Sen o bývalom

7. júl 2024

Mala som vztah, s cudzincom z bilzkeho vychodu. Netrvalo to dlho ale rozisiel sa on somnou, priznavam ze to bola moja vina a ze som sa k nemu nespravala uplne idealne. On pre mna robil maximum, no tiez uz toho mal niekedy dost ked z mojej strany taku snahu nevidel. Ja som ho tiez lubila, len som to zo zacitaku nevyjadrovala dostatocne. Rozisiel sa somnou s tym, ze vie ze nie som zly clovek, ale ze sme prilis odlisni. Pytala som od nejo druhu sancu, napisal mi ze druhu sancu mi dal uz vela krat a ze to prenho nie je vobec lahke ma opustit, ale ze vidi na mne, ze ma nepritahuje. Od vtedy somnou nekomunikuje, vobec. V oktobri sa asi opat uvidime, pracovne. Od kedy sme sa rozisli, tiez sme sa vidali, ale nic, ani pozdrav. Pochopila som, co som spravila zle a lutujem to kazdy den, myslim nanho kazdy den. V noci sa mi snivalo, ze sme boli v praci pohadani a lucil sa somnou, ze to musi skoncit lebo sa k sebe nehodime, ze mu je to luto ale nejde to medzi nami dalej, obaja sme plakali. Presne tak to bolo raz aj v realite, ked sme sa pohadali, ze sme si povedali ze koncime, ja som sa na ulici otocila so slzami a sla som prec, pribehol zamnou, chytil ma za ruku ze nie, my musime byt spolu a dalej sme spolu aj boli. Bohuzial naposledy sa somnou uz naozaj rozisiel, a teraz ma ten sen uplne rozcaroval, silno ma objimal, hovoril ze ma miluje ale ze to nefunguje. Cely den mi je do placu, chyba mi. Myslite ze je nejaka sanca ze na mna mysli aj on? Alebo ze este nie je medzi nami uplny koniec?

hipuska
7. júl 2024

Úplný koniec. Posunul sa ďalej, tak to respektuj.

viestta
7. júl 2024

Co sa babe chcelo, to sa babe snilo... (v niecom mali nase stare mamy pravdu)
Ja koniec. Bodka. Prijmi to ako fakt, ktory sa uz nezmeni.

degaulleswife
7. júl 2024

Chápem že ťa to štve a láka ťa to ale je koniec. Ak vieš anglicky skús si pozrieť na youtube Thewizardliz - How to detach from people and situations teda, ako sa posunúť od ľudí a situácii