Správanie partnerovej bývalej

22. jún 2024

Pol roka chodim s mojim priatelom. Doteraz bolo vsetko v poriadku, vlastne ak tak brat, tak aj teraz, len ja som zacala mat cudne pochybnosti a neviem co si mysliet.
Predtym bol s jednou zenou, boli spolu 3 roky, a minuly rok sa pohadali a ona sa s nim rozisla. Po mesiaci si nasla noveho, trvalo to len par tyzdnov, potom zacala vyvijat snahu, aby sa znova dali dokopy, ze to tak nemalo byt, nech na to zabudnu a zacnu odznova. On povedal, ze keby nemala medzitym tu aferu, tak by sa s nou aj bol dal zase dokopy, ale takto mu to uz nejde. Teda ze ona si hned nasla druheho, ze tak rychlo dokazala na neho zabudnut. Ze je to prenho uzavreta vec. Teda ze nie je proti, aby zostali kamarati, ale vztah s nou uz nechce.
To bolo vlani na leto, ja som s nim od decembra.
On ma taky kamaratsky kruh, partiu, cca 10-12 ludi, su medzi nimi aj pary ale aj single, a obcas sa zidu bud na chate, alebo u jedneho z nich. Ona do tej partie tiez patri. A samozrejme s nim tam chodim aj ja, spoznala som tych ludi, vzdy je s nimi fajn zabava. Za ten polrok sme sa takto zisli tak 5x. Zakazdym tam bola aj ona, nikdo ju z partie vyhadzovat nebude len preto, ze oni uz nie su spolu. Ja som s tym nemala problem, ani ona zrejme, nikdy sa ku mne nespravala nejak neprivetivo, aj sme vzdy pokecali. Proste respektuje, ako sa maju veci.
Minule sme sa zase zisli u jedneho z nich, v dome, maju aj bazen, bolo dobre pocasie tak sa sedelo vonku a kupalo sa v bazene.
Potom bola taka chvilka, ze ja som sedela a kecala s jednou pri stole, niektori boli v bazene, hrali sa s loptou. Ona (ta byvala) tiez v bazene a moj priatel na lehatku, sledoval ich hru. A vsimla som si, ze pocas hry sem tam hodila pohlad na mojho priatela. Po case vysla z vody, presla pred nim a zachytila som jej pohlad nanho, taky zvlastny. Ona vosla do domu, priatel si vtedy posadol, ale na chvilku som zachytila, akoby mal erekciu, ale kedze si posadol, tak uz nebolo vidno. Viem, ze to znie mozno blbo, ale neviem co si mysliet.
Ona je fakt kocka, vyzorom aj postavou, aj ked ma 40.
Dalej sa uz nic take nestalo, ale ked sme potom vecer prisli domov, a milovali sme sa s priatelom, tak bol velmi zvlastny. Chcem povedat, bol uplne iny ako predtym. Myslim to tak, ze nase milovanie bolo doteraz vzdy take jemnejsie, neznejsie. Nehovorim, ze by tam nebola vasen, a mozem tvrdit, ze za ten pol rok ta postel dostala dost zabrat, ale teraz bol uplne divoky.
Strhol zo mna saty, bol ako utrhnuty z retaze. Nie ze by mi to vadilo, prave naopak, zazila som sex ako este asi nikdy. Dal vsetky polohy, ktore snad existuju, niekedy do mna busil, ze som myslela, ze zo mna dusu vymlati, chvilami som myslela, ze do rana sa nezastavi, proste som ho nespoznavala, bola som vystavena ako nikdy, ale bolo to top.
Len teraz sa mi ulozila v hlave myslienka, ze ci ho tak nevzrusila ona, a potom to "vybil" na mne. Nechcem si namyslat zbytocne, nie som ani nejak ziarlivy typ, nijak podrobne som sa na nu nepytala ani predtym, je to jeho minulost, neriesim. Ale teraz mi neda pokoj, ze mozno pri tom mysli na nu.
Aj v jej spravani bolo vtedy nieco zvlastne, ako nanho hadzala pohlady, akoby ocami chcela povedat, viem, ze ma chces.
Viem, ze povedal, ze je to prenho minulost, ale clovek nikdy nevie. On ma 36, ja 26. Nebyvame spolu, ale som casto unho.
Mozno, ze si len fakt namyslam?

harrisson
22. jún 2024

A nie je to úplne jedno? Kľudne to môže byt tak ako sa domnievam. Ako ti to pomohlo? 🙂

viestta
22. jún 2024

Ja si myslim, ze v zaujme zlepsenia vasho sexualneho zivota by ste sa s tou ex mali stretavat casto. Na nej sa navnadi, na tebe vyburi. Vsak parada. Ci?

