Rozchod počas materskej

21. apr 2023

Ahojte. Je tu niekto kto sa rozišiel s otcom dieťaťa ešte keď bolo dieťatko malé? A zároveň si našla nového priateľa? Ako to zobralo dieťatko?

deti95060810
21. apr 2023

definuj malé dieťa...

autor
21. apr 2023

@deti95060810 necelé 2 roky.

deti95060810
21. apr 2023

ja necelý rok, ale dlho som ostala sama...

floki1994
21. apr 2023

Neverim ze ten vztah bol pre ddietatom v poriadku...mam take dve kamosky, ale tam s rocnym dietatom prisiel rozchod a po pol roku cca novy partner..ale tam tym dietatom "chceli zachranit" vztah...a aj to tak dopadlo 😑

autor
21. apr 2023

@floki1994 my sme mali zlé obdobie a otehotnela som neplánovane...odvtedy sa snažíme vychádzať ale ja sa necítim už dobre..a mám "možnosť" úžasného chlapa...ale bojím sa toho keďže je dieťa naviazané na otca a neviem či zotrvať alebo byť šťastná naozaj. Lebo už sme sa o tom bavili a vravel mi že ok ale dieťa už nikdy neuvidím a najhoršie na tom je to že má tak silné konktakty že by to realne mohlo nastať.

autor
21. apr 2023

@deti95060810 mali ste aj nejakú hypo? Alebo niečo? Ak áno,ako ste to riešili?

makakova
21. apr 2023

No neviem ci je najlepšie riešenie v takejto situácii ist zo vzťahu do vzťahu... , Príde mi to dosť pubertálne

lalu_sk111
21. apr 2023

Pán otec svojimi vyhrážkami dáva jasne najavo, že svoje potreby uprednostňuje pred potrebami dieťaťa a zjavne by mu neprekážalo keby jeho dieťa malo obmedzený vzťah s matkou. A to je niečo, čo by som nepriala nikomu, už vôbec nie svojmu dieťaťu.
To, či s ním ostanete alebo nie nič nemení na jeho otcovskej roli. Teraz je dieťa malé, prispôsobí sa. Pri takomto smerovaní je to len otázka času kedy sa vzťah ukončí alebo vyhrotí niekam zle.

zuzana212722
21. apr 2023

Počkaj..ty máš dieťa s chlapom s ktorým vám to neklape aspoň podľa teba máš možnosť nového frajera ktorý je super lebo ho poznáš nozno pár mesiacov ale chceš odísť namiesto toho aby si sa aspoň pokúsila zachrániť pôvodný vztah z ktorého máš dieťa .. dieťa ma dobrý vzťah s otcom Čiže radšej poseres dieťaťu zivot aby si ty bola šťastná ..toto sú dnes vzťahy..ja sa ani nečudujem tým chlapom niektorým ze hovoria o ženách ako hovoria..ja mám málinko cez 30 ale toto mi hlava neberie co sú toto za maniere..urobíš si ďalšie a znovu stretneš toho pravého a tak dookola? Koľko máš rokov dievča? Veď ty si nevyzrete dieťa..a život ti ešte ukáže také veci ze ty raz pochopíš..rodina je najzakladnejsia vec v živote..od toho sa veľa odvíja aj to aký život bude mať tvoje dieťa..škoda rečí

jana0215
21. apr 2023

Už len kvôli tým vyhrážkam, by som s ním nezostala. Máš k tomu aj písomné dôkazy? Ak áno, nechať pre súd. Neverím ale, že by niekto normálny zveril dvojročné dieťa otcovi. Možno u väčšieho škôlkara striedavá starostlivosť možná bude, ale pri dvojročnom dieťati určite nie.

h2
21. apr 2023

Vyjadrím sa len k tomu, že on má kontakty, vďaka ktorým ty už dieťa neuvidíš: je to blbosť!

bororka
21. apr 2023

@h2 veľmi veľa závisí od postavenia muža. Poznám prípady, kde muž naplnil slová. Nie, Ferko z hornej/dolnej.

floki1994
21. apr 2023

Ak sa chcete rozist urobte to kvoli sebe a nie kvoli dalsiemu muzovi...mas teraz zodpovednost aj za dieta..vobec by som sa nepustala do dalsieho vztahu hned po rozchode...partner to berie zle prave preto zjavne...nechces byt konecne sama? Slobodna? Aspon na par mesiacov, rok-dva? Zamerat sa na dieta a na seba? Urcite by to prespelo aj dietatu aj tebe a nie skakat hned do ineho vztahu, dotahovat sa s ex, atd..
Ja by som toto nechcela...

top_manazerka
21. apr 2023

@jana0215 úplne bežne sa to deje.

