Spoznávanie sa s viacerými mužmi naraz

3. nov 2023

Ahojte, stiahla som si zoznamku a píšu mi tam rôzni chlapi a sú celkom v pohode atď... Čo si myslíte o tom, že napr. do týždňa zájdem s možno dvomi rôznymi mužmi niekde na prechádzku, kávu atď? Čisto len na stretnutie (žiadne dotyky ani nič chápete, len čisto pokecať). Nerobí to zo mňa nejakú
..... ? 😆Lebo kedysi, keď som to mala stiahnuté, tak som sa vždy sústredila na jedného chlapa, lenže vždy to nevyšlo a bola som sklamaná. Tak som si povedala, že teraz proste budem chodiť sa spoznávať s viacerými a uvidím, kto bude mať reálny záujem 🤔

januska12323
3. nov 2023

Kým so žiadnym nechodíš môžeš si robiť čo chceš.

mimka1402
3. nov 2023

Vždy som bola lojalna zatiaľ čo druhá strana takto viacero spoznávala. Kým nejde o už dlhodobe stretávanie a dotyky a intímne veci, neriešila by som a určite sa spoznávala s viacerými.😄

marseillefan
3. nov 2023

Myslím, že je to dobrý nápad

la_dolce_vita
3. nov 2023

Myslim, ze najma muzi to takto robia bezne, takze preco nie?

nikpa
3. nov 2023

Je to úplne v poriadku veď žiadnemu z nich na tých stretnutiach neslubujes vernosť a oddanosť 😅 pokiaľ nemáš oficiálny vzťah tak si môžeš robiť čo chceš

ruxandra
3. nov 2023

Tak tieto prve stretnutia su este celkom nezáväzné, nevidim dôvod sa sústrediť len na jedneho. Az ked by som mala pocit, ze to s jedným zacina ist dobrým smerom, ostatne by som utla.

natassha1
3. nov 2023

jasne, pokial si nezadana, tak nejde o nic. a samozrejme pokial nenaslubujes jednemu a robis to iste aj s dalsimi, tak je vsetko ok 😀 myslim si, ze taketo stretavanie sa je uplne v poriadku, spravis si obraz a mozes porovnavat. 😀

danica2711
3. nov 2023

nebudeš žiadna ...., každé výberové konanie (či už obchdné alebo súkromné) sa predsa robí z viacerých uchádzačov

hiro
3. nov 2023

Neviem ci by to bolo uspesne, ja teda nemam moc skusenosti s randenim ale len tak ma napadlo ze co tak zorganizovat spolocne stretnutie so vsetkymi, nejake sutaze, vsak nech sa ukaze ktory ziska najviac bodov 🙂 (aspon tak ze ked chces vediet ze kto ma realny zaujem tak v konkurencii sa moze viac prejavit a ukazat co je v nom, ci? Lebo kym nevedia ze maju konkurenciu tak sa mozu ulievat :D )

hiro
3. nov 2023

(este co vidim ze niektori ludia ked predavaju ziadany tovar tak v inzeratoch pisu - ponukam na viacerych miestach - takze aj ked maju vysoku cenu tak niekto moze zaplatit viac aby mu to iny nevyfukol)

autor
3. nov 2023

@hiro tak ja to skôr beriem, že s kým si budem najviac rozumieť a aj bude mať záujem o reálny vzťah. Pretože niektorí sa chcú stretávať, lenže len nezáväzne, čo z nich vylezie po 3-4 stretnutiach a o to ja nemám záujem 😆

grof_monte_christo
3. nov 2023

Vôbec ti toto výberové konanie nezávidím 🙂. Ale k veci ... nepodcenuj písanie a kľudne si s niekým popís aj 2 týždne, nemusia to byť žiadne slohy, len zistíš, či ste na približne rovnakej vlne, mne písomny prejav veľa napovedal o človeku. Takí, co si nechcú písať, ale hneď telefonovať a stretnúť sa, majú naponáhlo so všetkým, nechcú stracat čas a spoznávanie ich moc nebaví, aspoň to bola moja skúsenosť. Po písaní sa rozhodni, s kým sa stretneš. Ale s viac ako troma naraz by som to nerozohravala 🙂