Sesternica si našla chlapa - podvodníka

21. sep 2023

Zeny poradte ml.
Sesternica si nasla chlapa.Dva roky si pisali,volali.Pred par tyzdnami sa stretli prvy krat.Dali sa dokopy a nejaky cas ostal u nej(cca dva tyzdne).Ked za nou prisiel druhy krat,poziadsl ju o ruku.Klame o tom,ako sa vola.Prisla mu sms,kde ho oslovili inak.Nevie vraj,kde ma OP.Penazenku si nechava v aute a pod…Cez instagram,kde si pisali ma fotky ake ma a ked sa mali stretnut,napisal,ze sa zmenil 🫣😂ze uz nema take telo a pod…(Ale na tych fotkach samozrejme vobec nie je on).
A tak premyslam o co debilkovi vlastne ide?Neda sa podla fotky zistit,kto to je?Myslim tak,ze ako zhodu fotky na FB?
Skuste daco poradit 🙂

kandelabra
21. sep 2023

No podla mna je uz toto vsetko dost cervenych kontroliek, aby od neho sesternica dala ruky prec... ale bolo by zaujimave ho prekuknut a zgustnut si na nom 🙂

ivka225
21. sep 2023

Naco vobec chces zistovat, kto to je? Nestaci toto sesternici na to, aby sa s nim rozlucila?

mikadooo
21. sep 2023

A načo? Je to podvodník, to stačí, nie? Sesternica ho ešte neodhalila? Ty si jej takisto nič nepovedala? Ak si jej to povedala, a stále mu všetko žerie, tak sorry, ale presne to si zaslúži, čo si našla...🤷

simca06022011
21. sep 2023

Ak by nebol podvodnik, je klamar, nezodpovedny, tajomny.. ja osobne by som ho pri sebe nenechalaa ani minutu. Mala ho poslat do kelu, ak je kompletna... ze nama OP. Nevie ako sa vola.. :D nema ziadny doklad... ina osoba na instagrame :D ine meno v sms... proste cele zle.

poslednepogo
21. sep 2023

Odkial je?

modrykolibrik
21. sep 2023

Ked das do google naboku masnahrat fotku, nahraj ju a hned sa Ti ukaze co je to zac

akiana
21. sep 2023

To nebude ten redaktor, co sa mu zlomil OP a preto potrebuje kesovku na ruku?? 🤣🤣

viestta
21. sep 2023

@akiana vieš, že aj mne redaktor napadol. Ale takých bude viac. A ešte viac žien, ktoré sa namotaju. Rady a dobrovoľne.

pallacinka29
21. sep 2023

@akiana presne 😂😂😂

aurora33
21. sep 2023

@akiana 😅😅😅

lintu
21. sep 2023

Nebolo by lepšie - o čo mu išlo? Snáď s ním sesternica aj naďalej nechodí 😀
Fotku môžeš hodiť aj sem. Možno sa nájde niekto, kto ho tu spozná. Už tu bolo aj také, že sa tu našli dve obete toho istého podvodníka 😅

maranco
21. sep 2023

V akom aute necháva peňaženku. Hádam nie v aute na ktorom šoféruje bez dokladov, vodičského? Podľa EČV vie polícia zistiť majiteľa vozidla. Nebude on na úteku má nastúpiť do väzenia a ukrýva sa u nej, alebo má manželku a deti a podľa skutočného mena by ho hneď našla?

Keď sa ide človek ubytovať tak si pýtajú doklady a zapíšu údaje o človeku. Ona u seba ubytuje anonymne cudzieho človeka a ani nevie kto to je ako sa volá?

sashka22
21. sep 2023

Navyše je služba na nete, že zaplatíš dáke 2€ a zistí ti meno majiteľa čísla, vyskúšala som niekoľkokrát,vôbec to nieje škoda peňazí!

ankare
21. sep 2023

Preboha, ona s ním stále je? Toto jej nestačí, poslať ho do prdele?

autor
21. sep 2023

@kandelabra ved prave…Chcem zistit co je to zac.. hlavne o co mu ide.

autor
21. sep 2023

@ivka225 a co je na tom,ze to chcem zistit?Je to snad moja vec nie?Ja jej nemozem rozkazat co ma robit.Chcem to zistit,aby som mozno upozornila sj niekoho ineho na tohoto cloveka

autor
21. sep 2023

@mikadooo pocuj…Zato,ze som tu nevypila uplne vsetko do detailu,neznamena,ze ona to nevidi,ze som jej to nepovedala a podobne.Chceme proste zistit,co je to za zmrd.Mozno tym pomoze e aj niekomu inemu.

autor
21. sep 2023

@simca06022011 ved to nam je jasneLen nechapeme o co mu ide.Nechapem,preco ju magor pozisdsl o ruku 🤷‍♀️🫣🫣

autor
21. sep 2023

@poslednepogo Povazska Bystrica

mikadooo
21. sep 2023

Ok. Tak nie, neviem ti poradiť, ako na základe fotky dotyčného zistiť, kto to je. Skúste ísť s fotkou na políciu, možno už má záznam a podľa fotky ho bude ich software vedieť identifikovať.

autor
21. sep 2023

@akiana on od nej nepyta peniaze.Ona ani ziadne nema.Ani byt nevlastni,proste nic..

autor
21. sep 2023

@lintu nuz…Veru je 🤷‍♀️Chce sa dostat k jeho dokladom.Ja jej nemozem rozkazat.Fotku nebudem zverejnovat.Neviem,co je to zac a nechcem,sby jej nedaj boze nejako ublizil

autor
21. sep 2023

@maranco vo svojom aute.Ak je teda jeho.Jasne ze OP ma,len proste klame atd.Ale neviem preco.Sesterka byva v soc.najomnom byte.Musela by ho tam samozrejme nahlasit,inak by poletela z bytu prec,keby to zatajila.Ano,policia by zistila,ale co ma policii povedat?Ze jej klame ako sa vola a pod?To ju vysmeju.
Ja osobne by som cudziemu chlapovi ani nepovedala kde byvam,nie este aby som ho pozvala ku mne a bol by u mna 2 tyzdne.Ale nie vsetci ako vidime sme rovnaky

autor
21. sep 2023

@sashka22 nevies aka je to sluzba?

autor
21. sep 2023

@ankare neviem.Asi nie.Vraj sa chce dostat k jeho dokladom

aga_aga
21. sep 2023

@modrykolibrik myslela si kliknúť na foto a v ponuke označiť vyhľadaj podobné, že?

aga_aga
21. sep 2023

@sashka22 toto si myslela : https://volal.sk/

dominikamacakova
21. sep 2023

Stretli sa po dvoch rokoch? Mám dosť 🙈

autor
21. sep 2023

@dominikamacakova no predstav si 😀
Nepisali a nevolali si denne ako zalubenci,ale obcasne/neviem ako casto ako kamarati a tak si povedali,ze by sa mohli stretnut.
Myslim,ze som sa pytala na nieco ine a ide o nieco ine,nie o to, i sa po 2 rokoch pisania stretli

lintu
21. sep 2023

Nejakých známych nemá? Cez nich/cez ich účty by sa k nemu nedalo dostať?