Som nemožná

6. júl 2024

Ahojte baby. Som tak nemožná. Dnes som sa opäť snažila načrtnúť, čo má trápi vo vzťahu a opäť sa to otočilo proti mne. Zrazu som ja bola tá zlá a odomňa sa to treba odpútať. Citujem :,, Chcem naspäť svoj život. ",, Keď som bol sám vedel som si veci zariadiť a oveľa rýchlejšie.",, Toto nemá zmysel." No jednoducho v hneve vyšlo opäť najavo ako kedysi, že mu na mne absolútne nezáleží. Nech si robím, čo chcem atď. Ale nerozišiel sa somnou. Aši ešte drží, lebo nemá ani cent. A ja som hlúpa! Áno taká hlúpa, že neviem odísť. Neviem to ani opísať, prečo to nedokážem. Aši by ma trápilo to, že by o mne rozprával ako to robí o každom ale čert to ber, trápilo by ma to prázdno, ta nicota. To ze aj keď žijem s nim absolútny nonsens, nikam nevedú i a nikdy nenaplnujuci moje túžby ako by chcena, tak som zbabelec. Musí to asi spraviť on, ja už ho nezastaví, ale ja to nedám 🙈. Snažím sa s ním už len tráviť menej času, zvykať si na samotu, aj keď mám úzkosti a cítim sa vtedy bez cenná. Schudla som ešte viac ako keď sme sa spoznali. Vtedy som sa ešte usmievala, teraz už ani neviem, čo to je.

doriiis
6. júl 2024

Dievča zlaté....hrdosť žiadna?

kristinka92
6. júl 2024

to naozaj čakáš na to kedy ta láskavo muž odkopne? potom ti bude lepšie?

barbora0308
6. júl 2024

Prepac, ale ak mu vysvetlujes veci tak nezrozumitelne, ako je pisany aj tento prispevok, tak sa mu necudujem, ze mu veci nedochadzaju 🫣...splietas jedo cez druhe

januska12323
6. júl 2024

Ty buď radšej sama a daj sa dokopy.

gemerka17
6. júl 2024

Chod psychologovi, v poriadku nie si vo viacerých smeroch.

nelly234
6. júl 2024

Určite nie si nemožná, to čo prežívaš je náročné a je úplne narmálne byť trochu zmätená. Ak však máš pocit že to naozaj nemá zmysel, bolo by lepšie sa s ním rozviesť. Hlavne si opakuj že si dobrá, silná, v žiadnom prípade nie nemožná

nelly234
6. júl 2024

A nepríjemné komentáre si nevšímaj

siska53
6. júl 2024

Ak nemate deti, normalne sa rozidte. Ak ano, tak porieste nejaku manzelsku poradnu alebo aspon ty psychologa.

koniarova
6. júl 2024

Áno, si nemožná. Necháš s týrať a ubližovať si blbom, ktorému na tebe nezáleží. Predpokladám,že nie ste manželia a nemáte ani deti. Tak ho posli s Pánom Bohom.

mojemenonikto
6. júl 2024

Minule som sa tu na koníku naučil nové slovo. Gaslighting. Vygoogli si niečo o tom... 😉

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mojemenonikto
7. júl 2024

Podľa toho ako to popisuješ, je to ukážková manipulácia ako som písal vyššie. Je to pre teba veľmi nebezpečné, lebo takýto spôsob jeho správania ti berie pôdu pod nohami, strácaš sebavedomie a postupne ťa bude úplne ovládať. Dá sa voči tomu bojovať, skús napríklad metódu popísanú tu:https://www.zaseba.sk/skoncujte-s-gaslightingom-6-kroko.... Všetky tvoje úzkosti pramenia z toho jeho správania, postupne sa prepadáš do depresií a paradoxne zároveň nechceš z toho vzťahu von. Musíš zmobilizovať všetky vnútorné sily aby si preťala tento začarovaný kruh. Zostala ti ešte nejaká blízka osoba, ktorej sa môžeš so svojimi pocitmi zdôveriť? Budeš to mať oveľa ľahšie, ak ťa má kto podporiť. Sama hovoríš, že tvoj "priateľ" je na tebe zavesený, lebo nemá ani floka. Takže máš veľkú výhodu. Ty si predsa tá, ktorá by mala určovať pravidlá a ak sa mu to nepáči, tak nech so svojim holým zadkom vypadne z tvojho života. Nenechaj sa pripraviť o svoje sebavedomie. Určite si zaslúžiš lepší život 😉

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
strejdo001
7. júl 2024

Ajaaaj, on ťa má pekne prekuknutú a nastavil si ťa aby si sa ty cítila previnilo a toto, čo ti povedal robí schválne. Je to brutálny manipulátor a dostal ťa tam kam chcel, on tým rastie, keď vidí ako to ty prežívaš. Vieš kedy je človek duševne vyzretý? Keď vie byť sám. Ty sa bojíš byť sama a radšej si s manipulátorom, to je to isté ako keď je niekto závislý na alkohole, vie, že mu to škodí, ale aj tak chlastá. Áno, si hlúpa, dobrý znak je, že si to uvedomuješ. Pošli ho do p...

mojemenonikto
7. júl 2024

Začni si budovať priateľstvá už teraz. Tak nebudeš sama, bude sa ti mať kto ozvať. Alebo ty budeš mať niekoho, komu sa ozvať, keď ti bude ťažko. Začni si trénovať asertivitu. Nezabudni, že budovanie tvojho sebavedomia spolu so zdravou aservitivou sú jediné zbrane, ktoré voči tomuto správaniu máš. Premysli si kroky, ktoré by si robila, keď sa od neho odpútaš. Skús si to predstavovať, ako by si sa zariadila. Ver mi, niekedy je lepšie skočiť do neznáma ako by mal človek zotrvať v toxickom prostredí. Krátkodobo sa síce budeš cítiť možno aj horšie, ale postupne sa to upraví, neboj sa. Čas je veľký lekár.

margotka17
7. júl 2024

Dievča zlaté, výber sa ty na prechádzku vonku každý deň, vyvetraj hlavu, utried si myslienky, správ si svoj plán a začni žiť tak, ako chces ty nie on. Sadni si do cukrarnicky či vonku na sedenie v reštike, pozeraj po ľuďoch, popíjaj dobrú kávičku, možno si tak nájdeš aj nove kamošky či kamošov a zistíš, že ti ten tvoj ubližovaci človek vôbec nechýba. Choď s kolegyňou z práce do kina, prejsť sa, nech vidí, že vieš žiť aj bez neho. Verím, že čoskoro mu položis kľúče na stôl a povieš, máj sa kamo 👍

netoppierka
8. júl 2024

A načo si snim? To nám ešte povedz. Ja by som zbalila kufre a utekala kade ľahšie. Dobré manipuluje on vo svoj prospech s tebou. Včera bolo neskoro. Lepšie to už nebude.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
candii
8. júl 2024

Ženy, ženy. Kde na takýchto chlapov chodíte a hlavne .. kde ste nechali sebalásku a sebaúctu. On ti robí len to, čo mu dovolíš. Správa sa k tebe ako k handre lebo si myslí že si. Máš určite na viac ako nechať so sebou vytierat dlážku, ver mi.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
candii
12. júl 2024

Čo spravil ?

mircalla
12. júl 2024

Zase ty? OMG

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
candii
12. júl 2024

Buď rada.

mircalla
12. júl 2024

@autor Mna to neirituje. Pytam sa, ci zase ty s tvojim neustalym mraucanim bez sebaucty. Ano, si nemozna, uz ti to tu x krat povedali.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz