022

no vidis. Tak ako to mame vediet my ? Nabuduce sa ho to opytaj 🙂

solange7
5. okt 2022

Nechytaj sa takychto jednoduchych trikov. Ty uz mas 2 mesiace od rozchodu. Sustred sa na kroky vpred. Nebud rohozka ktora skoci pre jedneho smajla exovi do postele.

viestta
5. okt 2022

Možno mal mokrý sen

whatever1
5. okt 2022

Mozno to bol omyl a chcel ho poslat niekomu inemu

whatever1
5. okt 2022

A mozno bol opity na mol alebo si niekto z neho spravil srandu ak si nechal mobil na stole

autor
5. okt 2022

Dúfala som v možnosť že má ešte lubi

whatever1
5. okt 2022

Alebo ti to srdiecko poslala z jeho mobilu jeho nova znamost a chcela vediet ako zareagujes, ci este nieco spolu mate…

luci550
5. okt 2022

Alebo mozno ti chyba a nevie na teba zabudnut

whatever1
5. okt 2022

Posli mu tiez len obrazok “🖕”

monalisa1111
5. okt 2022

Panebože dievča, zobuď sa. 1. Keby Ťa ľúbil, tak sa s Tebou nerozíde. 2. Keby tomu tak náhodou bolo, tak Ti neposiela srdiečko. Ale jasne sa vyjadrí a nezahráva sa s Tebou. Veď už nemá 12, či?

doriiis
5. okt 2022

@whatever1 ...🤣🤣🤣....dobre radis

mikadooo
5. okt 2022

Nič. Ignoruj to, ináč budeš len zbytočne predlžovať trápenie. Ak niečo chce, nech normálne napíše. Je dosť možné, že šlo o omyl a srdiečko bolo určené niekomu inému. Ale keby aj nie, ja by som nereagovala. Veď má iné ciele ako mňa... Drž sa.

januska12323
5. okt 2022

Posli mu:?

laurika999
5. okt 2022

Chlapec zrejme nemá kam zasunúť, tak skúša tvoju reakciu

wig
5. okt 2022

... samozrejme, že ťa ešte ľúbi a vždy ťa ľúbiť bude...svojim spôsobom...ale už to nikdy nebude rovnaké, ako predtým...také o akom snívaš, tak sa neobzeraj, usmej a vykroč vpred...

dorottka
5. okt 2022

1. chyba mu sex, 2. nudi sa pocas toho, ze je single, pocasie sa pokazilo, tak si spomenul na teba a tusi, ze si nechas povedat, 3. ak si nahodou mysli, ze ta lubi, tak je to predovsetkym spomienkovy optimizmus, ktory nastupi vzdy po rozchode. Koniec koncov, dovod na rozchod bol, typek sa ho drzal, kedze 2 mesiace si mu bola ukradnuta (jj z lasky sa rozisiel, z lasky bol 2 mesiace v pohode), teraz to skusa, lebo tusi, ze ty tuzis po nejakej nadeji. Je to od neho maximalne sebecke a krute. Ked uz clovek nieco rozbije, nech necha toho druheho proste ist a nechat sa zahojit a nie takto mu rozbijat rovnovahu zbabelymi pokusmi. Ak by ta ozaj lubil, uz to vies. Mohol napisat aj normalnu spravu, zavolat ta niekde, whatever. Nie, on poslal udicku, najlenivejsi mozny pokus, ktory si mozes vysvetlit na 1000 sposobov a teraz caka bez akehokolvek risku na tvoj tah. To bol vzdy taky uboziak?

timing
6. okt 2022

Kasli nato. Chyba mu sex ,tak skusa

mandzula
7. okt 2022

Rad by zasunul, no poslat ti rovno svojho vtaka nechce, to vie, ze na zeny neplati, tak to skusa cez to, co na zeny plati - cez ❤.