Spoznanie cez messenger

4. sep 2024

Ahojte, ako ste sa spoznali s vašimi mužmi? Dá sa spoznať aj cez messenger? A vzplanie toho laska? Ďakujem ✨️🩷

solinkarka
4. sep 2024

na pokeci ale este pred 15r ked bol ako tak normalny ....teraz by som sa tam aj bala napisat 😀

janai1
4. sep 2024

na messengeri? akože si nájdeš nejaké komentáre na FB a budeš písať náhodnym ľuďom?

katka2602
4. sep 2024

Tiež na pokeci, ale to bolo 23 rokov späť. Teraz by som odtiaľ nešla na stretko s nikým.

nellyuana
5. sep 2024

Ja som svojho priateľa spoznala cez messenger 😊 moja kamaratku mu rozpravala o mne, tak si ma na fb nasiel a napisal mi 😍

katik22
5. sep 2024

Mne môj teraz už manžel napísal cez fb, absolútne sme sa nepoznali, ani z videnia .. je z vedľajšieho mesta … napísal mi.. a je z toho láska jak šľak .. a dnes sme už manželia 🙂 takze všetko je možné

tamtamka26
5. sep 2024

nemyslíš skôr FB? resp. zoznamku na FB? ja som sa tam zoznámila s mojím... ponúka ti ľudí z okolia a tiež priateľov tvojich priateľov z FB (ak sú na zoznamke. nemyslím tak, že hocikoho z priateľov ti podsúva 😀 ). čiže ak máte spoločného známeho, vieš si toho dotyčného "preťuknúť"....😉

katarinaba
5. sep 2024

Ja som si na FB pozerala ludi a jeden mal pekneho psika na profilovke. Chcela so si pozriet fotky a omylom som dala ziadost o priatelstvo. Aj som to do pol minuty zrusila, ale on bol v tom case na FB tiez, videl to a napisal mi: preco si to zrusila? A bol z toho vztah 2,5 roka. Sice to nevyslo, ale to sa stava.

autor
5. sep 2024

@katik22 🩷✨️

autor
5. sep 2024

@nellyuana ✨️🩷

gaby22
6. sep 2024

Ja som dala omylom srdiečko na fb zoznamke a už mi písal a už sme spolu 3 rok a 1.5 manželia a 2 ročnú dcéru mame a neľutujem to len to bolo také rýchle všetko na mňa j a tesne po rozvode a bum a ze plánovať niečo 😅🤣

dankatothova
6. sep 2024

Mňa oslovil partner na messengeri a sme spolu 7rokov

mimi236
8. sep 2024

Sociálna sieť VK v súkromnom chate,teraz sme už pol roka manželia 🙂

hara_vara
10. sep 2024

a vyhrám športku?