Správanie chlapa

4. feb 2024

Ahojte baby, zacinam si dobre rozumiet s jednym kolegom z prace, on mi otvorene povedal ze sa mu pacim. Problem je ze poznam aj jeho byvalu, boli spolu vyse 10 rokov a ona je teda uplne iny typ zeny ako ja, chodi neupravena, o zovnejsom nedba velmi, aj povahovo je to dost zle. A ja jednoducho nechapem ako spolu mohli byt tolko rokov kedze tento muz sa o seba stara atd...ja som mu aj tak nejak naznacila ze sa mu pacia dost ine typy zien a on mi povedal ze on nema vyhradeny typ zeny ktroy sa mu paci...ja toto chapem, ved ani ja nemam speci typ ale sakra je ine ked sa mi paci zena ktora chodi v satach a zena co chodi v kanadach...neviem co si mam o tom, o nom mysliet...a teda napr ci sa len pretvaruje a nakoniec bude rovnaky ako ona...i ked viacero ludi mi povedalo ze oni boli velmi rozdielni

lenkatomaskova
4. feb 2024

Ja si myslim že je jedno skím chodil predtim to netreba porovnávať dôležite je či je medzi vami chémia a či to bude fungovať čo on mal zo svojou bývalou to nebude stebov rozdielnosť pováh nepustí a chémia tak tiež. Viem o čom hovorím ties som zažila zmenu.

znamanneznama
5. feb 2024

porovnavas sa s nou,posudzujes,uz to hovori vela o tebe....

vilma7
5. feb 2024

Najlepšia je predsa žena do voza a aj do koča. Aj povaha, sympatie atď hrajú predsa roku. Nie len typ.

amonet
5. feb 2024

prave si ten vztah zabila, uz ani nezacinaj budes sa porovnavat stale a iba zbytocne riesit hadky a sceny. najprv si usporiadaj seba a svoju hodnotu

sense
5. feb 2024

Pokiaľ tu ženu nepoznáš osobne len z videnia počutia, nemôžeš vedieť akú má povahu. A zrejme bolo na nej aj niečo dobre keď boli spolu 10 rokov. A to ze ty nosíš šaty a ona Kanady z teba nerobí tu lepšiu aj keď si to o sebe myslíš podľa tohto príspevku. Nie každý rieši len povrchnosti

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikkatt
5. feb 2024

Este ste spolu ani neni a uz robis drahoty a vymyslas 😄
Ja byt na mieste toho chlapa tak na to kaslem. Akoze naco riesis jeho byvalu? Naco sa porovnavas? Teraz sa mu pacis ty, na tom jedinom zalezi.

mogaa
5. feb 2024

tak každý máme obdobie kedy sa hľadáme...jeho bývalá sa možno hľadá práve v tých kanadách....krása človeka je v niečom inom, nie v handrách čo má na sebe....jednoducho sa zamiluješ a je jedno že je chudobná, škaredá, neupravená....pre teba je krásna...

ruxandra
5. feb 2024

Za to, ze nosí kanady a nemaľuje sa, je zlá? Bol s nou 10 rokov, zrejme to bola velmi dobra a schopna zena. Ktovie, ci s tebou vydrzi aspon rok. Ale pochybujem. Uz len za to ako sa spravas, ako odsudzuješ niekoho, koho ani nepoznas, ty dobry clovek nie si.

Kazdy z mojich partnerov bol tiez uplne iny ako ten predošlý, a vobec nic to neznamena, iba to, ze nepozeram na to ako clovek vyzera ale ako sa sprava a ak raz dospejes, tak mozno zistis, ze to je ovela dôležitejšie ako mat na sebe dokonale saty a kilo makeupu 😉

autor
5. feb 2024

@ruxandra poznam ju velmi dobre a poznam aj ludi z jej okolia ktori ju poznaju ovela lepsie ako ja, takze mam info aj od nich co je to za osobu...ja nikoho neodcudzujem a to ze som napisala ze ja nosim saty a ona nie, tym som chcela iba poukazat na to ze sme skratka diamentralne odlisne typy zien...a skratka mi nejde do hlavy ze niekto moze mat tak siroke preferencie

timing
5. feb 2024

Omg. Si to aplikuj opacne. Je tak poburujuce, ak by sa zene pacil muz v obleku a zaroven by sa jej mohol pacit muz v sportovom obleceni ?
Bohača. Mat tvoje problemy....

gladys_07
5. feb 2024

Ved pises ze jeho byvala bola na tom povahovo dost zle. Ja zasa take velke rozdiely medzi vami nevidim

mogaa
5. feb 2024

nechápeš že to nie je o preferenciách? tebe sa môžu páčiť kravaťáci, ale zaľúbiť sa môžeš do chalana ktorý chodí v tričku a rifliach.....dôležité sú sympatie a ak tam prebleskne iskra je uplne nepodsatné čo ten druhý nosí oblečené....

ruxandra
5. feb 2024

Tak to asi pre to, ze vo vztahu nezáleží na tom, co mas oblečené, ale co mas v hlave 🙂
Alebo na teba nieco skúša len pre to, ze si chce vrznúť. Na vztah si zase najde ženu s kanadami..

madeincssr
5. feb 2024

Uvolni sa, uzivaj si najkrajsie obdobie zamilovanosti a budte zodpovedni. Musite sa viac spoznat, aby ste vedeli posudit, ci ste pre seba vhodni. Nebud vzdy len elegantno satovy typ, bud aj prirodzeny (bez prikras), sportovy aj lezerny. Flexibilita, prisposobivost, zmena je sympaticka.

jarnajar
5. feb 2024

@ruxandra a najmä takú, čo nebude riešiť blbosti.

isis234
5. feb 2024

Možno sa on riadi tým: Nie podľa oblečenia ale podľa srdca súď. Jemu zrejme odhalila svoje vnútorné JA. To, čo iní nevidia. Prejavila mu city.. a tie časom ochabli....
Neporovnávaj sa s nikým. Buď sama sebou Ži tu a teraz. Čo ty k nemu cítiš?
Ak ťa hnevá jeho minulosť, nezačínaj si s ním

julish
5. feb 2024

Ja nosievam k niektorým šatám kanady… riešiš úplne nepodstatné marginalie

autor
5. feb 2024

@isis234 nehneva ma jeho minulost, vsak kazdy mame nejaku ale skor ma hneva to aku ma ta zena povest a len rozmyslam ci aj ja jemu pridem rovnaka alebo podobna ako ona ked sa mu pacim...len toto ma udivuje

mooonika1975
5. feb 2024

tak neviem, ja viem chodiť aj v kanadach, aj v lodičkách, aj namaľovaná, aj nenamaľovaná

januska12323
5. feb 2024

Čo má povesť s obliekaním? Keby si napísala, že ona je puntičkárka a ty bordelár a nevieš ako to chlap zvládne to by som pochopila ale takéto hlúposti?

mogaa
5. feb 2024

ak má povesť rajdy, tak zrejme to predtým v čase zamilovanosti nevidel....naozaj riešiš hlúposti.....každý sa v určitej etape života nejako správame a ano robíme aj chyby.....nerieš bývalú ak je minulosť....minulosť nikto z nás nezmení ale vie zmeniť svoju budúcnosť....

isis234
5. feb 2024

Ty si preňho iná. Zrejme sa aj on zmenil. Prehodnotil všetko, čo zažil a uvedomil si, že to nemá budúcnosť.

mk1111111111
5. feb 2024

Chces, aby sme pohanili niekoho, koho nepozname a Teba vykreslili ako super zenu? Lebo, jedna baba povedala?
Mame pohlad len z Tvojej strany.
Vykreslila si sa tu asi o 850% lepsia, krajsia, vernejsia, .... a vies, co sa o Tebe rozprava? Ze si fiflena, namyslena a pod.... to predstav si, povedali o Tebe.

Asi ta jeho ex nebola az taka zla, ked bol s nou 10 rokov.

autor
5. feb 2024

@mogaa ano ma taku povest a aj povest total bordelarky...preto ma to trochu odradza kedze ja taka nie som

autor
5. feb 2024

@isis234 no toto mi presne tak medzi recou povedal

mogaa
5. feb 2024

ale to je uplne jedno aká bola ona....láska je slepá....ak sa zamiluješ, nevidíš vždy veci objektívne, vnímaš človeka s ktorým ti je dobre...a vôbec neriešiš jeho nedostatky.....láska je slepá....a ano ak máš rád, tak máš rád aj bordelára a záletníka/rajdu....láska/zamilovanosť nemajú nič s rozumom

mogaa
5. feb 2024

Jedna vec je rozum a druhá vec je láska.....

sojorez
5. feb 2024

Zacinate uplne skvele. V novom vztahu riesit byvalu, aka bola, co Ti on o nej povedal, aku ma povest. Planujes mat vztah v trojke? Proste neries, hladaj to, co mate spolocne vy dvaja.

sense
5. feb 2024

To ze ma takú povesť nemusí aj znamenať ze taka je. 10r vzťah si prešiel kadecim a prvotná zamilovanosť konci oveľa skôr.
Apropo ja som tiez diametrálne odlišná od ex môjho partnera, nielen vyzorovo, ale aj povahovo a názorov, celkovo úplný. Opak a ešte aj s "bonusom" a nikdy som sa nezamyslala nad tým co ty. Minulosť je minulosť, ľudia sa menia a skúsenosťami aj menia aj "optiku na život"