Spala som s bývalým a moje pocity znova ožili

1. máj 2021

Ahojte stalo sa včera to co sa asi nemalo. S ex sme ostali veľmi dobrí priatelia po rozchode na com sme sa dohodli. Lenže včera sme sa stretli a bolo to oveľa viac vášnivé ako keď sme mali vzťah. Bozkávali sme sa hľadali mali sme aj sex ale nešlo mu len o sex práveže hovoril ze sa mu páči tak si ležať že mu na sexe až tak nezáleží. Celu noc sme prespali nahí v objatí 😞 znova sa to vo mne zobudilo. Chýba mi aj keď viem ze vzťah nie je možný. Ako pár sme nefungovali ale to nič nemení na veci ze nám je v našej prítomnosti veľmi dobre. Ako si to v sebe upratať? 😢 Co robiť?

didi2102
1. máj 2021

Prečo nieje vzťah možný?

jvasenka
1. máj 2021

No asi to je z nejakeho dovodu ex..tak zacni spominat;)

elementissa
1. máj 2021

A prečo ste sa rozišli? Rozmyslali ste aj nad statusom friends with benefits? Ak ani jeden z vás nie je schopný udržiavať normálne vzťahy, tak možno toto by bola cesta. Je to netradičné, ale je mnoho ľudí, ktorým to tak vyhovuje. No vždy je to i dohode a jej dodržiavaní

janinah
1. máj 2021

Mali by zrušiť anonymných autorov,mám z toho už silný pocit,že tu chodia na inšpiráciu "spisovateľky" z dákych úbohých ženských časopisov.

kkovacovak
1. máj 2021

Nie a ešte raz nie. V živote sa nepohneš ďalej ak sa od seba neodpútate. Asi ste mali dôvod prečo ste sa rozišli a málokedy toto dobre dopadne. Ver mi a kašli na neho.

lesana25
1. máj 2021

"Vzťah nie je možný" v preklade znamená že je ženatý a má deti, však.

elementissa
1. máj 2021

@janinah a keby nejaká "spisovateľka" z uboheho casopisu pisala pod nickom, tak v com by bol rozdiel?

iffushka
1. máj 2021

No tak to ti blahoželám. Si znova na začiatku. Ty budeš revať a on ťa dostal kam chcel. Tak sa vykupeš v tých pocitoch znova a potom ti to hádam docvakne

lindous
1. máj 2021

Chlap toho natára, keď mu ide o sex ...ale aj keby mu išlo o viac, tak ty hovoríš, že sa to nedá, čiže čo vôbec riešiš ?? jediná cesta z tohto von je prerušenie kontaktu, aj keď si rozumiete a je vám spolu fajn, lebo sa v tom budete motať dookola, nepohneš sa ďalej ... nenechaj si kvôli nemu újsť príležitosť stretnúť niekoho s kým ti bude ešte lepšie a aj vo vzťahu to bude fungovať

radoxyz123
1. máj 2021

čauko, mala som podobný problém až na to že on už mal vtedy iný vzťah, viem že tie city sú tam stále ale ak začne vzťah bude to pravdeopodobne rovnaké ako predtým, skús sa cez to dostať❤

janinah
1. máj 2021

@elementissa vedela by som odpísať podla jej profilu či starších príspevkov,ak by to bol príspevok prvý, a taký "zmysluplný" ako tento tak sa odpisovať k problému ani nebudem unúvať....

elementissa
1. máj 2021

@janinah tak vies, pre teba nemusi byt zmysluplny, ale pre nu je to dôležitá vec. A tiez nevidím dovod na odpisovanie podľa predchádzajúcich príspevkov... Ved netreba sa hrať na detektíva, to je prvá vec a druha, každý človek sa mení, vyvíja a aj jeho životná situácia sa mení. To je len tu zvykom robiť závery na základe minulých príspevkov, pričom situácia sa mohla odvtedy už x krat zmeniť a svetonázor autora tiež. Nikto nikoho nenúti reagovať, ale keď už reagujem, tak na to, na čo sa autor pýta, netreba mu smirovat v histórii a analyzovať, čo kedy kam napísal. Ani sa nečudujem, že tu už skoro všetci píšu anonymne, keď sú tu v každej téme také zanietené voľnočasové vyšetrovateľky FBI...

deti95060810
1. máj 2021

celé zle...skús si spomenúť prečo sa stal bývalý...😉

matkahelka
1. máj 2021

@elementissa uplne top koment! mna priam fascinuje, ked sa nejaka baba na nieco spyta a odpovede "v minulom prispevku si riesila toto" 🙈 najnovsia moda toto na MK

elementissa
1. máj 2021

@matkahelka dievcata si tu robia nacvik vysetrovania pre policajny zbor 👌👌👌

karolinakr
2. máj 2021

Ako si v sebe upratať
1.Nelahaj si naha na kamarata
2.Ako si kto ustelie, tak bude spat
3.Ked sa namočiš po krk do vody, nesťažuj sa, že si mokrá
4.Ked vies, že vzťah nie je možny, uspokoj sa s rolou kamaratky
5.To ze sa vyzliekate je vaše rozhodnutie, ty si ponesieš nasledky
6.Suma sumarum - neni ti čo poradit.Vysporiadaj sa s tym sama, alebo dufaj, ze budete mat vzťah

nelina1
3. máj 2021

Najpresvedcivejším dôkazom toho, ze chlapovi nešlo o sex je to, ze k sexu nedošlo. K ostatnému tazko radit, dala si málo info. Asi vieš prečo.