Rozchod po roku a návrat

21. dec 2022

Myslíte,že keď sa dvaja rozídu po roku a opäť sa dajú dokopy môže to vydržať či je rozchod istý! Rozchod lebo boli časté hádky ale pre hluposti

kaca222
21. dec 2022

Záleží od dôvodu rozchodu. Keď to bola napr diaľka, tak je možné, že to bude fungovať.
Pokial boli časté hádky kvôli maličkostiam, myslím si, že to fungovať nebude. Nepredpokladám, že by tie osoby za jeden rok zrozumneli natoľko, že sa nebudú hádať kvôli blbostiam

mivalik
21. dec 2022

Určite to ma nejakú šancu, treba napraviť to, kvôli čomu boli hádky, ak to boli ozaj hlúposti. Ak obidve strany chcete byť spolu, treba popracovať na komunikácii a určite máte ešte šancu. Ale to musíte vedieť vy, či to má zmysel. Vy poznáte svojho ex/priateľa a vás vzťah. Treba urobiť kompromisy na oboch stranách.

modrykonik33
21. dec 2022

Nemyslím si, že to má význam...koľko ste boli spolu? Ak krátko a už tam boli hádky tak je to zbytočné

autor
21. dec 2022
modrykonik33
21. dec 2022

To je podľa mňa krátka doba na hádky pre blbosti a asi to muselo byť dosť zlé keď to vyústilo do rozchodu 🤔

zabka79
21. dec 2022

Pravdepodobne to bude strata casu. Ale clovek sa nejako vyvija ziskava skusenosti formuje sa. Mozno to bude v buducnosti aj uzitocne....

toskanka
21. dec 2022

Dali ste sa dokopy len preto, že ani jeden z vás nestretol niekoho iného? Po roku ste sa podľa mňa veľmi nezmenili a hrozí, že sa vrátite do starých koľají. Ale môže to byť aj inak 😃. Nemám vestecku guľu.

diaszoky
21. dec 2022

Podla mna nevydrzi a ked malokomu poznam par pripadov ze rozchod a nasledna avadba po udobreni bol potom na rade rozvod

badinkka
21. dec 2022

Definuj hlúposti, ale nevydrží

autor
21. dec 2022

@toskanka zle som to asi napísala spolu sme boli rok a rozchod trval 5 mesiacov

svetlovlaska37
29. jún 2023

Ahoj..ako ste nakoniec dopadli?

autor
29. jún 2023

@svetlovlaska37 sme ešte spolu

svetlovlaska37
30. jún 2023

A je ten vztah dobry? Funguje vam to? A dakujem za odpoved

autor
30. jún 2023

@svetlovlaska37 tak trošku lepšie,snaží sa ale mám ešte pochybnosti

svetlovlaska37
30. jún 2023

Budem drzat prsty aby to dopadlo tak ako si zelas .rozumiem.. pochybnosti su normálne..hlavne pozeraj na seba..aby si ty bola šťastná