Rozchod s toxickým manipulátorom

20. feb 2024

Ahojte,je tu niekto, kto má za sebou vztah/manzelstvo s manipulatorom a ma s takým človekom aj dieta/deti? Snaží sa vás teraz po rozvode manipulovať cez dieťa ci,ešte horšie,snazi sa manipulovať dieťa? Neviem ako s tým ďalej..? Ďakujem

lube_zna
20. feb 2024

Ahoj, ano snaha tam bude, hlavne na zaciatku. Casom sa to zlepsi.

erikaa09
20. feb 2024

U nas naštastie prestaj javit zaujem o dieťa. Inak by to bolo strašné zle ;( a zložite

autor
20. feb 2024

@erikaa09
@erikaa09 už je to cez rok co som ho poslala preč z nášho života,žiaľ za dcérou chodí stále častejšie a stále častejšie mi vypisuje a tvári sa ako otec roka,ale ja presne viem o co mu ide a mam z toho strach, bojím sa,že kým si nenájde inú obeť,bude obeťou dcéra, lebo on si neuvedomuje,že ubližuje jej,je to chorý človek. Zisťujem ci sa dá k súdu priložiť nejaký psychologicky posudok...som zúfalá z toho,chcem len aby dcéra mala krásne detstvo a aby z nej vyrástol normálny človek,ktorý bude mať svoj vlastný názor

slnecnica777
23. feb 2024

Ja to mám podobne. Chápem čo prežívas. Ak chces napíš správu.

megg1
23. feb 2024

Ale je to jej otec, je pochopitelne, ze chce byt s nou a ma s nou dobry vztah, aj ked s tebou nie. Ved pokial ju lubi, nebran tomu. Skor sa s byvalym manzelom dohodni, ze sa nebudete vzajomne osocovat, nebudete tym vasu dceru zatazovat a budete sa vzajomne respektovat.