Som veľmi sama

24. dec 2023

som tak strasne sama, mozem byt medzi vela ludmi no aj tak sa citim sama, ze mi nikto nerozumie, ja nedokazem uz chodit ani medzi ludi lebo mi lezu na nervy a potom som len na kazdeho podrazdena a nedokazem byt ani sama lebo moje myslienky… neda sa mi takto zit, prosim co mam robit. vsetko sa na mna tak vali, kazdy den placem ani neviem preco a chcem ist prec od mojej rodiny ocividne im vadim, nechcem takto zit a teraz cez vianoce je to este viac viditelne a citelne.

luciana656
24. dec 2023

Určite psychológ. 🙂

pa3q
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loliki
24. dec 2023

Koľko máš rokov? Máš kamarátku, partnera? Dav ľudí je nepríjemný. Aj tie tlačenice v obchodoch.

slniecko66
24. dec 2023

Prosim napis mi ❤️

tinka_1807
24. dec 2023

Skús psychológa, no keď sa chcete vykecat kľudne aj napíš. 🙂 Aj sa cítiš sama medzi ľuďmi je to zrejme aj kvôli tvoj mi vnútornemu nesúladu. Chceli by to terapie ')

alzbeta311
24. dec 2023

Kľudne aj mne mozes napisat ❤️

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rorino
25. dec 2023

Pracuj na sebe,ako majú s tebou vydržať iní,keď nedokážeš vydržať sama so sebou.Najdi si odbornú pomoc,pre vlastnú záchranu.Vela stastia

mimcurik
25. dec 2023

Napis mi ak chces

maxxim
26. dec 2023

Ahoj, a čo tak záujmy, ? Koníčky a ich združenia je i o spoznavaní nových ludí, vytvaraní tímov, vytvarajú kamarátstva...
Alebo priatelov máš ale nedržiš ich na blízko? Nejaká kamoška/ kamoš aspoň cez telefon pokvakať? Možno by ti to stačilo ci?