Rozchod - klamstvá

dominika1277
16. jún 2023

Ahojte s priateľom sme boli spolu 6 rokov,obaja sme boli čerstvo po rozchode ,začali sme vzťah a myslela som si že je všetko ok keď sa mi zrazu priznal že miluje až bývalú..tak sme sa rozišli rok aj pol som čakala ťahala sa s ním že si vyberie ˇma(s odstúpim času riadna blbosť) ,nakoniec som ho poslala preč a samozrejme sa vrátila,takto sa to stalo približne 4 krát ,posledný krát v roku 2019,rozišli sme sa ja som si začala žiť po svojom samozrejme sa ozval dali sme sa dokopy nasliboval mi hory doly..začali sme v roku 2020 spolu bývať až minuly rok medzi nami začala neskutočná kríza..stále sme sa hádali,ja som robila scény za všetko proste blbe obdobie a ja som dosť emocne založená (asi to bude tým že narcista potrebuje empata aby mal z čoho cucat energiu) áno robila som chyby nemala som sa hádať za blbosti ale neviem čo so mnou bolo..píšem to preto lebo teraz začne kolobeh udalosti..začalo to tým že v marci minule roka išiel na dovolenku s kamaratmi sám,keď prišiel dokov myslela som si že bude to medzi nami lepšie po pár dňoch som zistila že si tam zacala s nejakou ženou vypisovať,bola som tak v šoku lebo som nečakala že by bol toho schopný.
Môj skvelý milujúci cháp vypytujuci si cudzie telefónne cisla,urobila som neskutočnú scénu ale že ja som psychopatka že som sa zmenila nenisom veselá a blbosti,hovorím okej ustojíme to,potom po nejakom čase som sa dozvedela že sa snažil si založiť badoo co mi klamal že to je len reklama,(moja chyba som kontrolórka a stíhačka ) ale prečo? Lebo pokazil celu dôveru ale že totálne..po čase som sa dozvedela že mi klamal že si badoo chcel založiť lebo som sa správala jak krava.,hovorom okej..boli sme následne na jednej akcii kde sa opil a. Išiel sa s “kamarátkou” rozprávať do lesa sám ,išla som za ním že čo to ma akože znamenať? A že som žiarlivá a že mám ísť domov a že nikde s ním chodiť nebudem lebo tak chodím aby som ho kontrolovala..hovorím okej..vrchol bol keď to vyzeralo že sme okej a bola som na oslave u kamaráta a vola mi moja najlepšie kamarátka že môjho priatela videla v noci pri rieke s inou ženou ,samozrejme ja som bola za zlu volala som mu ale zrušil ma že to je jeho vec atd.aj toto sme ustali..mal toľko slobody koľko chcel chodil s kamarátmi,nechodil niekedy ani domov stále všetko prednejšie ako ja,áno občas še sa hádali mojou vinou ale ja som lojálna oddaná a on mi robil toto..ustali sme aj toto,,na dovolenke minuly rok sme sedeli v bare a sedela oproti stolu nášmu žena s kapotou očami flirtoval..a teraz sa presúvam do súčasnosti..vyhliadky so budúcnosti žiadne ,chcel stavať dom ale SÁM,svadba bez šance..moja dovera po týchto veciach s mojou dôverou otriasla..takze keď som mala čo i len najmenšiu zámienku snažila som sa zachraňovať pracovať zmeniť sa ale on ma buď ignoroval vrieskal alebo odišiel..až na včerajšok..bol v zahraničí na festivale posledný víkend predtým sme sa pohádali lebo mi to oznámil a ma voľný víkend samozrejme kamaráti číslo jedna cely víkend nebol doma prišiel domov pohádali sme sa a následne si to viac menej vykomunikovali až následne tým ze nemáme sociálne siete som si len tak zo srandy pozrela jeho fb a mal tam pridanú spred xy rokov kvôli ktorej ma opustí (vid začiatok príbehu) hovorím mi ze on nevie ako sa tak dostal ze on si myslel ze je bloknuta ze si spomína na to ze ju blokoval..a ze nevie ako sa mu tak dostala..hovorím si ze budem mu veriť..ale potom si hovorím nechodí tam (údajne) a ako sa môže niekto koho zablokoval ocitnúť v jeho priateľoch? Neverím mu (veď kto by áno) tak prišiel domov snažila som sa s ním normálne komunikovať ze nech mi ukáže telefón ze proste mi to nejde do hlavy a začal krívať ze nevládze stále tŕpne čo si vymyslim(to neni výmysel ale fakt) a ze skončil so mnou a odišiel preč..a neviem cítim sa prázdna smutná ,toľko pekného sme spolu zažili..ale tieto klamstvá a neustale tolerovanie ma vnútorne zničili,ako vám niekto môže povedať ze on nehľadá nikoho lebo ma to najlepšie a potok nájdete toto? Viem kde som urobila chybu nemala som kontrolovať robot scény ale preco som to robila? A on mi hovoril ze on sa nechce cítiť obmedzovaný ze stále tŕpne čo sú vymyslim keď dôjde domov..neviem odišiel ze si musí ujasniť myslienky a uvidí čo s rozchodom..bojovali by ste? Hlava vám hovorí ze je to tak ako to je,viem ze som urobila kopec chýb..ale on si chce robiť čo chce a ja som mu ukradnutá..hlava hovorí jedno srdce hovorí druhé..prosím o radu,nesúďte ma kde som stratila sebáasku,úctu k sebe,a ze som taká ta šialena stíhačka ale to všetko ma svoje dôvody..

