Ruženín a nájdenie spriaznenej duše

28. nov 2023

Ahojte, ja viem ze to mozno bude zniet trosku absurdne ale kupila som si ruzenin, kedze uz dlhsie tuzim o laske, resp. po tom, aby som nasla svoju spriaznenu dusu ale zatial stale nic 😂 mate s tym niekto nejaku skusenost? 😄 ze by vam pomohol ruzenin alebo tak?

petamich
28. nov 2023

nie ruzenin sa veru nijako nepricinil k tomu, ze som nasla partnera 🙂 ale ked tomu niekto veri, preco nie 🤷‍♀️

mikadooo
28. nov 2023

Nie, proste sme sedeli pripití pri stole na diskotéke a opýtal sa ma, či by som s ním nechcela chodiť... Žiadny ruženín som predtým, pri tom, ani potom nemala...

marianarem
28. nov 2023

Spriaznene duse sa nedaju pricarovat ziadnymi kuzelnymi trikmi. Proste sa objavuju. Medzicasom je dobre venovat sa blizkym ludom, ktorych uz mas a aj sebe - spoznavat sa, budovat si sebavedomie a robit veci, ktore ti robia radost. Do tej poslednej kategorie moze kludne patrit aj kupa ruzeninu 🙂

h2
28. nov 2023

A ako konkrétne by ti nejaký šuter mal pomôcť pričarovať lásku? Toto nefunguje. Ale aspoň ruženín vyzerá pekne, tak snáď to neboli úplne vyhodené peniaze. Ale nečakaj, že ti privolá frajera.

nikyball
29. nov 2023

áno funguje