Správanie kolegyne

15. mar 2024

Nerozumiem spravaniu mojej kolegyne. Vsima si s kym sa v praci bavim a reaguje na to ustipacne. Podotykam s kazdym tam vychadzam ako dobra kamoska, zdravime sa, prehodime par viet. Kolektiv mame zmiesany, co sa tyka muzov, pacim sa tam vsetkym muzskym kolegom, vidim to a aj su taky, ti slobodny, ktori mi to davaju najavo, ale nenechavam sa balit, ani nikoho nebalim, mam vztah v ktorom som stastna. Proste sa tam pozname dlho, zasrandujeme, zasmejeme sa a to je vsetko. Som kolegyalna o to viac na popracovnych aktivitach. Kolegyna vacsinu z nich nepozna, je u nas kratko, je vydata a je mamou. Aj tak akoby jej vadilo, ze sa pacim. Teda neviem co si mam o tom mysliet. Reaguje sposobom ,,podla mna sa mu pacis, aj tebe sa paci" alebo ,,to co ti povedal?" a ja potom vysvetlujem, ze sa mi urcite nepaci a ze len sranduje, pozname sa dlho a pod. potom s nim zacala rozoberat moj sukromny stav. Zaujimave bolo, ked ostala s druhym kolegom chvilu sama. Prisla potom za mnou s tym, ze jej povedal, ze hned ako si ju vsimol ju vnimal ako poriadne divoku a ze mi nepovie, co vsetko este jej povedal, aj ked to nebolo take ako mne ten druhy kolega. Tak som ani nevedela ako reagovat, iba som jej povedala, ze je to mily chalan a neublizi jej, ze je to srandista a opytala som sa jej co tam robili a ona, ze nic, len chvilu sedeli. Toho kolegu poznam a hlavne dva roky ma dobija, pise mi kedy tedy cez chat, obcas ma volal von, vzdy som bola k nemu neutralna a nikdy som nepisala prva, pretoze mam vztah a lubim svojho priatela. Obcas som ho videla aj opyteho no na poslednej akcii nepil, ani sa nebavil, mala som nejaky ten drink v sebe, tak som odisla, kolegyna bola opita a neskor sa mi neviem, ci chvalila, ci ako to chapat. Mam pocit, ze sa v praci chce muzom pacit, otaca sa za nimi, oblieka si iba mini...ale to ako riesi ako sa s kym bavim a chvali sa pritom je vydata, tomu nerozumiem. Ani na toho chalana mi to nesedi, aj ked mozno sa uz citil idmietnuty a chce zenu, ale pri jeho plachosti mi to nesedi, skor si myslim, ze tam bol iny kontext a toto bolo povedane s humorom. Ako si vysvetlujete spravanie kolegyne, co jej vadi?

autor
15. mar 2024

😄akoze ja sa ho normalne spytam, co tam s kolegynou robili, ze nieco povedala, ale viac nechcela, pride mi to cele zvlastne

mimirka32
15. mar 2024

Asi mate malo prace ked riesite taketo kraviny 🤔

autor
15. mar 2024

@mimirka32 pride ti to od vydatej normalne?

matullienka
15. mar 2024

Mne z toho celého príde, že ziarlite jedna na druhú aj keď možno podvedome a superite, ktorá dostanete viac mužskej pozornosti

autor
15. mar 2024

@matullienka ja neziarlim, ja sa normalne s ludmi bavim, ale ak ziarli ona je to na zamyslenie...

matullienka
15. mar 2024

Keby si neziarlila tak je to srdečne jedno o čom sa sa rozprávali alebo čo spolupráci robili je ťa do toho nič.

nikdenikto
15. mar 2024

Teraz sa chváliš, že sa páčiš všetkým alebo sa stažuješ že aj kolegyňa sa už páči, alebo teda že sa chce páčiť? 🙈

Asi máte málo práce, niekoľko x si napísala že si v šťastnom vzťahu tak si hľaď svoje. Nerieš kto, s kým, kedy, ako....

domkakvet
15. mar 2024

Zaujimas sa o to o com sa bavili, cize uplne jedno ti to nie je, nezaujimaj sa o to a spravaj sa ako do casu, kym neprisla tvoja kolegyna.

xckaretxxx
15. mar 2024

Ty máš ale problémy. To co si napísala nemá ani hlavy ani päty. Je piatok, užívaj si víkend a nerieš nezmysly ako pubertacka.