jaskolka
16. jún 2023

Nedocitala som to ani... Strašný guláš slov, žiadne odseky, bez hlavy a päty...
Úplne stačil ten začiatok - načo preboha ste sa 4 rozišli a dali 4x dokopy? Už toto bola najväčšia chyba, ostatné ani sa nedalo čítať. Choďte od seba 5x a už sa pre dobro všetkých k sebe nevracajte

dominika1277
autor
16. jún 2023

@jaskolka áno sedím u doktorky lebo som totálne KO systém

irusa
16. jún 2023

asi s človekom, ktorý sa nevie odpútať po 6 rokov od bývalej a ju miluje by som nebola....

zmrzlinka2021
16. jún 2023

@dominika1277

Dobre, a netešíš sa, ze si sa s ním rozisla nadobro?
REsp. chces prezit zivot v trapeni s clovekom, ktory ta nikdy nemiloval a nebude ta milovat?

dominika1277
autor
16. jún 2023

@irusa neviem ,nebol s ňou celé roky v kontakte ,toto si Zrovná nemyslím,pretože keď bol sám mohol ísť za ňou a nešiel..keď bol so mnou potom tak sa mu ozvala a prosila nech sa vráti a poslal ju do čerta..

irusa
16. jún 2023

@dominika1277 možno to chce čas nech si ujasní, čo vlastne chce... nenaliehať, neriešiť

barborachors
16. jún 2023

@dominika1277 ma ta za handru a čaká, ze na to prídeš aj sama... a keďže nechce a nevie byt sam, tak je s tebou lebo nic lepsie mu zatiaľ do cesty neprislo...

kikusha2212
16. jún 2023

Jeden k druhému nemáte žiadnu účtu. Pre vaše dobro sa už k sebe nevracajte.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bororka
16. jún 2023

@dominika1277 mne pri vzťahu, kde som chlapca milovala najviac na svete stačil jeden zážitok, ktorý rozhodol medzi srdcom a hlavou. Sedeli sme v OC a niekde vnútri som počula 6.zmysel, že chce kúpiť prsteň. Hlava začala šrotovať, či ozaj takýto život neistoty a podhodnotenia chcem žiť dokonca svojich dní.
Modlila som sa asi hodinu, nech to nie je pravda a nekúpi ho. To mi otvorilo oči a do mesiaca som sa s ním rozišla. Nebolo ľahké rozísť sa, lebo som ho stále neskutočne milovala.
Ale seba milujem viac ❤️

Inak naozaj v ten deň prsteň chcel kúpiť, ale zlatníctvo bolo zavreté. Ak by ma požiadal, určite by vyhralo ❤️

Drž sa a spomeň si, kto si a čím si pre seba ❤️

deti95060810
16. jún 2023

dočítala som tak do polovice...točíš stále dookola to isté - nemá význam to čítať.
Maj v sebe troška úcty k samej sebe a kašli na takého chlapa....

domkakvet
16. jún 2023

@dominika1277 ani ja som to nedocitala do konca, stacil mi ten zaciatok, neviem ako po tom si myslis ze on ma o teba nejaky zaujem, on o teba nema ziadny zaujem, si mu ukradnuta, tie jeho stretka to boli zrejme jeho rande, len mu nevysli a preto je s tebou, ale proste ma ta iba na docasne pobavenie a musis mat poriadne zalepene oci, ked ti to nedochadza.

tequelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka12356
16. jún 2023

Čistý chaos v tomto... Vykašli sa na neho, nestojí mu za nič keď ta toľkokrát podviedol, klamal,.... Zbytočne stráca roky života

dominika1277
autor
16. jún 2023

@lucinka12356 ja mám 26 on 31 rokov,píšem jak retard viem že je to chaos len som bola tak rozrušená inak som normálny človek s normálnym prejavom,aspoň myslím 😄 neviem stále mám pocit že vina je na mojej strane..

dominika1277
autor
16. jún 2023

@bororka mna tiež požiadal o ruku ,ale vtedy keď sme boli rozideni a on bol zúfalý že ja som sa nechcela k nemu vrátiť..takze samozrejme som ho neprijala..takze mám len dve možnosti buď budem ho mat síce pri sebe ale za týchto podmienok,alebo sama…tak som chcela prsten ,tak som na to čakala tie chvíle ked to bude medzi nami dobre a mám pocit že som mu dala toľko času,energie a že ostanem fakt asi sama..

lilizzachy
16. jún 2023

@dominika1277 kašli na neho nestojí to za to, takto normálny vzťah nevyzerá, ak by ťa miloval tak nebaha večne niekde s kamošmi a s inými ženami...on zjavne ešte nie je vyžity, skúša možnosti chcel by všetko teba,kamošov, zoznamku, ženu pri rieke...proste je ešte nevyspeli...potrebuje sa ešte vyžiť proste... Predpokladám že je mladý...chlapi sa ustálila tak okolo veku 30+, česť výnimkám. Dovtedy si chcú užívať, šukať čo stretnú, chlastat s kamošmi aj 3 dni od rána do večera.

dominika1277
autor
16. jún 2023

@lilizzachy nechápem to ako ti niekto môže povedať že by bez teba nemohol byt lebo by si mu chýbal,že nemá dôvod hľadať niečo lepšie keď ma to najlepšie..a potom sa stane toto..ma 31 rokov a po poslednom rozchode som si myslela že sa spamätal a uvedomil..dnes sa pravdepodobne príde celkom odsťahovať a ro bude najväčšia rana vidieť ho odchádzať z nášho domova..

retatka
16. jún 2023

V 31 rokoch a taký štýl života vedie ?To bude pravdepodobne typ muža ktorý nikdy nedospeje a ešte v 60-tke bude behať za kamošmi a babami .
Ubližuje ti vedome,načo sa nasilu niečoho držíš ?!Ten človek ťa neľubi ,neváži si ťa,nechce tráviť s tebou čas .Daj šancu inému mužovi ktorý bude mať o Teba skutočný záujem .

miriamsenica
16. jún 2023

@dominika1277 viem, ze mas teraz strasny strach. Mas asi plno nezodpovedanych otazok v hlave. Tento muz sa vsak voci tebe nikdy nezmeni. Mrzi ma to ale je to fakt. Vies on si ta nevazi. Ked si ta nevazi a zjavne nevazil si ta od zaciatku nikdy si ta vazit nebude. To skratka nejde vybudovat nieco z nicoho. Si mladucka. Mas zivot pred sebou. Vydrz tu bolest v srdci z rozchodu a pre svoje dobro, pre svoju peknu buducnost sa uz k nemu nevracaj. Tento vztah je toxicky. Ved vo vztahu mas byt stastna a ty si uzlicek nervov. Ked vydrzis nebyt s nim v kontakte postupne sa vyliecis a rana na srdiecku sa sceli. Opat budes stastna. Verim, ze sa spravne rozhodnes. Verim, ze sa chces mat v zivote dobre a chces aby si bola milovana, hyckana, mala usmev na tvari a klud na dusi. Terajsi partner ti vsak nedopomoze dosiahnut taketo cosi. Bude ta stale dusit a ty budes trpiet a dokazovat, ze je ina zena v jeho zivote. Chci pre seba partnera pri ktorom budes jedina zena na svete. Drzim ti palce na dalsej ceste zivotom

lilizzachy
16. jún 2023

@dominika1277 hlavu hore, stretneš lepšieho a už len budeš ľutovať koľko času si s ním strávila...ak chce ísť nech ide nemá zmysel nasilu niekoho pri sebe držať. Zavolaj si nejakú kamošku, otvorte si vínko a ponadavjte na neho spolu. 🙂

rorino
16. jún 2023

@dominika1277 ty si urobila len jednu chybu a to zásadnú,že si sa s ním opäť dala dokopy🤦🤦🤦

dilino
16. jún 2023

S čoho si rozrušena z neho.Takýto človek tak by som mu nevenovala asi sekundu a nie že si rozrušena.

