Som zmätená

kim_possible
2. dec 2023

Ahojte, priateľ sa ma spýtal divnú otázku... "Aké by to bolo keby sa rozideme?" No a proste táto otázka ma prekvapila... Aj som sa pýtala či sa chce rozísť však povedal že nie ... Nedá sa povedať že by bol chladný lebo nebol,len mi to strašné prišlo divné tieto otázky tohto typu... Som zmätená... Neviem čo robiť ... Ako mám podľa vás reagovať? Alebo čo mám robiť?

lindous
2. dec 2023

To už aj muži sa pýtajú takéto super hypotetické otázky? Som myslela, že na to má expertízu naše pohlavie 😅😅 ty vieš aký je vás vzťah…možno len chcel počuť nejaké ubezpečenie, že sa nerozídete, možno sa toho bojí, možno nad tým reálne uvažuje… kto vie… nerobila by som nič, ak je inak všetko fajn, neriešila by som vôbec…

kim_possible
autor
2. dec 2023

@lindous len ma to dosť zneistilo lebo sa má to spýtal na tento typ otázky v podstate 3x... Som dosť zmätená

lindous
2. dec 2023

A čo ti povedal na to prečo sa pýta? Ako si mu na to odpovedala?

anonymanonym
2. dec 2023

Ak by sa to spytal 1x tak by som vobec neriesila. My debatime o vselicom moznom (hej, aj nas pripadny rozchod sme uz rozoberali) a vobec nic za tym nie je. Proste sa fakt bavime o vsetkom. Ale ak 3x, tak je to veru .. divne.. 🤷‍♀️ Je toto jeho prvy vztah?

kim_possible
autor
2. dec 2023

Len tak sme proste ležali... A proste bavili sme sa o hocicom a zrazu táto téma prišla... Prvá otázka : aké by to podľa teba bolo keby sa rozideme a ideme si po svojom? Ja jemu na to že no neviem tak už sme spolu dlho tak by to bolo ako keby časť zo mňa proste odišla... Bolo by to smutné nemať ťa ( to som mu povedala ja) no a druhá otázka: a čo by si robila keby sa rozideme? Tak sme si povedali a tak ... No a idem písať druhý koment lebo neviem či tu víde

kim_possible
autor
2. dec 2023

@kim_possible no a 3 otázka : aké by to bolo podľa teba keby skúsime že iných ? Ja že neviem že asi divné... A tak sme trošku posrandovali že on by musel míňať peniaze na ženy a mňa by pozývali... No a 4 otázka .. : rozmýšľala si nadtym aké by to bolo keby sme ostali iba kamaráti? ... No a proste prišli mi tieto otázky fakt divné...

kim_possible
autor
2. dec 2023

@anonymanonym @lindous takže túto to máte podrobnejšie

hendikep
2. dec 2023

no tak to podla mna skusa podu ci sa zlozis alebo v “ pohode” ked s tym na Teba v najblizsej dobe vyrukuje 🤷🏼‍♀️

anonymanonym
2. dec 2023

Neber to prosim ako nieco zarucene, nemam rada taketo domyslacky, kedze vobec to tak byt nemusi a mozno clovek len zbytocne plaší... Ale budem uprimna.. Z toho co si dopisala mi to pride ako keby tuzil vyskusat aj inu ci uz nejaku konkretnu alebo tak vseobecne. Ako keby sa bud do nejakej konkretnej zahladel alebo sa "len" neciti na to, aby mal uz "navzdy" len teba a zlakol sa, ze uz nikdy by nemal zazit nieco s inou zenou... Mozno ani sam nevie ako s tymi myslienkami nalozit, co spravit a tak to nenapadne takto nadhodil.. Pripadne sa naozaj chcel rozist, nevedel to povedat priamo, tak polozil tu prvu otazku, ale po tvojej odpovedi, kde si dala jasne najavo, ze by ti to naozaj ublizilo sa stiahol.. Prepac.. A este raz, nemusi to tak byt! Je to len moj subjektivny pocit z toho... Ja by som tu temu otvorila znova. A mozno by som skusila byt menej emocionalna, menej otvorene hovorit o tom, ze by ti to ublizilo. Neviem no...

kim_possible
autor
2. dec 2023

@anonymanonym hej chápem tak my sme sme sa už rozišli dokopy 4x... Vždy z jeho strany... Preto mám teraz znova tieto pocity... Potom som sa ho to aj spýtala že myslíš že sme sa posunuli vo vzťahu? On že nie ... Ja taká že ale veď sa už ani tak nehadame nič... On taký že mu chýba vášeň ... A ešte dačo povedal ale to už neviem... Potom proste bol taký v pohode ... Aj povedal niečo že keď budeme spolu bývať tak nemôžeš fajčiť v byte... Na tú vetu chcem povedať že som počula že keď niekto hovorí o budúcnosti v množnom čísle tak že to je dobre znamenie ale neviem zdá sa mi to celé fakt divné... Mali sme teraz také obdobie že proste sme spolu ale " neoficiálne" a až teraz nedávno sme sa oficiálne dali dokopy... Neviem ako mám reagovať na toto ... Neviem či tie otázky mám brať vážne či sa ho to mám spytat... Aj sme si dnes večer ešte písali a ako sme si napísali ahoj tak mi napísal milujem ťa ... Takže fakt neviem a som zmätená

evaachesa
2. dec 2023

@kim_possible 4x ťa odkopol, teraz ti dal 3x otázku o rozchode a ty sa pýtaš čo máš robiť? Si robíš srandu, nie? 🤦🏻‍♀️🤷

kim_possible
autor
3. dec 2023

@evaachesa veď hej áno máte pravdu ale neviem či ho mám konfrontovat vlastne či mi chce dať koniec alebo či to mám nechať tak a že čas ukáže...

