Rozvod kvôli nevere

pulinka123
29. máj 2020

Moj vztah s manzelom nikdy nebol idealny. Sme spolu uz 14 rokov. Ani neviem co ma pri nom drzi. Pred 10 mesiacmi som mu prisla na neveru. Viem vsetko o nej chcela som to vediet. Zoziera ma to. Ako mohol mne a synovi toto urobit. Jednou neverou sme si s manzelom presli. Ked sme spolu boli 2,5 rokaTo sme si vydiskutovali. Odpustila som. Ale nezabudla. Myslela som ze uz nikdy. A predsa. pokracovanie

pulinka123
autor
29. máj 2020

@pulinka123 po celodennom vylete sme vsetci traja ja, syn muz lahli na gauc a zaspali. Rano sme sa zobudili a chlapa nikde. Obvolala som celu rodinu, nikto o nom nevedel. Ked prisiel na obed domov. Vedela som ze je zle. Zobrala mu jeho mobil ale vsetko az na jednu spravu mal zmazane priznal sa. Ja sa na neho tak strasne hnevam. Dvakrat sa ku nej vrati. Tretikrat po tom ako mi povedal ze ju miluje som ho zbalila a vyhodila. Vratil sa prosil plakal. Odpustila som ale ja ho nelubim. Neviem co mam robit

daganov
29. máj 2020

@pulinka123 nevieš, čo ťa pri ňom drží...to je smutné. Zrejme ani on nevie, prečo je s tebou, preto odskakuje inam. Ináč, aby sa chlap len tak vyparil a ty obvolávaš celú rodinu, to je správanie na úrovni pubertiaka. Prečo si ho zobrala späť, keď ho nemiluješ? Prečo toto trápenie stále predlžuješ? Veď aj ty máš právo žiť v spokojnom vzťahu a nie v neustálej neistote.

pulinka123
autor
29. máj 2020

@daganov jeho babka bola v tom case velmi chora. Myslala som ze sa jej nieco stalo a idies za nou. Ani v zlom sne ma nenapadlo toto.

daganov
29. máj 2020

@pulinka123 tak nehnevaj sa, normálny človek načmára aspoň odkaz na kus papiera a nechá ho na viditeľnom mieste, alebo pošle SMS

pulinka123
autor
29. máj 2020

@daganov ked som ho zobrala spat, myslela som ze vsetko bude ako predtym. Ale casom si uvedomujem, ze to je len zvyk. Ked odisiel ku nej vzdy mu to pri nej vydrzalo dva dni. Za ten cas ked som bola v praci tak bol pri malom staral sa o maleho.

pulinka123
autor
29. máj 2020

@daganov teraz si to uvedomujem. Len mal vypnuty mobil. Tak som volala svokre a mojej mame

pribinak
29. máj 2020

@pulinka123 je dosť mozne že tá podvádza celu dobu ale len teraz si to zistila
Kto podvedie raz, podvedie aj druhy sj tretí aj desiaty raz. Len si dá lepší pozor aby ho nechytili

Čo tá pri nom drzi? Zvyk nič iné. Syn porastie. A ty zostanem sama. Venuj svoj čas radšej niekomu inému

daganov
29. máj 2020

@pulinka123 no veď bolo všetko ako pred tým -podvádzal ťa pred tým, ako si ho vyhodila a aj potom, čo si ho zobrala späť.

pulinka123
autor
29. máj 2020

@pribinak nemyslim si ze to bolo viac krat. Ale ruku do ohna by som nedala. Ked ma podvazal prvykrat bol ku mne odmerany, vyhybal sa mi. Tak ako aj teraz druhykrat. Ked sa vratil naposledy odvtedy je taky ako predtym. Mily, postiska, pomoze proste taky ako predtym. Po nevere zacal chodit ku psychologicke. Ja som ho tam poslala. Lebo v hneve som mu povedala ze je chory aby sa dal liecit.

daganov
29. máj 2020

@pulinka123 takže je vlastne úžasný, síce si odskočí zasunúť k inej, vytratí sa z bytu ako smrad a vypne si mobil, inak je milý, postíska, pomôže, tak čo vlastne chceš? Na jednej strane si hotová z nevery a na druhej už teraz vieš, že mu zase odpustíš.

pribinak
29. máj 2020

@pulinka123 naučil sa hrať lepšie divadlo nič viac

Vernosť je prechmaty jeden zo základných pilierov vzťahu. Ty si poloz otázku, ideš mu odpustiť aj toto alebo sa ideš rozhýbať
Iná možnosť pre teba nie je

janinah
29. máj 2020

U mna by skoncil.navzdy.uz by som neverila...ak sa chces trapit a upodozrievat (pravom) do smrti.tak nechsapaci...stoji taky život za to?