dominika1277
autor
16. jún 2023

@dilino bola to aj moja chyba..moja žiarlivosť na ktorú som mala žiaľ dôvody ,rozbitá dovera ktorú sa ani len nesnažil napraviť,áno robila som scény lebo kaslal na mna,vypisovacky ktoré stále robil potom keď som na to prišla nejaký čas nerobil ale kaslal na to či mu verím,že vraj som nevyrovnana a neverím si ale prečo? Klamstvá ktoré proste mi hovoril do oči…a preto som robila scény preto som bola “mrcha”,stíhačka atd to čo všetci chlapi neznášajú lebo nikdy mi nedokazal že áno môžeš mi veriť,sekal dobrotu ale vždy keď ide leto mu šibe a tvári sa ako slobodný..nikde ma nechce brat lebo ho budem sledovať či sa rozpráva s inou ženou,.proste tak proti mne pootacal veci..a ja viem že reagujem prehnane niekedy a teraz si kladiem otázku koľko toho so mnou vydržal,vydrží to niekto niekedy v živote so mnou? Ja som chcela problémy riešiť a to mi oplieskaval o hlavu že on sa boji chodit domov čo si vymyslim atd.že ho to nebaví počúvať že ma toho dosť a že sme spolu skončili..to bolo po tom ako som prišla na to zw ma svoju ex v priateľoch ,že vraj nevie alo sa tam dostala a podobne blbosti ,bolo to čierne na bielom a nie blbosť,,že on chce mat doma kľud.aby som držala hubu a všetko tolerovala..že mu závidím trochu voľnosti čo ma..dovolenky s kamaratmi,uprednostňovanie všetkého všetko som toleroval a tak si vycitam že som mohla častokrát držať hubu že všetci chlapi sú takí ale po tomto už budem mat problém niekedy niekomu v živote veriť…

majka99999
16. jún 2023

@dominika1277 akurat si nesies rany do dalsieho vztahu a ked nadabis aj na dobreho muza, nebudes mu verit a akurat ho odplasis neurotickym spravanim... Toto ti bolo treba? Ano, je to tvoja vina, ze si mu dala 4x druhu sancu, 6 rokov si radsej mohla byt slobodna, ale to zial vela dievcat/zien nevie, tak radsej su s curakom akoby radsej poracovali na svojom sebavedomi alebo dali sancu normalnemu (nudnemu) chlapovi... Lebo nie vsetci chlapi su taki. Hlavne uz nepatraj, nesleduj na socialnych mediach, proste vymazat zo zivota a postupne zide aj z mysle. Hlavne si neidealizuj, ze on je jediny, ze nikdy nestretnes nikoho lepsieho.

dominika1277
autor
16. jún 2023

@majka99999 bola to aj moja chyba..moja žiarlivosť na ktorú som mala žiaľ dôvody ,rozbitá dovera ktorú sa ani len nesnažil napraviť,áno robila som scény lebo kaslal na mna,vypisovacky ktoré stále robil potom keď som na to prišla nejaký čas nerobil ale kaslal na to či mu verím,že vraj som nevyrovnana a neverím si ale prečo? Klamstvá ktoré proste mi hovoril do oči…a preto som robila scény preto som bola “mrcha”,stíhačka atd to čo všetci chlapi neznášajú lebo nikdy mi nedokazal že áno môžeš mi veriť,sekal dobrotu ale vždy keď ide leto mu šibe a tvári sa ako slobodný..nikde ma nechce brat lebo ho budem sledovať či sa rozpráva s inou ženou,.proste tak proti mne pootacal veci..a ja viem že reagujem prehnane niekedy a teraz si kladiem otázku koľko toho so mnou vydržal,vydrží to niekto niekedy v živote so mnou? Ja som chcela problémy riešiť a to mi oplieskaval o hlavu že on sa boji chodit domov čo si vymyslim atd.že ho to nebaví počúvať že ma toho dosť a že sme spolu skončili..to bolo po tom ako som prišla na to zw ma svoju ex v priateľoch ,že vraj nevie alo sa tam dostala a podobne blbosti ,bolo to čierne na bielom a nie blbosť,,že on chce mat doma kľud.aby som držala hubu a všetko tolerovala..že mu závidím trochu voľnosti čo ma..dovolenky s kamaratmi,uprednostňovanie všetkého všetko som toleroval a tak si vycitam že som mohla častokrát držať hubu že všetci chlapi sú takí ale po tomto už budem mat problém niekedy niekomu v živote veriť…takze skôr mám pocit že je to mija vina a dnes som myslela zw príde si pre veci alebo niečo a neprišiel domov veď je piatok môže ísť loviť ženy alebo ísť von s niektorou z tých rozrobenych.totižto on to ešte neuzavrel povedal že sme skončili musíme si dať pauzu a že si musí rozchod premyslieť a teraz ma necháva vytrapit sa..čistý trapas