zmrzlinka8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tttbb
22. jún 2024

No tak byvala ho navnadila a potom sa vyventiloval na tebe. Stava sa. Ale ja osobne by som sa snou asi stretavat nechcel ani v ramci partie, trochu divne si myslim :D

mili2016
22. jún 2024

@tttbb súhlasím podľa mňa je divné že sa stretávate. Aj keď ako hovoríš patrí do partie. Čo je tvojmu priateľovi prednejšie partia alebo ty?

autor
22. jún 2024

@mili2016 s tou partiou nie je problem. Nepozeram sa na to tak, ze prenho je prednejsia partia ako ja. Necakam, aby obmedzil kontakt s partiou, a aj ja tam chodim rada.

petulda333
22. jún 2024

@mili2016 to je zas co za nazor? To sa ma prestat stretavat s dlhorocnymi kamaratmi?

ysseba
22. jún 2024

Nech je ako je, aspoň si zažila sex svojho života 😀

jizanka
23. jún 2024

Asi ten rozchod nemá zpracovaný. Púl roku je málo...zatím se moc neznáte. Slečna asi bude zkoušet a provokovat....záleží jestli tvůj partner odolá, otázka je co by se stalo,kdybys na té párty nebyla...

autor
23. jún 2024

@viestta neviem, ci je to prave parada, ze ho vzrusi ona, a na mne sa vyburi, a mozno si ju este aj predstavuje pritom. Teda ak je tak. Prave toto neviem, ci je to tak alebo nie

viestta
23. jún 2024

Autorka, a co tak komunikovat s partnerom? Lepsie je veci si vykomunikovat ako si domyslat. A ty si teda domyslas riadne

autor
23. jún 2024

@jizanka neviem, co by sa stalo, keby som tam nebola. Ale zerie ma to stale viac a viac. Nikdy som nebola ziarlivy typ, a nemala som dovod byt ziarliva ani na nu. Vedela som aj to, ze ho chcela naspat, ale odkedy sme spolu, odvtedy som si nevsimla z jej strany nic take, z coho by som mala mat obavy. Az doteraz. Predtym som mala dojem, ze respektuje, ze je so mnou, a dokaze sa preniest nad vecou. Viackrat sme aj pokecali, spravala sa ku mne vzdy milo a privetivo, a zdala sa mi dost inteligentna, a bola som si ista, ze ani za chrbtom by nerobila nic take, cim by nam nejak uskodila. Ale teraz neviem.
Uz mi napadlo aj to, ze by som sa pozrela priatelovi do mobilu, ci tam nenajdem nieco od nej, co by ma prekvapilo, ale toto mi pride take zufale a necestne, liezt niekomu do telefonu.
Jeho som sa nechcela spytat, aby nebolo, ze vidim nieco co nie je, ze ho podozrievam.
Neviem proste, co s tym. Lebo naozaj nie som nadsena z toho, ze ten skvely sex je skvely len preto, ze pritom si predstavuje inu a tuzi po inej.

autor
23. jún 2024

@viestta nechcela som mu to povedat, lebo nechcem byt ta zla, ze vymyslam a podozrievam ho.

autor
23. jún 2024

@viestta mozno si naozaj domyslam, len proste tam bolo viac faktorov, ktore toto vyvolali, a tie faktory celkom do seba zapadaju. Teda aby to bola nahoda.

viestta
23. jún 2024

Ale niektore veci si potrebujes vykomunikovat. Ci radsej budes v jeho ociach "dobra" a budu ta niektore veci zvnutra zozietat? Vsak tak ci tak sa nakoniec ukaze, ze mu neveris, ze si si sama sebou neista, ze ziarlis, ze nemas sebevedomie....

autor
23. jún 2024

@viestta napadlo mi, ze by som sa mu pozrela do telefonu. Ci by som tam nieco nasla. Ja by som to radsej chcela vediet, aj keby to naozaj bolo tak, a potom uz podla toho by som sa zariadila. Ale tato neistota je horsia, ako nepekna realita.
Len sa bojim risknut vyrukovat s tym, lebo ak nahodou to tak nie je, tak zas len zbytocne napatie vznikne, a to tiez nechcem

jizanka
23. jún 2024

Tak mile se může tvářit..ale pokud ho chce, tak udělá cokoliv.Tebe uklidní, že se k tobě chová mile, ale za zády by ti klidně vrazila kudlu do zad. Já bych jí nevěřila a obávala bych se, co zkusí až budou někde bez tebe.

