Rozchod po troch rokoch

1. aug 2024

Ahojte, potrebujem sa poradiť, vyrozprávať...pred týždňom sme sa zvláštne s priateľom rozišli..cez sms. Boli sme spolu 3 roky, každý mal svoju domácnosť,nie vždy bolo všetko ideálne. Islo o to, že priateľ veľa pracuje, tým pádom nemal nikdy toľko času na mňa..vytkla som mu, že mi nasľuboval kde má zoberie ako budeme tráviť leto a nič..začal mi vykrikovať, že som Sebecká a že keď mám eura, nech si behám, kde chcem..po takejto sms sa odmlčal, ja som mu tri dni na to napísala, že ahoj ako sa máš a on nereagoval ..mám to brat ako definitívny rozchod? Pokiaľ neodpisuje, nemám ako s ním komunikovať.

vanilkovazmrzka
1. aug 2024

Prosim ta kolko mate rokov?

hopsas
1. aug 2024

Podľa mňa čakal na zámienku aby bol koniec a toto koniec je. Neozyvaj sa mu viac.

rozculena
1. aug 2024

máš si behať kde chceš,evidentne bez neho...

really8
2. aug 2024

My ti tu mame vysvetlovat ci ste spolu skoncili? Nemyslis ze si na nespravnej adrese? Akoze….

Kamoska:cau zuzi no ako sa mas. Ako to ide s ferom?
Ty: no vies hani, podla zien na konikovi to mam brat ako rozchod

barka1
2. aug 2024

Po troch rokoch by to chcelo nieco viac než rozchod v správe.
A také že zavolať mu, to poznáš? 😉
Ja by som ho zavolala na osobné stretnutie. A tam, pekne z očí do očí by som si s ním vyjasnila ako dalej.
Ach, tieto moderne vztahy...

simona20201309
2. aug 2024

Bud sebavedomejsia a silnejšia žena. Na to aby si pochodila kade tade potrebuješ chlapa? Vyber sa s kamoškou a chodte. Nečakaj že ti tvoje sny bude plniť chlap. Začni si ich plniť sama. A užívaj si slobodu. Nebojuj o chlapa ktorý o teba nestojí, neponizuj sa

hefo
2. aug 2024

Podľa popisu to beztak bol taký vzťah-nevzťah, pokiaľ už v prvých rokoch jeden z partnerov nejavil veľkú túžbu byť s tým druhým čo najviac, tak asi ani nebolo o čo stáť...

cookie29
2. aug 2024

a podla coho sa pozna, ze ste boli spolu?

babulkomale
2. aug 2024

Vztah v style obcas ste si vrzli? Lebo toto je cele divne.
Ano, ide o rozchod.

zooeynka
2. aug 2024

Preco mu nezavolas? Ak ta odignoruje a ani nezavola nazad tak mas jasno.....

milanemila
2. aug 2024

Mna fascinuje a nie len v tejto teme neschopnost 2 dospelych ludi komunikovat. Zda sa mi uplne absurdne, ze po 3 rokoch napises radsej na forum cudzim ludom, ci tvoj vztah este trva, ako by si mala komunikovat s tym ktoreho sa to tyka.

alickapusinka
2. aug 2024

to nie si TY z včerajšej témy čo máš dieťa a ON sa stara o choru mamu.

lakebabe
2. aug 2024

Po 3 rokoch riešiť takéto blbosti? 😳 však keď s tebou nechce tráviť čas chod sama na dovolenku , na vylet alebo s kamarátmi. A nájdi si normálneho dospelého chlapa, ktorý po 3 rokoch bude s tebou žiť. Nikdy by som nezabijala čas s niekym kto by po 3 rokoch mal vlastnú domácnosť

gerber58
2. aug 2024

Toto mi príde hrozne detinské. Takto keby sa ku mne choval a este mala pocit, že viacmenej na mňa kašle, konečná. 3 roky byt s niekým, čo ma má naháku, to radšej sama budem a nie sa srať s nim.

korylan
3. aug 2024

Veľa pracuje a nemá peniaze na vylet, to znie pofiderne. Keď máte byť na dovolenke, prestane s tebou komunikovať.... Toto nie je dobrý vzťah so šťastným životom. Či to je definitívny rozchod? Podľa mňa si on teraz žije, čo chce a potom sa ti ešte ozve, keď mu to bude vyhovovať.