Rozchod s priateľom

simona745
12. júl 2021

Dobrý večer prosím vás poraďte ako sa mam cez to všetko preniesť. S priateľom sme žili 4roky mame spolu dieťa 3roky ma druhé mam z predchádzajúceho vzťahu. Začali sme sa hádať stále len kvôli blbostiam priateľ chodi na týždnovky takže len cez víkend sme boli spolu ale dáko sa nám nikdy ani nevenoval poriadne mam ho rada. plánovali sme si kúpiť dom no bývali priateľ ho kúpil len čaká na pre písanie ešte ja som odišla do nájomného bytu mali sme ísť zatiaľ spolu kým nekúpi byť ale klamal ma tak som odišla sama a on ku ocovi. Ale všetko zlé zvaluje len na mňa. Teraz cez týždeň občas zavolá a to tiež somariny že kto chodí ku mne a úplne blbosti rieši pritom s sama s deťmi stále. Vraví ze kto stebou už len bude keď máš 2deti a naschvál ma provokuje. Začal s fb nemali e obidvaja a zrazu mi povie ze si ide dat fb rad si vypisoval s druhými neviem co mu chýbalo pri mne starala som sa o domácnosť iba doma stále stymi deťmi on sa staral len o svoje koníčky žiadne záujmy snami len sám by behal najradšej ako malý chlapec pritom má 34rokov a len na mňa všetku vinu dáva ufrflani je za všetko nikdy sa mu nič nepáči. Potom mi zas napíše že mu chybáme potom zas aká som sprostá a uráža ma. Neviem ako mam sa od neho odpútať lebo viem ze aj tak by som sa pri ňom trápila keďže rad ma klamal aj.

deti95060810
12. júl 2021

píšeš dosť chaoticky... tak máte ten dom a či nie...zrazu spomínaš na bývalého , že to on má dom - čo ideš ku nemu bývať alebo ako to spolu súvisí...
ak je bývalý tak načo spomínaš jeho dom....

elizabet173
12. júl 2021

@simona745 sorry, ale stratila som sa v prvej polovici

0silvia0
12. júl 2021

@simona745 no ja som sa v tom stratila tiez, byvaly priatel ide kupovat dom a co s tym?
..

pribinak
12. júl 2021

Skús v texte používať čiarky a bodky. Takto je to nečitateľné

No nič, vybav si výživné na dieťa a hotovo. A daj sama sebe záväzok, že na dlhu dobu budeš bez chlapa. Vyberáš si samých debilov

miadi
13. júl 2021

Nabuduce si najdes chlapa s domom/bytom. No neurob si snim hnet dieta c3 najprv ho par rokov testuj ci je dobry. ( otec prveho dietata vam vyfukol dom ktory ste chceli kupit??) no Bud rada ze mas kde byt a zi chvilku sama s detmi v klude. Ako mas zabudnut odputat sa? No opakuj si “ nie som sprosta. Nie som sprosta.”

jaskolka
13. júl 2021

Prosím ta, premysli si vopred, čo a ako chces písať, a používaj interpunkciu. Lebo takto absolútne neviem, o čo ide chaos, guláš, stratila som po pár vetách