autor
23. jún 2024

@jizanka a co mam alebo mozem urobit?

svokrinjazykmonika
23. jún 2024

Ja by som mu úplne kľudne pozrela ich konverzaciu v telefóne.

autor
23. jún 2024

@svokrinjazykmonika uvazujem nad tym. Ked tam nieco najdem, tak aspon budem vediet, ako sa veci maju. Potom uz bude jedno, ze akym sposobom som to zistila, hlavne je, ze budem poznat pravdu. A ked tam nic nenajdem, no vtedy budu rozne moznosti. Bud naozaj nic tam nie je z jeho strany, mozno ani z jej, alebo to bude len mozno vymazane. A potom to ukaze len cas

jizanka
23. jún 2024

Ty asi moc toho teď nenaděláš. Pořád s ním být nemůžeš Jen si dát pozor, ať z tebe oba nedělají blázny......ženské mají 6 smysl. A ona si myslím, že nerezignovala na návrat. Promluvit si nepomůže....těžko by se ti přiznal, že v tom má ještě city a není s ní vyrovnaný.

nominativ
23. jún 2024

Ja pridám na odľahčenie takú tú starú múdrosť, neviem presne znenie- Je jedno, kde si spraví chuť, hlavne, že večeria doma. 😄

autor
23. jún 2024

@nominativ len ked sa chut robi niekde inde, je len otazka casu, kedy sa aj naje inde

autor
23. jún 2024

@jizanka potom nastava otazka, ze ked este neni s nou vyrovnany, alebo tam ma este city, tak co vlastne chce. Chce byt so mnou, len sa este neodputal od nej? Pretoze keby chcel byt s nou, tak stacilo by ist za nou a je to.

jizanka
23. jún 2024

Možná to v sobě jen nestačil ukončit. Dotklo se ho,že měla hned jiný vztah....Ale je možné, že ho to přebolí a znovu se k ní vrátí. A i to je možné, že ten její nový vztah zasáhl jeho ego hodně a už by s ní nebyl.....Těžko říct. Hlavně měj oči na stopkách. Možná se nic nestane i pokud by ona na něj zatlačila. A ona určitě ještě něco zkusí...Tak snad si brzo někoho najde....Je to neoříjemné, když ex se chce a snaží vrátit. Zkus být v pohodě a milá a nedělej žádné dusno teď, jen bys jí nahrála do karet.

zuzanka.zuzu
23. jún 2024

kks tak jemu sa len postavil a ty slnečnú nedeľu stráviš analyzovaním jeho erekcie a či mu pozrieť do telefónu 😳😂 a najlepšia hláška že keď niečo nájdeš tak budeš vedieť, ale keď nič nenájdeš tak to neznamená že nič nebolo ale že to možno zmazal 🤣🤣🤣

PS: poznámka pre mužov - nie sme všetky také!!! 🤦

autor
23. jún 2024

@zuzanka.zuzu vela zien si robi problem aj z ovela mensich veci

zuzanka.zuzu
23. jún 2024

správne 💪 treba sa nimi teda inšpirovať 😉

autor
23. jún 2024

@zuzanka.zuzu ja sa nikym neinspirujem. Tebe by to nevadilo, keby si bola v takejto situacii?

viestta
23. jún 2024

vies ty co zeno? Ty mu nedoverujes. To je ta katastrofa. Cokolvek spravis nebude mat dobry koniec. Takze nerob nic a rozid sa s nim, lebo mu nedoverujes. Chyba nemusi byt na jeho strane. Vernost sa dokazat neda, niekedy sa dokaze nevera. No a podozrievat sa da kazdy, aj ten najvernejsi. Ludia si dokaz vyfabulovat kadejake dovody pre to aby neverili. Ty si priam ziarivy priklad. Tebe sa zazdalo, ze ma erekciu z byvalej a uz ti to v hlave slo samospadom... Ale na co byt vo vztahu s clovekom, ktoremu nedoverujem a podozrievam ho? Preco by mal on byt vo vztahu so zeniu, ktora mu nedoveruje? Ked zisti, ze mu nedoverujes mozno to skonci aj on sam. Ak ma dostatok sebeucty tak s takou osobou nebude, pretoze vernost by ti tak ci tak nedokazal (Ked nic nenajdes, tak uz ti je jasne, ze mohol zmazat... Toto je fakt mimo moje chapanie... Ale zas nemusim chapat vsetko)