lilizzachy
16. jún 2023

@dominika1277 prečítaj si to ešte raz po sebe a predstav si že to píše niekto iný....v skratke klamal má, ani neprišiel domov dneska, išiel loviť iné ženy...za týmto je ti ľúto? A že si bola stíhačka a kontrolovala ho? Veď si na to mala dôvody...keby si klamala ty alebo nebodaj ho podviedla ani on by ti neveril...neviem ale on proste využíva podľa mňa že si je tebou istý a robí si čo chce a ty to stále tolerujes...ten vzťah je toxický...ukončiť čím skôr...či sa chces stále len báť či neklame? Či nebol niekde? Či nebol s nejakou ženou?? A dovolenky s kamarátmi??? Nepoviem keď je slobodný, alebo raz za čas...ale môj muž nikdy nebol nikde bezomna na dovolenke...a ani kamošky čo mám tak som take ešte nepočula ... Chodia všetci spolu ako pár, alebo partia ale nie že čisto len chlapi idú si niekde...to vo mne evokuje len to že si tam chcú užívať s inými ženami...nič iné...

retatka
16. jún 2023

@dominika1277 Nechaj tak ,nech si ide loviť .Bud k nemu ľahostajná ,úkaž ,že ho máš na háku .Obleč sa a chod i ty do mesta na drink.Nečakaj na hajzla .Až príde a ty nebudeš doma ,potom možno sa zobudí a ak nie ,vieš kde ťa má a aká je tvoja cesta …si mladučká,život pred sebou ,netráp sa s ním .Proste je to taký typ muža ,mala si smolu ,no sú aj fajn muži a hlavne v tvojom veku nebude problém .Nepremárni si ďalšie roky …nemá to zmysel .

lilizzachy
16. jún 2023

@dominika1277 a ak budeš s niekým kto ti nebude večne klamať a robiť takéto veci tak nebude musieť nič "vydržať" lebo to bude normálny vzťah. Ako vyser sa na neho fakt, možno tá to bude chvíľu mrzieť bude ti ľúto , ale časom budeš šťastnejšia radšej byť sama ako takto.

majka99999
16. jún 2023

@dominika1277 hlavne sa upokoj, ale hlavne sa treba rozist a urobit hrubu ciaru. Aby ti bolo jedno, ze o pol roka sa bude zenit s inou, lebo cakaju dieta. Ja som realista, kto chce podvedie, ci si stihacka alebo nie, ale akurat niektorych k tomu lahsie dozenies.
Zasada 1: Nie som vo vztahu s niekym, komu neverim.
Zasada 2: Ak je mojim cielom manzelstvo a deti, nechodim s niekym, s kym si to neviem predstavit.
Preto ziadny vztah pred mojim manzelom netrval dlhsie ako 6 mesiacov. Ja budem radsej sama ako byt s niekym neperspektivnym. Nehovor, ze uz po par mesiacoch si nevedela, ze to nebude mat stastny koniec. My zeny sme take, ze si nahovarame, ze muzov zmenime. A oni sa na 95 % nezmenia (mozu vsak dozriet vekom a okolnostami). Ked si niekto vypisuje so zenami na zaciatku vztahu, ked ma byt tebou "posadnuty", tak preco si mysliis ze s tym prestane, ked uz vztah trva niekolko rokov a uz je zena okukana... Plus si moze povedat, ze aj je stihacka, tak nech aspon ma dovod, ked "trpi".