Sestra má milenca

14. jún 2024

Ahojte. Myslela som si,ze mam so svojou sestrou nadstandardne vztahy, ale to co mi povedala dnes neviem prekusnut. Priznala sa mi, ze ma uz niekolko mesiacov pomer. Ma dlhorocneho partnera a dieta, s ktorym je to sice ako na hojdacke, ale toto priznanie ma uplne sokovalo. Myslela som si ze toho nie je schopna, ale ocividne som sa mylila. Ked sa mi zverila mala som vela otazok. Ten jej milenec ma tiez dlhorocnu partnerku, s ktorou ma zazemie, dom, a ktoru vraj miluje (sestre to povedal uz viackrat)...ale sex s mojou sestrou mu vyhovuje. O co takemuto chlapovi ide? Ako moze tvrdit,ze miluje svoju partnerku a pritom jej zahybat? Snazila som sa sestre dohovorit, ale akoby bola zaslepena. Vie, ze toto nikam nevedie, ale tiez to truba nechce ukoncit. Ja neviem ako sa mam teraz zachovat, spravat a celkovo fungovat s tymto vedomim...je minluto jej partnera, aj ked je aky je, dietata a aj jej koniec koncov, ze proste podlahla a nevie (alebo nechce) z tejto situácie von..

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gemerka17
14. jún 2024

Teba fakt do toho nič nie je. Ži ďalej svoj život. Môžeš jej maximálne poradiť a potom jej môžeš byť oporou akokoľvek sa to vyvrbi.

dzescebuly
14. jún 2024

Nemiesaj sa,ostaneš najhoršia

januska12323
14. jún 2024

Opýtala by som sa jej načo mi to akože hovorila, keď chce trtkat s kadekým je jej vec ale prečo by som to mala tajiť ja?

dzulli1980
14. jún 2024

Vieš, muži rozmýšľajú úplne inak ako ženy ... pre muža je sex proste sex, pre väčšinu žien je sex isté citové naviazanie na muža ... nerieš to, nestaraj sa do toho ... isto Ťa to trápi, no jednoducho si to musíš Ty sama v sebe vysporiadať, bežne sa takéto veci dejú ... pre mňa je toto tiež nepochopiteľné, no neriešim, každého osobná vec, každého priority, každého svedomie.

janulka1802
14. jún 2024

Keby to bola moja sestra, jasne by som jej dala najavo, že keď pomer neukončí, nepoznám ju. Na toto ja nemám žalúdok.

annm81
14. jún 2024

A prečo sa diskusia vedie v zmysle, o čo ide takému chlapovi? No asi o to isté, o čo tvojej sestre, keďže sú v rovnakej pozícii. Keďže sestra sa ti zjavne nemá problém zdôveriť, stačí ak sa jej opýtaš, o čo ide takej žene a máš odpoveď.

colsami
14. jún 2024

@annm81 uplne suhlasim, hned ma zaujala vycitka voci milencovi, akoby za to mohol len on - a pritom sestra je uplne rovnaka. Aj druha strana si moze klast otazku, ze o co ide takej ** ze rozbija inemu dlhorocny vazny vztah 🙂

Je to nanic situacia - dohovorit sestre mozes a to je asi tak vsetko. Je to jej volba. A jej budu aj nasledky...

fido69
14. jún 2024

Má tvoja sestra občiansky preukaz? Je plnoletá? Je svojprávna? Tak aký zmysel má táto analýza? 🤔

mimka1402
14. jún 2024

Je to tvoja sestra. Ignoruj túto informáciu, dohovor, ale tam to končí, lebo to už žiaľ je jej život a jej rozhodnutie. Určite to, ale nikomu nehovor.

reanda
14. jún 2024

a co sestra ocakavala od toho, ze sa ti zverila? lebo na jednej strane je to jej vec a ty jej nemas ani co 'dohovarat', maximalne jej povedat svoj nazor, ale teraz ta vlastne postavila do blbej situacie, ze ty sa mas pred ostatnou rodinou tvarit, ako keby nic? to ja by som nevedela

anjelicek26
14. jún 2024

No o co takemu chlapovi ide... On zadany, ona zadana, proste len sex... nech to ukonci, alebo si to "uziva" nadalej s rizikom odhalenia a toho, ze pojdu obom vztahy do kytek... je to len jej vec a ze to nikam "nevedie" je asi irelevantne, ta cielova rovinka je v posteli...ale povedala by som jej svoje, keby je to moja sestra no...

zuzitka1004
14. jún 2024

@janulka1802 nikdy by som nezavrhla sestru kvôli niečomu takémuto !!!

mandzula
14. jún 2024

A o co ide sestre? To je podstatnejsie ako to, o co ide fesakovi.

autor
15. jún 2024

Hm

autor
15. jún 2024

Je mi jasne, ze idu v tom obaja rovnako. Bez vetra sa ani listok nepohne, ale priznala ze to zacalo, ked bolo u nich doma zle. Viem kedy to bolo, mysleli sme ze pojdu s partnerom od seba..trvalo to dlhsie a na koniec sa to utriaslo. Ja ju neobhajujem, ale takto emocne rozhodena zena asi lahsie sadne na lep chlapovi. A ten chlap to vraj vedel. Preto sa pytam o co takemu chlapovi ide, ked miluje svoju partnerku a ide po inej, ktora je nestastna. Najhorsie na tom je, ze teda je asi namotana uz alebo co a nechce skoncit. Je to moja sestra, vzdy to bude moja sestra a vzdy budem na jej strane, aj ked je v tomto fakt hlupa. Ked som videla, ze si ide svoje prestala som. Povedala som svoje a uz sa nestaram, ale je mi tazko vzdy ked pozriem na nu alebo jej partnera.

