Skúsenosti s virtuálnou neverou partnera

ncan
4. jan 2021

Zdravím, všade tu čítam zle scenáre, keď žena odpustila partnerovi, vypisovanie na internete alebo virtuálnu neveru. Ze skôr či neskôr sa k tomu opäť vrátil. Chcem vedieť, naozaj tu nie je nikto s inou skúsenosťou?

janulik_95
4. jan 2021

@ncan ja si myslím, že keď to chlap spraví raz nemá problém to spraviť aj druhý, tretí krát. Ja som ti zažila a vždy keď som na to prišla, tak sa snažil sekať dobrotu, žiaľ dlho mu to nevydržalo. Sú také typy chlapov, ktorí to proste potrebujú a stým človek asi nič nespraví. Pokiaľ si ta nedokáže vážiť, tak si nájdi niekoho, kto si ta vážiť bude a nebude mať potrebu vypisovať si s inými, ale namiesto toho bude ten čas venovať tebe 😊

nely1704
4. jan 2021

Pokiaľ chlap potrebuje rozptýlenie inde, nikdy sa s tebou neuspokojí , nebudeš mu stačiť a nebudeš mu dosť dobrá

amber74
4. jan 2021

Nezmení sa, raz oklamal, oklame znovu

sashka22
4. jan 2021

@ncan Za mňa som do tretice viac neodpustila...aj to som bola blbá a mladá, že som zatvárala oči pred tým a dúfala v jeho polepsenie. Časom priznal, že je na tom závislý. Vzalo mu to krásnu ženu a zdravé dieťa 😋 Robí to doteraz, našťastie už nie po našom boku a ja si užívam horúcu náruč svojho manžela, ktorý po mne túži. Pri ex som mohla o sexe akurát tak snívať, keďže na mňa už nevystavalo 😈

janickacrazy
4. jan 2021

@ncan ja poznám prípad, kedy to bolo len raz a viac nie, ale išlo len o písanie viac-menej z nudy, no bolo to u ženy, nie u muža, on jej odpustil a fungujú ďalej normálne už dlhé roky, ale je to skôr výnimka asi

klarakius
4. jan 2021

Skutočná nevera zacina prave tou virtuálnu,ked si cez písmená nieco dohaduju ... Vôbec neodpustat

terina25
4. jan 2021

@ncan moj si tiez vypisoval, odpustila som. Chcem verit ,ze ma uz nesklame.lebo dalsiu sancu uz nedostane.

alaguema
4. jan 2021

V podstate ide len a len o to, ako sa vy dvaja vo vzťahu máte a čo je za jeho úletom. Treba si uvedomiť tri základné veci: ad 1: dnes vzťahy nie sú, ako pred 10-20 rokmi, sú oveľa viac skúšané, náročné práve čo sa týka neustálej stimulácie sexuality kam sa človek pozrie. Tým nikoho a nič neospravedlňujem. Iba konštatujem fakt. Dnešní chlapi sú vystavovaní väčším lákadlám. Ale aj ženy. Ad2: stalo sa to raz bude sa to stávať furt, neplatí vždy. Pokiaľ budeš stavať na tomto akože fakte, tak sa ti môže stať, že pošleš k vode jedného a budeš zažívať to isté s ďalším. Tu prítomné dámy poniektoré zrejme ani netušia, že ich partner to niekedy urobil tiež. Možno nie raz. Ad3 ak sa máte radi a rozumiete si, skúste komunikovať o tom, čo je, alebo bol za problém, že sa to stalo.

janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alaguema
5. jan 2021

@janulik_95 napísala som poniektoré. Asi som vám stúpila na otlak. Inak by ste ani nereagovali.

janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz