Rozchod - priebeh

25. jan 2024

Je to naozaj tak ako sa vravi? Že ked sa rozidu dvaja, tak žena na začiatku plače je v depresiach, a muž si uživa, je štastny. a ked po čase už je žene lepšie citi sa dobre, tak naopak muž ju chce späť a je nešťastny?

96barbora
25. jan 2024

To zavisi od charakteru cloveka, hlbky vztahu a sposobu, akym clovek spracuvava emocie. Nie od pohlavia.

viestta
25. jan 2024

Tomu "nastastnemu" chlapovi by som to jeho nestastie nezozrala. Nikdy

autor
25. jan 2024

@viestta Myslis ze to len “hraju”? ze zistili ze lepsie nenajdu , alebo ?

autor
25. jan 2024

@96barbora To áno, ja len vychadzam z “vyskumov” alebo to co sa vravi ze zeny na zaciatku to orezivaju a muzi az neskor

viestta
25. jan 2024

neviem co ich k tomu vedie, ale neverila by som mu uz ani nos medzi ocami.

candii
25. jan 2024

Čo ja viem. Podľa mňa je to blbosť .. ak niekoho naozaj ľúbim tak mi predsa chyba hneď, nie o týždeň , mesiac .. rok.

autor
26. jan 2024

@candii no muž… pomalši, nie taky citlivy… stalo sa mi to u 2 ex že po tyzdni/mesiaci vypisovali( a to boli prave oni co sa rozisli so mnou)

syslik81
26. jan 2024

kazdy je ina povaha .. vseobecne sa chlap z toho skor dostane ako zena kedze zena ma viac citov ,ale nieje to pravidlo ... ale vacsinou je to tak-zena preziva rozchod viac kym muz najde hned novu zenu a uziva si .. ale zena sa z toho dostane a muz si uziva i nadalej-u neho nenastanu obdobia smutku a podobne ... maximalne obdobie plnych vajec ked si spomenie na ex..

grof_monte_christo
26. jan 2024

@autorka Never tomu, že písali, lebo si im chýbala, len ešte videli šancu na zasunutie 😃

wig
26. jan 2024

Ej mýlite sa! Mužom len neskôr dopína a to je celá filozofia vašich úvah. Muž miluje slobodu, aj keď po čase nevie, čo si má s ňou počať!... 🤔

autor
26. jan 2024

@wig Dobre a ked teda mu to dopne, je to len o tom ze sa nudi, ze chce sex, alebo naozaj chce vratit co bolo, chce späť vzťahc chyba mu ta zena? Aspon teda co je vacsia pravdepodobnost u muzov

autor
26. jan 2024

@grof_monte_christo Tak ale snad mozu zasunut aj inde nie? 😂 musia po mesiaci ako ublizili zene jej pisat aby jej ublizili zas?

grof_monte_christo
26. jan 2024

Myslim si, že takýmto mužom chyba len nejaká žena, nie práve ty, preto je aj na zoznamke veľa mužov, ktorí sa tam chcú preliečiť a hneď si niekoho hľadajú a nemusí ísť len o zasunutie 😃

autor
26. jan 2024

@grof_monte_christo no pekne, takže hlavne nech je niekto, je aj jedno kto :D to je hnus

grof_monte_christo
26. jan 2024

@autorka Veľa mužov takto funguje, rozchody a samotu znášajú horšie ako ženy

autor
26. jan 2024

@grof_monte_christo No ale ked sa rozist chceli prave muzi? Tak preco to znasaju tak zle? Preco az po čase? Ved si mozu uzivat tu slovodu,
Ženy ked sa rozidu su vacsinou uz rozhodnute a vysporiadane.

ibatanecnica
26. jan 2024

nuž v mojom okolí to tak vo väčšine prípadov je. Rozvedené kamarátky, zo začiatku v depkách, muži OK - pretože buď mali nové priateľky alebo len niekoho na sex a časom sa to otočilo. Ženy žijú, majú svoju rodinu, záujmy, príp. nový vzťah a chlap sa niekedy snaží prísť naspäť. Vraj si uvedomil chybu. Mám 3 také vzťahy hneď v okolí. Ale ženy už sú inde, už to uzavreli a nechcú znova ísť do toho vzťahu, ktorý sa skončil. Muži sú sami, príp. sem-tam nejaká priateľka ale väčšina z nich ľutuje - vzťahy sa skončili kvôli mužom - nevery.

autor
26. jan 2024

@ibatanecnica A osobne si myslis ze keby daju tie zeny sancu muzovi, uz by to nezopakoval? Opakuju potom tie chyby ked sa im da ta 2. sanca napriklad po nevere?

ibatanecnica
26. jan 2024

autorka - myslím, že to je individuálne. Poznám ženy- rôzne bývalé kolegyne, kde to muž nezopakoval, fakt si uvedomil, o čo by prišiel a poznám také, ktoré dávajú šancu dokola a časom podvedie znova.

autor
26. jan 2024

@ibatanecnica Hej aj ja to poznam, je to tazke s takymi muzmi, clovek nevie co cakat, podla mna ale 2. sanca este dobre(podla situacie aj) ale 3. isto nie
si myslim ze ked sa aj prislo na neveru alebo ked raz opustil a tak si to uvedomit moze ale 2. krat je to uz svinstvo uplne … V okolo napriklad nepoznam zenu co by podvadzala alebo celkovo ze by vztah ničila

ibatanecnica
26. jan 2024

môj bývalý kolega mal takú ženu, chodila kade-tade tak sa s ňou rozviedol. A okrem toho, čo myslíš s kým podvádzajú tí muži svoje ženy? Nie vždy sú to slodobné alebo rozvedené ženy.

autor
26. jan 2024

@ibatanecnica Tiež pravda… strašne… A hlavne ked uz maju rodinu , deti, spolocny život…