Som vydatá žena, ale milujem iného

lucia851
22. apr 2021

Ahoj som vydatá už 12 rokov, ale už 2 roky tajné milujem iného. Co robiť?

klarik707
22. apr 2021

rozviest sa. ako neviem, no ublizujes hlavne svojmu muzovi, ak to s nim teda nemyslis uz dalej vazne a upieras sa na novy vztah, tak by som proste tento ukoncila cim skor

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivca88
22. apr 2021

A svojho muža nemiluješ ?
Vieš, možno si len poblaznena zo stereotypu a tak si sa zalaskovala ( ak to je ešte v tej platonickej úrovni )
Ale pokiaľ stále miluješ svojho muža, tak proste nevymýšľaj.
Cen si čo máš.

Ale ak vám to s mužom neklape, tak to samozrejme zmeň. Obaja máte právo byť šťastný.

ella_price
22. apr 2021

Ťažko povedať keď sem čapneš dve vety. Ako máme vedieť aké máte zázemie, vzťah medzi sebou? Aké to bolo predtým, aký to je človek atď atď.
Buď máš len chamajdu nezbednú, alebo je tvoj muž fakt kus sh!tu - z tohto tu sa moc vyčítať nedá 😀

48domka
22. apr 2021

@lucia851 takto kolko rokov to trva ked si 2019 davala podobny prispevok ? ..

moonlight1210
22. apr 2021

@lucia851 otazka je, ci ho milujes len ty, alebo stale aj on teba.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa_s
22. apr 2021

@48domka to si nasla este tu nevinnejsiu debatu 😀 ja mam lepsie

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
22. apr 2021

@sisa_s aj striekacku pouzivala

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
48domka
22. apr 2021

@sisa_s 😃😱

danielinaa
22. apr 2021

@veronikaszabova boze to je ta. A neni to ta co zo kondomu vybrala a chcela si dat dnu a rozmyslam ze ho aj vyfajcila a rozmyslala zadrzat ejakulat, v papuli a dat si ho dnu. :D ale mizno som aj zabudla za ten cas

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
22. apr 2021
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
22. apr 2021

@danielinaa tusim aj to

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella_price
22. apr 2021

Jemine, jak to tu čítam, budem túto tetulu sledovať aby som z toho mala celý seriál 😂

lucia851
autor
22. apr 2021

@ella_price ja už nič sem nenapíšem

heleninamama
22. apr 2021

@lucia851 Kľudne napíš, ale vždy pripomeň, že si dlhoročný psychiatrický pacient, berieš viac druhov andidepresív a iných psychofarmák a navyše si hypochonder s podivnými nápadmi.
Nech hneď vieme, komu píšeme. Nemá každý čas hľadať Tvoje staré diskusie a potom Ti ťažko adekvátne poradiť. 😘

luccija
22. apr 2021

@lucia851 a už ste spolu niečo mali či to je len platonicke a v tvojej hlave?😉ako nechcem byť za zlu, ale ty tuším nepracujes buď rada, že Ťa muž roky aj s dieťaťom živí a nájdi si buď pracu na pol úväzku, alebo hobby,aby si mala vyplnené dni, alebo si vaz muža za to, čo pre Vás robí.si chaoticka xy liekov stále nie je dobre ešte môže byť, že naozaj nie si s mužom roky spokojná a preto máš depresie.Si dosť veľká, aby si si dala všetko do poriadku

lucia851
autor
22. apr 2021

@heleninamama ty si hypochonder

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz