Som introvert a chatujem. Je to správne?

19. jan 2024

Ahojte myslíte že je to správne.. som introvert , nemám kamošky. Som na MD a popri tom doma keď mám čas tak píšem na chat s ľuďmi a je mi fajn s nimi. Je to akoby moje odreagovanie. Nikam reále nechodím , som nonstop a krpcom a keď aj idem tak Maxim hodku občas kaderník raz za pol roka alebo obchod..neviem ja nejak v realite zapadnúť medzi ľudí. Som trochu tichá , skromná až moc , nemám nejaké nadšenie pre veľké veci . Som jednoduchá , nepriebojna a skôr pre ľudí ako taký panak fackovaci. A to ma uz naučilo, nepripúšťať si k sebe..
Možno by som mala zmeniť postoj k veciam ale roky to neviem , proste som taká

autor
19. jan 2024

Viac viem toho dať písomne zo seba ako ústne..

tuippo
19. jan 2024

ty potrebuješ vedieť názor iných ľudí na tvoj osobný život a to ako ho tráviš?

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
19. jan 2024

tak asi nie si až taký mimoň, máš muža, dieťa, niekde ste sa snáď zoznámili, komunikovali atď. Neviem čo akože riešiš, ale skús neriešiť. Dieťa ti pôjde do škôlky, ty do práce, budeš musieť fungovať, komunikovať, riešiť veci. Netušíme koľko máš rokov, ale bežný život ťa vtiahne do deja a naučí ťa v ňom plávať.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. jan 2024

@tuippo dik za odpoveď

autor
19. jan 2024

@0silvia0 v to dúfam 😉

autor
19. jan 2024

@chodec15 vieš ale pravdu veľmi som sa sklamala g ľuďoch ktorých som mala rada ..myslela som si ze je to vzájomne no keď už som nebola ničím prínosom uz ma nepoznajú

dharmasanata
19. jan 2024

A myslíš že ľudia na internete sú iní ako tí čo ťa sklamali? Nemôžeš takto škatulkovať ľudí.

autor
19. jan 2024

@dharmasanata vidíš..s tými niesom v kontakte , nemajú ako sklamat

0silvia0
19. jan 2024

Nemozes sa uzavriet pred celym svetom kvoli par zlym skusenostiam.

h2
19. jan 2024

A myslíš, že my, čo sme tu na MK pečené varené, robíme čo? 😎

autor
19. jan 2024

@h2 nič nemyslím 😅

h2
19. jan 2024

No veď to isté, čo ty. Tiež si tu píšeme s inými ľuďmi, ktorých ani nepoznáme. 😀

vulka
19. jan 2024

Mňa zaujalo, že máš dieťa a chdíš max na hodinu von? Chúďa dieťa.