Som šialená?

24. sep 2023

Ahojte baby idem sa vám tuná vyrozprávať kus aj keď to možno není také ale odvčera večera mi to ide hlavou 🙄 mam priateľa ten je zo západu a ja z východu a mame sa radi a ľúbime sa a tak ďalej ale oto nejde. Priateľ bol včera v robote a včera mu kolegyňa povedala že vieš čo včera sa my otebe snívalo ze sme boli spolu v sprche a on ze nato a len v sprche ?a ona že nie no robili sme to tam a on že taký no do pi . On sa my sám zdôveril stým napísal my otom a viem aj to že ona sa mu páči lebo skôr my to spomenul ze sa mu páči len že ma zlu povahu ja viem že to vyzerá akoby som ziarlila a tak ďalej ale ja mu verím . A ešte ma aj to napadlo ci to ta kolegyňa nepovedala len tak aj keď sa jej to nesnívalo lebo on že často hovorí ze sa teší domov na sprchu kedy bude doma konečne

autor
24. sep 2023

Ešte som zabudla pridať a dnes ráno mi písal ze zaspal stal neskoro lebo že zaspal okolo 2 ráno že premýšľal nad niečím ale že nič také len nevedel prestať nad tým rozmýšľať tak som dnes taka jak neviem čo .viem som hlúpa a robím stoho neviem čo

tanyag
24. sep 2023

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ a to ti akože tým chcel povedať čo? že je žiadaný? že po ňom kolegyňa ide alebo aká pointa bola v tom, že ti toto napísal? Jeden rozumný dospelý človek by v prvom rade na také niečo nereagoval (myslím tvojho frajera) a v druhom rade by to určite nevešal partnerke na nos....
Toto mi pripomenulo môjho ex, keď som mala 20...tiež mi básnil o jeden žene, ako po ňom ide a blá blá blá a vieš, čo som neskôr zistila? Že spolu spávali...a mne o nej hovoril, kebyže ich niekto spolu uvidí a povie mi to, tak aby som vedela, že on nič, že on muzikant, to všetko ona...taká beštia 🤣🤣🤣🤣🤣

zmrzlinka2021
24. sep 2023

Tvoj frajer je primitiv. Opäť nechápem že sa nejaká na neho ulakomila

diewcatqoo
24. sep 2023

Vy nie ste dospeli, vsak?

jj298
24. sep 2023

Som taka vdacna za svojho manzela a ze uz nemusim riesit tieto pubertalne debiliny.

autor
24. sep 2023

No mam 27 a on 35 tak že žiadny puberťaci áno je také úprimný že hovory o všetkom len ja mam v hlave toľko ,?? Ze neviem och

diewcatqoo
24. sep 2023

Tak asi je nacase dospiet aj mentalne. Na oboch stranach.

lizatko1009
24. sep 2023

Príde mi to ako keby mal 19 rokov

ankare
24. sep 2023

Je to debil, že Ti hovorí takéto veci. Somár sprostý.
Pozri, evidentne idú po sebe a je asi len otázkou času, kedy spolu skončia v posteli, keďže sa tak priťahujú. To,že Ti on chliape, že má kolegyňa zlú povahu, to chlapom absolútne nevadí na to, aby ju pretiahol. Takže, ak je Tvoj frajer primitiv, neverila by som mu.
Skús nereagovať na takéto jeho reči a skús zmeniť tému, ak začne takéto debiliny rozprávať. Lebo jemu evidentne robí dobre, že Ty žiarlis a trápiš sa.
Ak teda Ti stojí takýto somár za budúcnost... lebo máš na lepšieho!
Držím palce!

ckocka
24. sep 2023

Úprimnosť a hlúposť je nebezpečná kombinácia.

januska12323
24. sep 2023

On je idiot, že ti to vôbec povedal a ty troška naivná, keď si myslíš, že ju pri vhodnej príležitosti nevyužije.

danica2711
24. sep 2023

och, ty svatá prostoto...obojstranná...kašli na to, nájdi si východniara, aby ste mohli byť často/stále spolu a sprchu vyriešite reálne fyzicky a nie cez sms

tosomja
24. sep 2023

No neviem čo, ale vieš čo? Už sa choď učiť, lebo mám pocit, že si spolužiačka mojej dcéry a zajtra píšu písomku. 😃

simona20201309
24. sep 2023

@zmrzlinka2021 ani autorka nevyzerá byť na tom oveľa lepšie

thereisabear
24. sep 2023

Fajn chlapík, toho sa drž 🙄

ankare
24. sep 2023

@thereisabear 😅🤣

domkakvet
24. sep 2023

Tak toto je od veci, vela rozumu on nebude mat

petra92
24. sep 2023

Ste sa našli 🤦‍♀️

marca12
24. sep 2023

Si ty normalna? Chlap ti povie o tomto a ty napises,ze si hlupa? On je hlupak,naco ti to rozprava s takym nadsenim? Najdi si ty normalneho,vyzreteho chlapa a nie toto.

marca12
24. sep 2023

No pani,ty teda valas....a ja ze mate obaja pod 18. Tu sa niekde stala chyba v procese

vivienkalejova
25. sep 2023

Áno si šialená tak priateľ ti normálne povie ze sa mu páči jeho kolegyňa aty ako ze co si v pohode ?

konikmodry111
26. sep 2023

Aby 35 ročný chlap napísal takéto niečo svojej priateľke sa mi ani veriť nechce 🙈 a to s tým že nevedel v noci zaspať, čo chcel básnik povedať ? Toto musí byt vymyslené inak neviem 😂