autor
15. mar 2024

@matullienka ja som poukazala na problem, ze niejto riesi, ze sa zasmejem, porozpravam s niekym a reaguje, zesamu pacim a aj on mne, co ma uraza, kedze ja nepocitujem ziadne taketo sympatie a vo svojom vztahu som stastna a vzapati ta ista osoba sa zacne stazovat co jej niejto iny povedal aka je...no tak mi yo pride ako atypicke spravanie

autor
15. mar 2024

@xckaretxxx uzivam

dzejny656
15. mar 2024

Po prečítaní tejto témy idem ďakovať Bohu za mužský kolektív v práci, lebo mať takéto kolegyne a toto riešiť by som nedala veru.

jesenzima
15. mar 2024

Prepáč,ale podľa mňa ty si taký ten typ kolegyne, sebavedomá a iba ja ja ja a nikto iný,a ktokoľvek ti čokoľvek povie,tak ti závidí. a asi by si mi liezla na nervy 😃 a myslela by si si o mne, že som divná.a ozaj. riešite totálne kraviny 😃 Mier 😉

kepassa
15. mar 2024

Ziarlite vzajomne jedna na druhu, podvedome aj ty ak aj tvrdíš opak, minimalne ti to dviha ego
Fakt riesite kraviny, este o tom aj zakladat temu...
Bud spokojna a vdacna za vzťah, kt.tu spominas a hlad si svojho...aj keby neviem co robila, co nosila atd..a cp ma byt? Musis mat na to jej spracanie vysvetlenie? byt ta naj? Vsak nech si chodi iba v podprsenke ako to ovplyvni tvoj status v praci?...

januska12323
15. mar 2024

Tam chcem robiť, nenarobíš sa, pokecáš s celou firmou a spokojne ideš domov.

autor
15. mar 2024

@januska12323 na obede a po praci hadam mozes aj ty

lienka.7
15. mar 2024

@autorka za mna v praci sa ma pracovať a nie riešiť blbosti. Koľko máš rokov 🙈

autor
15. mar 2024

@lienka.7 precitaj si spravu vyssie

autor
15. mar 2024

Ocakavala som normalnu radu, pretoze ma spravanie kolegyne obtazuje, ale ako vidim nik nepochopil. Vypinam sa z diskusie, smelo si tu diskutujte samy

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
15. mar 2024

Ty máš priateľa, ona vydatá tak rozprávajte sa o tých, čo máte doma🙂

lavender94
15. mar 2024

Strešne mi pripomínaš mňa. Tiež som mala takú známu a riešili sme dosť podobne veci, predbiehali sa kto je viac žiadanejšia a ktorá koľkých riešila. Mala som vtedy možno 16😂 neviem, čo by sa mi muselo v hlave porobiť aby som toto riešila v dospelosti. Keď ti vadí to ako sa správa, je na to jednoduché riešenie. Povedz jej to. “Vieš čo, Zuzka, ja na tieto reči nie som zvedavá. Keď mi chceš niečo povedať tak mi to povedz, keď nie, tak ani nezačínaj, lebo je to detinské. “

mane01
15. mar 2024

Ako… neviem, co to je za firmu, ale pride mi to dost zvlastne… ako na strednej skole, ten sa paci tomu a ta tomu … toto je tak strasne neprofesionalne, ze sa mi ani nechce verit, ze je to pravda 🤦🏼

gladys_07
15. mar 2024

Anglictina ma na toto taky krasny vyraz, get over yourself 😉

januarova
15. mar 2024

Treba jej pridať robotu, keď ma čas na také kraviny

0silvia0
15. mar 2024

Boze zeny, to mate pretlak hormonov, ze vam vyvaluje dekel komu sa ktora viac paci a ktora ma viac obdivovatelov? Velmi vtipne

asocial
15. mar 2024

ziarlite jedna na druhu. Ste v praci. Ale na druhej strane - ty trpis asi nejakou uchylkou v style - vsetci ma chcu! vsetkym sa pacim! (aj si to sama napisala, ako sa vstkym pacis. No, nebud taky narcis, neziarli na nu, nemate si co vycitat. obe chcete byt za hviezdy. Mozno fyzicky ste, ale mentalne mam pocit, ze ste v zivote nedrzali v ruke knihu okrem ucebnice.

tiana080
15. mar 2024

Namiesto týchto stredoškolských fantasmagorii a šaškovania na pracovisku, by som si na tvojom mieste sadla na ric a listovala aspoň v Pravidlách slovenského pravopisu. Na to sa nedá pozerať.

neferneferuaton
15. mar 2024

Obe ste zadane a obe superite o pozornosť mužov, ktora bude mat viac záujemcov. Ako stredoskolacky. 🤷🏻‍♀️

yelena159
16. mar 2024

Kiežby som mala prácu, v ktorej by som mala čas riešiť takého hlúposti. Mala som sa lepšie učiť. 😢