Rozchod s priateľom po roku a pol.

23. nov 2019

Po roku a pol som sa rozišla z priateľom. Pretože nevedel dodržať, to čo sľúbil. Uťala som kontakt s ním. Už je to 10 dní a on sa ani nespýtal, čo sa stalo ?

eriksonka1234
23. nov 2019

Asi mu to prišlo vhod

autor
23. nov 2019

@eriksonka1234 Nerozumiem celkom presne

maminuska
23. nov 2019

tak ale to že si sa s ním rozišla tak to hádam vie nie ? Tak zrejme to prijal a ďalej neriešil . Sú takí muži , zoberú to ako fakt a neriešia ďalej .
A čo by si chcela aby ti volal , zisťoval a chcel sa vrátiť a splnil to čo mal ? Alebo ťa škrie že mu je to jedno ?

autor
23. nov 2019

@maminuska Škrie ma, že mu je to jedno. A v kútiku duše by som si želala, aby o mňa troška zabojoval.

kittykat22
23. nov 2019

ty si ta zena ktora povie A a caka B. Muzovi ked povies A, tak je A. Mas blby pristup. Ak si povedala, ze je koniec, tak pre muza je to jasne, ze je koniec. Snaz sa to nerobit vo vztahu, usetris si mraky sklamani.

maca1984
23. nov 2019

si sa s nim rozisla, tak prijal ako fakt. Ked si chcela aby aby sa zmenil,zabojoval o teba,vztah , mala si mu dat ultimatum a na vyber bud alebo..Nie sa s nim rozist a cakat ze pride s prosikom

maminuska
23. nov 2019

tak potom si zvolila zlý prístup , je to muž ktorý prijal to A ako píše kolegyňa nadomnou . Berie to ako fakt a na nejaké doprosovačky nie je .
Nebojuje lebo nechce . Nájdi si niekoho iného a nerieš ho . Hlavne mu nevolaj a nechci si s ním nič prediskutovávať, a vysvetľovať to . Nestojí o to .

autor
23. nov 2019

@maca1984 Ultimátum som mu už dávala, nepomohlo.

maca1984
23. nov 2019

No tak si sa snim rozisla a pre neho to tym padom zhaslo...Zivot ide dalej.

black_olive
23. nov 2019

Ak nedodržiava to čo sľúbi, nebude ani bojovať. Je to typ chlapa, ktorý si povie: ,,príde ďalšia,,. Zažila som to aj ja, nie si prvá ani posledná. Žiaľ, život je aj taký. 😔

lyci
23. nov 2019

pytas sa nas ci on sa nespytal, co sa stalo?

autor
23. nov 2019

@lyci Nie, pýtam sa vás, čo si o tom myslíte

777januska777
23. nov 2019

A môžem vedieť čo vlastne nedodržal a sľúbil? Len tak na dotvorenie obrazu.

autor
23. nov 2019

@777januska777 Často klamal

guliver19
23. nov 2019

@kittykat22 ake sebavedome pausalizovanie.Je ti jasne ze pises hluposti. Kopa muzov to ma presne naopak. Alebo o teba este ziadny nezabojival a tak nemozes vediet..to je tiez pravda😁

777januska777
23. nov 2019

@guliver19 no nechcem byť zlá, ale nechcela by som byť žena o akú chlap bojuje spôsobom, že sa za mnou doplazí a urobí čo chcem, len aby ma nestratil. Takého chlapa by som nechcela. Mne sa páčia zásadoví muži a ak chlap povie jedno, tak chcem aby to dodržal (ak by sa mi to aj nepáčilo), lebo chlap čo mení svoje rozhodnutia podľa nálady a situácie je podľa mňa nedozretý. A to isté aj ja, ja predsa nebudem sa hrať na nejaké hry, toto "bojovanie o ženu" je podľa mňa trápne. Veď vo vzťahu sme obaja rovnopravni a o veciach sa máme rozprávať a robiť kompromisy a nie že chlap sa bude za ženou plaziť.

kittykat22
23. nov 2019

@guliver19 preco sebavedome pausalizovanie? To ako ocakavas, ze budes ludom hovorit, ze ta rozhodne nemaju robit narodeninovu oslavu, a potom cakas, ze na teba vyskocia zpoza dveri? Alebo, oznamis, ze nechces od muza kvety - a cakas ze donesie ruze? Uvazovanie trosku z marsu, nemyslis? Samozrejme nieco ine je na zaciatku vztahu ked je vsetko sladke robit drahoty, trochu natahovat partnera a hrat sa na nedostupnu. Ale realne v zivote, vztahoch hovoris co si myslis a co chces.

miriam11
23. nov 2019

No aspoň vieš, že si sa správne rozhodla.