anonymanonym
3. dec 2023

Mna zaujalo aj to, ze pises, ze ste spolu dlho a zaroven "ked budeme spolu byvat...", tak asi spolu nebyvate? Preco? Ak to nema nejaky vazny dovod, tak uz to je pre mna "red fleg". Pride mi velmi nevyzrety a nepripraveny na vazny vztah... Rozisla by som sa ja. A este raz prepac ❤️

kim_possible
autor
3. dec 2023

@anonymanonym kvôli veku a on študuje ešte preto spolu nebývame

miadi
3. dec 2023

Preco si zmätena ? Ved sa len chce s tebou rozist uz piaty x . Jedine co je nepochopitelne je preco sa stale vracias do vztahu s clovekom co ta nechce . .nemas sebauctu?

beronsche
3. dec 2023

@kim_possible 4x ta nechal a ty si ho vzdy prijala naspat? Nemas trochu sebaucty?

ajdika
3. dec 2023

@kim_possible 4x rozideni a kopacky dal on? Sice nechapem, ako s nim mozes znova a znova byt, ale je nacase sa rozist 5x a definitivne. Kopacky daj ale ty. On si je tebou uplne isty, vyuziva to, vie, ze si na nom zavisla. Ale toto ozaj nema buducnost, ked ta takto kedykolvek odkopne a vie pritom, ze ked luskne prstami, priplazis sa spat. Ak chces byt v zivote stastna a netrapit sa, tak prec od tohto. Chvilu to poboli, mozno aj rok-dva, potom mas sancu najst dospeleho vyzreteho jedinca. Ak stastna nechces byt, ostan s tymto.

deniska2706
3. dec 2023

Podľa vážne veeeľmi čudné a podozrivé otázky, buď v strehu

h2
3. dec 2023

4x ste sa už rozišli, vždy z jeho iniciatívy, ty si sa vždy k nemu vrátila. Teraz sa ťa nie raz, ale hneď 3x opýtal na ďalší rozchod. Predbehni ho a rozíď sa s ním ty. A už sa k nemu nevracaj.

januska12323
3. dec 2023

4x ste sa rozišli z jeho strany, on položí tieto otázky a tebe to len troška začína dávať logiku o ďalšom rozchode? Si buď naivná alebo hlúpa. Ak to chceš počuť na rovinu: chce sa rozísť zas len nenašiel druhú alebo mu tá ešte nedala. Keď k tomu príde odíde.

ndrag
3. dec 2023

@kim_possible 4x? Dievca...

marianarem
3. dec 2023

@kim_possible Tak ked ste sa uz 4x rozisli, tak odpoved je jasna: "Tak snad uz vies, uz sme to skusali 4x, vratil by si sa zase ku mne, nestoji to uz za namahu." 🙂 Ale inac taketo on-off vztahy, neviem...Vacsinou to nebyva vztah navzdy. S tym spravnym partnerom to proste klape a nemusi byt x rozchodov.

monikkatt
3. dec 2023

@kim_possible 4x ta nechal a ty si vzdy prihopsala akoby nic? Normalne sa mi rozum zastavil. Poznas slovo hrdost? Ocividne nie. Ale k tvojej otazke... tymi otazkami smeruje k tomu ze chce vytrtkat inu.. pripadne planuje 5. rozchod.

ibrunova
3. dec 2023

4x ste sa rozišli z jeho strany a on si vždy potom na teba spomenul a ty si ho celá šťastná zobrala späť.. A teraz si zmätená.. Žena, váž si samú seba!

ibrunova
3. dec 2023

@monikkatt alebo to už aj urobil 😋

ivangeline
3. dec 2023

Co mas robit? Odpovedat na otazku. Nie je dobre si nevediet ani len predstavit zivot bez druheho. Je to nezdrave. Zdravy vztah je...ked hovoris ano,levo chces....aj napriek tomu,ze slobodne mozes povedat nie.

tykat
3. dec 2023

@kim_possible kym nevyskusate tak nezistite, ja by som sa rozisla, aspon na mesiac-dva, nech ma jasnu odpoved ked ho toto trapi.

tykat
3. dec 2023

@kim_possible vy ste sa 4x rozisli z jeho strany??? A on sa pyta ake by to bolo keby...? A ty sa pytas co to znamena? Och zena, pohladaj zvysky sebaucty.

danica2711
3. dec 2023

@kim_possible chystá sa na piaty rozchod a dúfam, že tentoraz budeš mať toľko rozumu, že to bude rozchod posledný. Tento vzťah nikam nevedie

eva8
3. dec 2023

@kim_possible ak nemal dlhodoby vztah skor, chce skusit nieco nove
Mozno dostal ponuku prace niekde mimo a boli by ste odluceni
Je to divne, tolko otazok. Uz to, ze mu napadaju tuzi po zmene. Ale po "skuske", ak by bola nevydarena, chcel by sa k tebe vratit