S kolegom sme sa do seba zahľadeli

24. jún 2023

Ahojte.
Mnohe z vas asi diskudiou poburim...avsak, neviem uz ako dalej.
Mam kolegu. Spoznali sme sa pred par mesiacmi, bol na rodicovskej dovolenke, ked som ja nastupila.
Ano, ma male dieta, plus dalsie dve vyzenil.
Manzelku, ktoru ma rad, ale...
Napriek tomuto sme sa do seba zahladeli. Je tam neuveritelna chemia, aj ked nieje ziadny alfasamec a vyslovene fesak, ale zjavne to funguje.
Zveril sa mi, ze je nestastny, ano, viem, klasika reci. No jeho pani som videla, starsia zena, nemoderne oblecena, pribrata.
Rodinu opustit zatial nechce, zranil by ju, maju vela problemov v rodine.
Vedieme dlhe rozhovory, boli uz nejake dotyky intimneho charakteru

autor
24. jún 2023

Ten popis jeho manzelky, viem, ze vas poburi, no mam taky muzsky pohlad na to, plus to spominal jeho dalsi kolega, ked videl jeho manzelku, ze vysoka pani 40tnicka v kvetovaych haboch ze myslel ze jeho mamka. Je totiz starsia od neho a velmi to vidiet.

mamina7070
24. jún 2023

a ty si slobodna ? bez zavazkov? aky je medzinvami vekovy rozdiel?

buberova
24. jún 2023

Napriek tomu podľa mňa stále platí morálna zásada so zadanými si nezačínať. Bodka, vybavené

blancheporte
24. jún 2023

Neznášam reči typu.... staršia pani,nemoderne oblečená a pribrata!!!!! Akože a čo!!!!!To už staršie pani pribrate nemajú nárok byť šťastné?Moja babka vravela,že čo z toho že je hrniec pekný,ale prázdny.

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katus226
24. jún 2023

Skratim to. Nie, nedame ti pozehnanie. Nie, nenajdes u nas pochopenie.

autor
24. jún 2023

@ruzovakobyla1 ale on je zenaty, nie ja

autor
24. jún 2023

Dotlacila ho do manzelstva a decka po par tyzdnoch, sotva sa poznali. Zrejme precitol

autor
24. jún 2023

@blancheporte tak ja neviem, asi precitol

mikadooo
24. jún 2023

Radu nepýtaš, takže prišla si sa sem obhajovať? Podľa teba je všetko v najlepšom poriadku. Ok, ja beriem na vedomie, snáď nie som tá manželka, a keby aj, tak si ber takého hajzla, pokojne 🤷.

lindous
24. jún 2023

Čo od toho očakávaš? Lebo z toho čo píšeš, ide o viac ako len o sex a byť jeho milenkou... v tom prípade, aj keď preskočím preslov o tom ako je to nemorálne, bude pre teba veľmi ťažké byť len tou druhou a skrývať váš vzťah-nevzťah, nemôcť spolu tráviť voľný čas, tak ako by si si predstavovala, nezoznámiť rodinu, priateľov, jednoducho nebyť skutočnou súčasťou jeho života... myslíš si, že ženu kvôli tebe nakoniec opustí? možno áno, možno nie, ako dlho si ochotná čakať? ak vám to náhodou výjde, nebudeš sa potom báť, že keď prídu problémy medzi vami, bude to riešiť rovnako s ďalšou kolegynkou? neodrádza ťa, že namiesto toho aby problémy vo vzťahu riešil, tak len od nich uteká? si pripravená byť "macochou, ktorá rozbila rodinu"?

eleanor2510
24. jún 2023

Dotlacila ho? Hadam je svojpravny a bol tiez pri tom, ked to dieta vzniklo, nie? Mas ruzove okuliare, len pozor, ked ty budes "pribrata a starsia", aby si nedopadla rovnako.

alex49
24. jún 2023

Nech sa rozvedie a potom s ním môžeš spať, ak ti to je jedno, tak s ním spi aj teraz. Je to na tebe či chceš byť milenkou. Ja by som na to nemala žalúdok, je milion slobodných chlapov, prečo sa chceš zahadzvoať zo ženatým?

diewcatqoo
24. jún 2023

Ta zanedbana pani v kvetovanych haboch sa stara o jeho dieta, ktore mozno cele dni a noci place, do toho mozno tusi, ze manzel je myslienkami pri inej, preto pani nema cas a ani silu sa o seba starat. Bacha, aby sa ti nestalo to, ze ked ty nastupis na jej miesto, budes sa tiez starat o dieta, ktore bude dni a noci nespokojne, zanedbas sa a mily panko bude oblbovat mlade standy.

cyberk
24. jún 2023

poznas jednu stranu mince :D asi moc mudra nebudes, do kapusty im nelez a ano tu pochopenie nehladaj, toto sa skratka nerobi

martinkatinka
24. jún 2023

Ty si tu jeho manzelku videla? Raz? To je potom len tvoj pohlad plus jeho slova... Never tomu, ze zrazu ty budes jeho osudova zena.... On je zenaty, nahovorit ti moze cokolvek. Ak uz nema zabrany on, tak ty by si mala mat ....

apolka77
24. jún 2023

Vieš čo kľudne jej ho zober . Možno sa ona konečne spamätá začne sa o seba starať dačo schudne, bude šťastná ...potom tu ale nenariekaj keď tvoj kolega partner bude musieť platiť alimenty a vám bude chýbať na výlety... ...raz aj ty budeš mať 40 možno 3 deti a takého chujka ktorý sa rýchlo zahladi do ďalšej mladej krásnej kolegyni lebo ty budeš opustená frustrovaná matka s kilami navyše..také isté kaleráby bude tlačiť ďalšej hlúpej mladej ...len do toho . Život je v tomto krásny a spravodlivý ten bumerang ti trafí cielenu ranu do hlavy a pochopíš raz ...keď dospejes.

ruxandra
24. jún 2023

Dotlacila ho do vztahu a on je co, nesvojpravny, nevie sa rozhodovat za seba?
A ked vediete dlhe rozhovory, to nemozete byt iba kamarati? Nemyslim si, ze sa s nou rozvedie, keby nebol stastny, rozviedol by sa davno, to su len take reci, co ti rozprava, aby si udrzal tvoj zaujem, zrejme mu to robi dobre. Bud s nim iba kamaratka, co ho vypocuje a polutuje, lebo to zrejme potrebuje :/

autor
24. jún 2023

@apolka77 nevravim ze ho chcem. Len nas to k sebe taha. Ano, bol uz 1x sex no vycital si to kvoli zene.

pribinak
24. jún 2023

Chudáčik neboracik, najskôr mu dala zbraň k hlave aby jej oovedal áno pri oltári a potom mu zas dala zbraň k hlave aby jej decko urobil

No chudáčik neboracik, ňu ňu ….

Prosím tá, nebud sprostá a nájdi si chlapa bez záväzkov
Očividne si mladá a neskúsená

jaskolka
24. jún 2023

Co čakáš od tejto diskusie? Schválenie? pochopenie?
Je jasné, že ty si zamilovana po uši, vidíš len to ze "taky úžasný chlap, a chudáčika do tlačila do manželstva jedna škaredá stara tetuska" a on trpí a ty si tá jeho skvelá a vyvolená...🙈🙈🙈
Nuz takto - on je ženatý. Je zadaný. Je skratka TABU pre teba. Ak je taky nešťastný, nech si najprv vyrieši manželstvo, rozvedie a potom nech rieši (možno) niečo s tebou. Ale na 99,9%by toto neurobil.
A prečo? Lebo s najväčšou pravdepodobnosťou si chce s tebou len tak nezáväzne užiť a vrátiť sa k tej "škaredej a pribratej".
Jeho charakter je nulový, to je jedna vec. A to, že ty z toho vyjdes tiez ako obyčajná ***, je niečo celkom iné.
Pretože nezabudni na jedno pravidlo - ak podviedol ju s tebou, tak bez problémov podvedie aj teba s inou. Ale toto si asi nechcela počuť, že nie?

blancheporte
24. jún 2023

Precitol?!!!! Áno,chce si pichnúť.

autor
24. jún 2023

@pribinak ano, som 28 jeho zena o 10 viac

pribinak
24. jún 2023

Precitol…..mladú babu do postele chce a nebavi ho doma počúvať pistanie deti

autor
24. jún 2023

Vzhladom aj o 15-20 viac taka tetka

lilizzachy
24. jún 2023

Majú doma tri deti, pani má čo robiť s nimi a ešte plus domacnost a chlap. Ja som cez materskú tiež niekedy vyzerala tak že som sa čudovala že chlap mi neutiekol ale tak asi ma má naozaj rád 😃 takže toľko k tomu ako pani vyzerá verím že nemá veľa času aby sa starala aj o seba, netreba toto odsudzovať pokiaľ neviete ako žijú. To že je staršia a má 2 deti si snáď všimol keď ju trtkal...tak mal aspoň tak trtkat aby jej neurobil ďalšie dieťa...že ho dotlačili do svadby? To že jej urobil dieťa, z toho vyplývajú aj nejaké povinnosti...ja som tiež nechcela byť slobodnou matkou...a to že s tebou laškuje tiež niečo svedčí o jeho charaktere...daj si len pozor aby neurobil dieťa aj tebe a neskončila si ako tá pani....ja by som takého chlapa ani nechcela...má komplikovanú situáciu doma a aj keby sa rozviedol vždy tam bude to dieťa.... ruky preč od takého ...môže ti narobiť plno problémov... Hľadaj slobodného bez záväzkov alebo aspoň rozvedeného...ženatý s malým dieťaťom z toho nič dobré nikdy nebude... Precitnut mal keď robil dieťa nie teraz... Samozrejme ak mu ty dávaš nádej že môže mať niečo mladšie a krajšie do postele tak po tom túži... Ja by som sa na takého ani nepozrela... Fuj hnusia sa mi taký muzi

autor
24. jún 2023

@pribinak ano asi tak

pribinak
24. jún 2023

A 38 ročná je už nejaká babka? Či čo si tým chcela povedať

deti95060810
24. jún 2023

autorka pozor, chlapi takto radi lákajú svoje obete .... on je ten super a žena tá najhoršia na svete...

petamich
24. jún 2023

och popisujes presne klasicke klise 😵‍💫 ja poznam takuto skusenost z prvej ruky (blizky rodinny prislusnik), nakukal jej aky je nestastny, ako jeho zena je taka a onaka a ako sa o neho nestara a ako on nie je stastny, plus jej zalepil oci peniazmi, kedze ona ich nikdy nemala na rozdavanie, no a skoncila ako tyrana zena s dvomi malymi detmi, najskor fyzicky a teraz psychicky a ekonomicky, totalne ju izoloval, zadupal aj to sebavedomie, co este mala, vyzera o 15 rokov starsie ako v skutocnosti ma a hadaj co - panko si nasiel dalsiu, ktorej teraz o nej rozprava to iste a ano aj okolie si mysli ako sa o seba nestara a preco asi (len my blizki vieme pravdu a napriek tomu, ze sme sa snazili pomoct, zostava s nim a rezignovala)

len tak mimochodom manzelka c. 1 sa napokon rozisla s nim a ako dovod uviedla tyranie a terror, to uz ale aj ta moja pribuzna vedela, co je zac

takze do toho! good luck a chod do toho