Šikana od ex

bella27894
23. mar 2021

Ahojte pisala.som tu davnejsie o tom ako som skoncila vztah so zadanym ...
Lenze on mi zacal robit velmi zle ..vsade ma ohovara kontaktuje mojich kamaratov a za kazdym ked si chcem najst niekoho noveho sleduje to ..naposledy nabehol k mojmu velmi dobremu kamaratovi a hovoril nezmysli o mne ze spavam za prachy a keby toho malo nebolo snazi sa ma vsade spinit odhanat odo mna znamych ...a naposledy ma namocil do takych veci ze sa mi vyhrazali ...co si o tom myslite ..je mi to trapbe ale neviem si rady .. nic mu nerobim ..robi mi zle ...ma doma zenu a mne sa nedari si nikoho najst ..pridava si na fb muzov ktorych mam v priateloch ..

zooeynka
23. mar 2021

@bella27894 informuj jeho manzelku

bella27894
autor
23. mar 2021

@zooeynka bolo povedane este si ho zastava klame ju vsetko mu veri ....nechapem preco to robi ...

syslik81
23. mar 2021

zablokuj si ho ..medzi priatemi maj len ludi kt poznas a zoznam priatelov nastav tak aby si ho videla len ty .. rovnako ako vsetky posty ... zmen si cislo a ignoruj ho ako sa da .. predpokladam ze jeho zena o tebe vie- tam by som to neriesila .. isto to riesit nebude.. ak si budes strazit sukromie nebude sa mat o tebe ako dozvediet informacie

0silvia0
23. mar 2021

@bella27894 zrus na nejaky cas fb a socialne siete... predpokladam, ze mu netelefonujes a neoznamujes novinky, takze vsetko co ma na teba je asi zo socialnych sieti...

bella27894
autor
23. mar 2021

@0silvia0 preco to robi nechapem

zooeynka
23. mar 2021

@bella27894 co na tom nechapes? Urazene ego sa msti

0silvia0
23. mar 2021

@bella27894 neries preco to robi, odstrihni ho uplne.

zooeynka
23. mar 2021

@bella27894 ak ti nieco pise tak rob screeny a hned preposielaj jeho manzelke. Nech si ona urobi poriadky. Ved ona ho raz prestane zastavat....

katus226
23. mar 2021

Pri kybersikane treba tri veci: neodpovedat na spravy, nemazat dokazy a nemlcat o tom. Takze ho ignoruj, vsetko zalohuj ukladaj a informuj policiu alebo linku pomoci, kedysi fungovala, neviem ako dnes

bella27894
autor
23. mar 2021

@zooeynka urazene zaco ?tiez povedal ze lubi svoju zenu a stale ma.vyhladava ..

lenusa20
23. mar 2021

Zablokuj ho všade kde sa dá. Svojích známich informuj že máš problém s dotyčným a v prípade ak by ich kontaktoval, aby ho hneď blokli aj oni ( vlastná skúsenosť). Zmeň si číslo a nedávaj len tak kade komu. Ak niekto z kamarátov niečo bude potrebovať, na fb si ťa nájdu... Vôbec naňho nereaguj. Nezverejňuj o sebe verejne informácie nikde. Jeho žena je najskôr tak isto šľahutá tam nepochodíš. Ak máš ešte nejaké jeho veci a on tvoje tak na ne zabudni.
Píšem z vlastnej skúsenosti a dá sa to poriešiť ale musiš zmiznúť. Je to chorý človek a nech by ti akekoľvek motúzy písal alebo hovoril, nič mu never...
Až by ťa sledoval alebo chodil k tebe, kľudne volaj policajtov bez upozornenia a máj odložené prípadne výhražné, urážlivé sms a podobne. Veľa sili. A ak jeho rečiam druhý uveria tak je lepšie sa neobhajovať, i tak ti to najskôr nikto neuverí a za hrdinu bude on. Len tí čo ťa skutočne poznajú mu snáď nebudú veriť.
Prajem veľa energie.

littlebubble
23. mar 2021

Prečo nemáš priateľov (len pre priateľov) , ale máš to verejné? A prečo ho neblokneš?Alebo zruš účet a vytvor si nový.

0silvia0
23. mar 2021

@bella27894 asi sa ti chce pomstit, ze si to ukoncila? Mozno je trocha sisi, ale neries ho, pokial ho budes takto riesit, bude mat stale nad tebou moc

karpina
23. mar 2021

Prečo má tvoj bývalý prístup k informáciám o tom, že máš nových nápadníkov? Ide ti o to aby žiarlil a schválne dávaš tieto údaje verejne na fb? Urob si poriadok vo svojej hlave a nebudú s tebou zaobchádzať ako s handrou. Neuvažovala si o tom, že to všetko je možno daň za to, že si začínaš so zadanými?

mandarinka555
23. mar 2021

@bella27894 Asi si bola dobrá trtkačka, tak nejako sa mu za tebou cnie....všetko si ulož a preposielaj jeho žene...tam nič iné nepomôže ... Mimochodom, ako je možné, že má o tebe taký prehľad ? Nezablokovala si ho na sociálnych sieťach ?

fadama
23. mar 2021

@mandarinka555 🙊😅

laurika999
23. mar 2021

@bella27894 podobný prípad ako ja. Neni to ten istý muž ?

miriamsenica
23. mar 2021

@bella27894 uprimne mam pocit, ze chces aby o tebe vedel a chces, aby si ta vsimal. Keby si nechcela nevie o tebe nic. Bol by zablokovany a bez informacii a svoje sukromie by si si chranila.
Na otazku preco to robi je odpoved preto. Je narusene jeho ego a urcite nemoze byt vyrovnany clovek. Normalny chlap ked sa povie dovi dopo sa nemsti a so skutocnostou sa vysporiada v sukromi.

gabika0825
23. mar 2021

@bella27894 Ja by som išla veľmi rýchlo za jeho ženou jej to celé vysvetlit. Neverím že je až tak zmanipulovaná že tomu neverí... prečo by ti robil zo života peklo keby medzi vami nič nebolo. Ona podľa mna vie že to bola pravda medzi vami a že mal teba mimo nej, len zrejme z dôvodu že on sa o ňu stará a asi tam sú aj deti tak si ho radšej zastava. A ktovie ešte prečo.. ak sa znižuje k takýmto veciam isto to bude nejaký agresor čo ju možno aj mláti.. alebo psychicky vydiera... lebo takto sa nechová dospelý muž. Psychopat

gabika0825
23. mar 2021

@bella27894 a samozrejme by som ho zablokovala všade kde sa dá a zablokovala aj číslo...inak s tým neprestane

nnnuuunnn
23. mar 2021

Nerozumiem prečo si ho ešte neblokla. Zoznam priateľov mám skrytý aj pred priateľmi, nieto ešte pred ex...

romanovic
23. mar 2021

Preco vidi tvojich priatelov na fb? Blokni ho vsade.