Rozvod u veriacich

24. dec 2021

Vzhľadom na moju predošlú tému, by som sa rada opýtala či tu je žena ktorá je veriaca (najlepšie baptistická viera) A prešla si rozvodom? Je to pre mňa veľmi dôležité, ale som v zlej situácii a neviem ako ďalej..

h2
24. dec 2021

To je super založiť tu diskusiu, ako anonym a napísať "vzhľadom na moju predošlú tému". 🙄

jazernica
24. dec 2021
Používateľ jazernica je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jazernica.

Rozvádzajú sa aj kresťania.

katrin69
24. dec 2021

Baptisti, či katolíci, inak veriaci... Otvorte Bibliu a čítajte. Rozvod bol v Starom zákone povolený len kvôli tvrdosti srdca. V Novom zákone Ježiš vraví, že to čo Boh spojil, človek nech nedelí...
Ale predsa žijeme v hriešnom svete. Keď sa už rozvediete, lebo vám "nesedí", nehľadajte druhého. Ak je tam niečo závažnejšie, treba sa rozprávať s ľuďmi, ktorí sú okolo vás, ktorí vás poznajú a vedia čo je vo veci. Nech je vaše rozhodnutie už akékoľvek, povedzte to Bohu, čo vás trápi. Odpoveď ale nemusí prísť hneď...
A nepatrím ani k baptistom ani katolíkom...