Som asi divná

20. sep 2023

Ahojte stalo sa vam niekedy že ste skoro nikde nezapadli?
Mám 23 rokov a mám kamošky s ktorými trávim čas ale vždy si na mna niečo nájdu nejakú chybu neviem čím to je už sa s nimi ani nechcem kamarátiť lebo to nemá význam.
Druha vec je taká že chodím von slušne oblečená s makeupom to nikdy skoro nepreháňam proste jednoducho sa na namalujem slušne oblečiem a idem von.. ostatný ľudia sa vždy na mna nejak cudne pozerajú alebo keď sa s niekym zoznamim tak ostatný okolo si vždy niečo na mna nájdu a má ohovárajú tak asi radsej ostanem samostatnejšia… Ale je mi smutno byt stále sama bez kamarátov to nejde priateľa nemám som sama ale ani jedného dobrého cloveka som nestretla ktorému môžem veriť… Pracujem ale tam mám iné myšlienky ale keď chcem niekde ísť von a tráviť čas s ľudmi tak malo kto by somnou išiel von každý má odmieta alebo nemajú čas… Tie myšlienky okolo toho má raz asi zničia neviem ako sa tomu postaviť…

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
20. sep 2023

pochybujem, že keď sa slušne oblečieš a ideš von ostatní na teba čudne pozerajú. To si už asi namýšľaš, keby si sa slušne neobliekla a nenamaľovala, tak sa čudne pozerať nebudú?
To, že nezapadáš môže mať viac príčin, asi si tichá, introvertná, napätá, nevieš sa uvoľniť, nevieš čo povedať. Toto treba len trénovať. V pracovnom kolektíve je to lepšie?

vroni
20. sep 2023

Z toho, co píšeš, mi vychádza, ze chyba bude v tvojom prijímači. Je nepravdepodobné, ze všetci naokolo sú blbi, len ty si lietadlo. Väčšine ľudí si úprimne a z celého srdca ukradnutá, fuk, co máš oblečené a aký máš make up. Ani ta nepotrebujú riešiť a ohovárať. Takže máš alebo veľmi blbú spoločnosť alebo je problém v tvojom nastavení. Oboje vieš ľahko zmenit

miamia04
20. sep 2023

Len sa chcem spýtať, aj sa usmeješ na ľudí okolo seba úprimne, len tak? Alebo sa nich "tiež" čudne pozeráš?

belasy_motylik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre_2
20. sep 2023

Dáš nejaký príklad čo si na tebe kamarátky nájdu?

aiana24
20. sep 2023

A nejake zaujmy, konicky? Skus sa prihlasit na tanecny kurz alebo zacni sportovat alebo vencit psika... hocico. Lahsie sa das do reci s niekym kto ma podobny zaujem, hned budete mat prvu temu. A aj keby si hned nenasla idealnych kamaratov, nova cinnost ti zdvihne sebavedomie. 🙂

mikadooo
20. sep 2023

Myslím si, že problémom nebude výzor. Porozmýšľaj, ako sa správaš, napr. nepríjemné povahy sú: všade bol, všetko videl, vo všetkom je lepší ako tí druhí, ku všetkému má potrebu sa vyjadriť, nulová/nízka empatia, odsudzovanie, ohováranie,... netuším. Ty musíš vedieť, kde je tvoja slabá stránka a následne na tom začať vedome pracovať. S výzorom to nič nemá (to že cudzí po tebe "divne pozerajú" je na 99% len tvoja autosugescia, pravda bude asi taká, že ťa majú úplne u prdele).

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aga_aga
21. sep 2023

Už len uvoľni myseľ, relaxuj a si v pohode. Neklaď nároky na život a život nebude klásť nároky na teba, opačne to je zle. Lebo sloboda je základ.

ivanakaka
23. sep 2023

vekom to bude lepsie, hladas sa si super vynimocna to preto 🙂…potreebujes najst ludi svojho druhu…moja sesterka tak napr sla studovat herectvo…a uz medz svojim ziarila 🙂 skus sa zamysliet ci mas 1 kamosku kt ta bavi…cinnost? hm? hladas sa to je normal ❤️