alex49
15. jún 2024

Nevedela by som sa pozerať na sestrinho frajera. Toto neznášam, ak by mali otvorený vzťah, tak nech si obaja spia s kym chcú. Ale dlhodobo klamať. Neviem ci sa ti chcela pochváliť, či načo ti to hovorila.

muchotrafka298
15. jún 2024

Tvoja sestra je dospela a svojpravna. Vie co robi. To, ze ti to povedala vidim tak, ze chce svoj problem prehodit na teba.

marca12
15. jún 2024

Tvarila by som sa,ze o nicom neviem. Je to jej zivot. A viac by som o tom uz ani nechcela pocut. Pytas sa,o co takym muzom ide. Presne o to,co tvojej sestre. Jemu vyhovuje,ze ma zenu,ale rad si vrzne aj inde,lebo sex je doma uz nuda po rokoch. Tvoja sestra ma nahouby vztah,tak si uziva mimo domu. Ked sa na to racionalne bez emocii pozriem,tak ok dvaja nestastnici nasli nacas stastie navzajom. Toto sa bohuzial deje uz pomaly v kazdej druhej domacnosti,len o tom nikto nerozprava nahlas.

martinka13
15. jún 2024

Je to jej vec. Aj keď to nie je správne. Namiešaj sa do toho. Obom im to vyhovuje. A keď s tým oni dokážu žiť, Teba to trápiť nemusí. Raz sa to buď prevalí, alebo to skončí.

barka1
15. jún 2024

Ten chlap má doma pravdepodobne partnerku, ktora je bud nanic v posteli, alebo nemá s nou sex vobec. Ale pritom ju može mat rád. A s tvojou sestrou to skusil a evidentne mu vyhovuje. A možno sa mu aj páči, ako jej imponuje. Plus zakázané ovocie, atd.

anketkarka
15. jún 2024

Sestra si potrebovala uľaviť s tajomstvom, tak to skúsila u Teba, lebo Ti dôveruje. Nič s tým neurobíš. Môžeš jej byť len oporou ako dobrá sestra, aj keď chápem, že je to ťažké.

nikpa
15. jún 2024

Ty nezijes jej život, nevieš ako sa cíti a evidentne vo vzťahu so svojím partnerom nie je úplne spokojná a šťastná. Proste nesúd ju, je to jej vec. Schvaľovať to samozrejme nemusíš, názor na to si jej povedala ale je to tvoja sestra, preto si to nechaj pre seba a nerieš to. Je to jej život, jej vec.

mogaa
15. jún 2024

nesúď nikoho, kým nie si v jeho koži....nikto nevie aký sex má tvoja sestra s dlhoročným partnerom...ak to jednoducho neklape, našla inde to čo jej chýba.....ono jedna vec sú city a druhá sex....aj keď, žena sa zvykne aj ak ide len no sex zaláskovať, chlap nie, ten to vie oddeliť....

beloved
15. jún 2024

@janulka1802 Aby sa ti nestalo to iste, zariekaneho chleba najvacsi kus 🙂

barborachors
15. jún 2024

@dzulli1980 to nemusí tak byť vždy. Su zeny ktoré sex ako taký vyhľadávajú len pre sex. A a citmi to nema nič. Sex je aj otázka ega. Záujem mužov môže byť pre tú zenu vyplnením prázdneho miesta v jej živote, lebo sa príklad nudí. Ten fakt ze ma milenca ju možno pohana k tomu aby sa citila sebaistejsie a ziadanejsie. Nie je to len o tom ze city. Kľudne môže ist len o rozkoš. Sex chcú aj ženy, nielen muzi. A sex s iným chlapom môže byť tiež iný ako s tým, co ma doma.

egonsk
15. jún 2024

no to je proste zivot. Niekedy prave ludia na ktorych by si to nikdy nepovedala, vedia velmi prekvapit.

hugger
15. jún 2024

Keby bola tvoja sestra s tou situáciou vyrovnaná tak by nemala potrebu komukoľvek cokolvek hovorit. Ale asi nie je a potrebuje pomoc. Váž si ze mas jej dôveru a pomôž jej, niekedy stačí len počúvať a nesúdiť

minenkak
15. jún 2024

Sestra možno potrebovala sex keď mali krízu a teraz je jej už aj dobre s milencom,to sa jednoducho niekedy stane, že sa jedná alebo druhá strana zaľúbi alebo namota a vôbec to nemusí znamenať nič zlé .Nielen chlapi využívajú ženy na sex, je to aj opačne

sense
15. jún 2024

Možno preto ze si o tebe myslela ze ma s tebou veľmi dobre vzťahy sa ti zdôverila. A zrejme má u milenca to co doma nemá.... Sama píšeš ze ich vzťah je ako na hojdačke. A zrejme nemá silu ani možnosti ho opustit