sissy27
21. apr 2023

nezostávala by som v nefunkčnom vzťahu ale nerozhodovala by som sa podľa toho, či mám vo výhľade niečo nové alebo nie. Najprv sa dať dokopy, postaviť sa na vlastné nohy, a potom keď to príde, tak aj nový vzťah. Ale vešať sa na krk aj s dieťaťom niekomu, len aby bolo o nás postarané? Ani náhodou.

liljana
21. apr 2023

Na stretavani s dietatom sa mozte dohodnut, cim bude starsie tym viac. Hlavne daj pozor a nemaj dieta s panom uzasnym po kratkom case. Iba Kollar si moze dovolit luxus kazdemu svojmu dietatu umoznit mat inu matku. Ale aj na neho doslo, jedna z mamiciek uz ho zazalovala o vysoke vyzivne. Teraz bude lietat Kollarovo spinave pradlo a pikosky na verejnosti.🙂

barboraalexej
21. apr 2023

Mam "možnosť" úžasného chlapa. Tak buď si iba naivná a poznáš ho chvíľku alebo to s ním ťaháš už dlhšie a potom je úplne jasné, že vám vzťah s otcom dieťaťa neklape. Netvrdím, že zostať v nefunkčnom vzťahu kvôli dieťaťu je správne, ale ty si sa zjavne ani nepokúsila aby ten vzťah bol funkčný. Ja toto nepochopím, keď už mám dieťa, tak v prvom rade myslím na neho a jeho šťastie, ono sa totiž na svet samé nepýtalo.... Keď ti to s tým novým "úžasným" nevide, tak čo za chvíľku predstavíš dieťaťu "nového ocka"?! Celé zle

autor
21. apr 2023

Pre informáciu vzťah nám neklapal už pred narodením dieťaťa..snažili sme sa nejde to...lenže on ma nechce ani pustiť preč jedine bez dieťaťa...nespávame spolu už vyše mesiaca...trápime sa spolu....hádame sa...skúšali sme to kvôli malej ale už aj pred ňou po sebe hulákame....takže neverím že chyba by bola že som detinská...a nie nejdem sa kvačkať po hocikom len aby bolo postarané...len on mi dodal odvahu odísť...teraz som si sebavedomá a verím v to že mi moje dieťa nikto nevezme.

autor
21. apr 2023

@liljana určite ďalšie dieťa nie. Ja sa neodchádzam množiť odchádzam lebo už to nefunguje

markaterka
21. apr 2023

A tu novú známosť poznáš koľko?

deti95060810
21. apr 2023

nie nič také sme nemali... len začali sme prerábať dom - svokrovcov...

deti95060810
21. apr 2023

o tých silných kontaktoch trepe každý chlap pred rozvodom...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viky173
21. apr 2023

urob tak, ako to citis, dieta je este malicke, zvykne si... horsie by to bolo pre starsie dieta

katuskamala1
21. apr 2023

Ze nespavate spolu uz vyse mesiaca. Ja mam fungujuci vztah a s muzom som nespala este dlhsie 🤣.
Nechod zo vztahu do vztahu ,nekonc 1 vztah kvoli druhemu. Konc vztah kvoli sebe,kvoli vam. S partnerom sa musis len dohodnut,napr na striedavke,nech obaja kukate ma dieta nie na seba. Drzim palxe

floki1994
21. apr 2023

Autorka a ako vies ze dalsie nie ? Aj prve bolo neplanovane a stalo sa 🙈 toho pana uzasneho poznas vyse mesiaca tipujem ale aj tak si este pred mesiacom spavala s manzelom aj ked to neklapalo...prepac ale hrozne nevyzrete spravanie ma to ze si matka a dospela zena 😑 tipujem ze od muza aj tak odides za tym novym a aj to tak dopadne zas ..🙈

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
21. apr 2023

A potom chcu katolibanci na skolach zakazat sexualnu vychovu. A zeny si robia deti v nefunkcnych vztahoch. Ked viem, ze mam nahovno vztah, tak pouzivam aspon 2 antikoncepcie.

jana0215
21. apr 2023

@top_manazerka pokiaľ je žena na RD, tak určite nie. Obaja RD poberať nemôzu. Nemôžu ju donútiť dať dieťa do jaslí, za ktoré sa platí. A chlapovi v žiadnej práci nedovolia byť každý druhý týždeň doma s dieťaťom. Ak chodí do jaslí a obaja robia a na striedavej starostlivosti sa dohodnú, tak áno, ale v tomto prípade nie.

akbara77
21. apr 2023

Koľko máš rokov? Dieťa nie je pes....ma otca aj matku....tu už nejde iba o teba a novú lásku. Samozrejme aj manžel má rovnaký nárok na dieťa ako aj ty....takže.to neber ako vyhrážky. A skus používať aj rozum...nielen pudy