pulinka123
autor
29. máj 2020

@daganov prvykrat odisiel ku nej ked som sa to dozvedela. Som mu povedala, aby sa zbalil a isel. O dva dni bol doma. To sme sa povacsine hadali. Tak o dva mesiace isiel zasa ku nej ked som videla ze je duchom nepritomny na druhy den zas doma. A tretikrat ked povedal ze nevie na nu zabudnut mna v tom case v praci povysili. Tak som ho uz ja zbalila uz som bola pevne rozhodnuta ze ho naspat uz nezoberiem. A za dva dni uz bol doma. prisla som vecer z prace on strazil syna. Vsade sviecky a ruze. Som ho vyhodila. Celu noc sedel vonku v dazdy. A vyvolalal my ja som mu nezdvyhala tak napisal svojej mame ze ho to vsetko mrzi. Ona hned doletela ku nam. Co sa stalo. Tak som jej to povedala. Svokra vsetko vedela ved je ako moja mama. Len jej napisal ze uz takto nechce zit ze vsetko pokazil. Ja som isla spat. Rano svokra urevana trieska na dvere aby som ho isla hladat. A tas tu manzel je so mnou a so synom. Ale u mna uz klesol na same dno. On vie ze ho uz nelubim. On mi to dokazuje kazdy den. A ja neviem co robit. Ako zo zleho sna.

pulinka123
autor
29. máj 2020

@daganov ja ho nelubim on to vie.

pulinka123
autor
29. máj 2020

Ziadost o rozvod uz mam napisanu,asi tyzden len sa bojim samoty. Na jednej strane sa pytam seba ci chcem rozbit rodinu ked sa snazi, ale na druhej strane nechcem ostat s nim a trpiet do konca zivota. Ked on koli chvilkovemu poteseniu zahodil vsetko na com sme tak tvrdo pracovali.

pribinak
29. máj 2020

@pulinka123 rodinu už rozbil on

pulinka123
autor
29. máj 2020

@pribinak ved to. Som myslela ze uz dospel ved ma uz 34 rokov ze uz nic take neurobi. A predsa. A s 20 rocnou.

katarinka89
29. máj 2020

@pulinka123 presne ako píše pani vyssie- rozbil ju on. Ty tým rozvodom by si to len formálne ukončila. Nemaj výčitky a Máj hrdosť a sebaúctu. Už si dala šancí dosť a zlyhal. Hlavu hore- niekde ťa čaká stastie

pribinak
29. máj 2020

Ak má on 34 tak máš podobný vek, môžeš mat ešte iný plnohodnotný vzťah. Nemusíš zit dalších napr 50 rokov s hentakym chlapom

pulinka123
autor
29. máj 2020

@katarinka89 len ja uz ziadnemu verit nebudem.

pulinka123
autor
29. máj 2020

@pribinak ano o par mesiacov mam aj ja 34

pribinak
29. máj 2020

@pulinka123 nie si povinná žiť s podvodníkom, máš kopec času mat iný vzťah. Nemusíš mat pocit že si rozbila rodinu, to už urobil on ale je mozne že budeš z toho obvinená
Je to teraz o tvojej vnútornej sile

evinka3007
29. máj 2020

Tiez si myslim ze ta pri nom drzi zvyk a zas ano, ono tie prezite roky spolu sa nedaju tak lahko zahodit, ale je dolezite aby si myslela na seba, ci si ochotna zit a mrhat vzacnymi rokmi vo vztahu plnom neistoty, obav, nevery dalej alebo zacnes odznova a das samej sebe sancu byt este stastna...

pulinka123
autor
29. máj 2020

@pribinak len ja teraz ten pocit mam. Vycitam si ze som ho zobrala spat. Preco som to neukoncila hned. Len vidim ako ma to vsetko ubija. Nepredstavolala som si ze takto skoncim. Ale to si nevyberaju ani ine zeny.

pulinka123
autor
29. máj 2020

@evinka3007 ta neistota v tomto vztahu by tu uz bola stale. A nechcem zaspavat s pocitom co ak zase. Ja chcem byt uz stasna a tuto kapitolu zavriet nadobro.

katarinka89
29. máj 2020

@pulinka123 to hovoríš a cítiš len teraz, nie sú všetci až takí blbci......nehadz všetkých do jedného vreca

juliet86
29. máj 2020

@pulinka123 chodte k psychologicke spolu

hopsadobrandejsa
29. máj 2020

Ja som mal vzdy v hlave jasno v tomto. Ak by ma priatelka podviedla, okamzite rozchod.....tam nie je proste co riesit.

Mas 34, obavy, ze ostanes sama podla mna mat nemusis. Ak ti mam pravdu povedat, radsej ostan slobodnou matkou nez toto tolerovat.

To naozaj skoncil v posteli s 20-rocnou? Mne pride 8 rokov celkom velky rozdiel nieco si zacinat s dievcatom, ale s o 14 rokov mladsou??? To uz je u mna definitivne za hranicou pedofilie.

Niektori fakt nemaju zabrany. Ved on ked mal 30 tak ona mala 16 preboha.

cawes
30. máj 2020

@pulinka123 vztahy su komplikovane. Ale ak muz tolko krat podviedol tak sam nevie co chce. Mozno city voci tebe ochladli a istota ,,domova, ostava.

maciatkolulu
30. máj 2020

@pulinka123 a to vždy podvádzal s tou istou? Koľko krát ta teda podviedol?