Rozchod ako to najlepšie riešenie

20. máj 2024

Ahojte, stalo sa Vám niektorej, že ste bola vo vzťahu s mužom, ktorý si vás nevážil, no nemala ste silu tento vzťah opustiť? Opustila ste ho napokon? Alebo on opustil Vás? A bolo to napokon nadobre, podarilo sa Vám potom stretnúť niekoho, kto Vás dokázal mať rád?

simona1998
20. máj 2024

Opustila som ho kvôli tomu, že som si našla chlapa ktorý mi ukázal ako sa treba k žene správať . Keď už sa to začalo medzi nami črtať , tak som sa s bývalým rozišla .. ale aj tak to bol taký vzťah 300x spolu 300x od seba .

cacianka
20. máj 2024

Áno, poslala som ho do ri.. preč.
Ale boli tam aj iné jeho závady, pracovné či finančné. Všetko to však súviselo.

egonsk
20. máj 2024

na svete je chlapov habadej, vzdy na nejakeho mozes natrafit. Otazne iba je, ci bude tvojim snom a osudom.

ckocka
20. máj 2024

Ak by si potom nikoho nestretla, tak by snáď bolo lepšie zostať s niekým kto ťa nemá rád?

zelenina1
20. máj 2024

@simona1998 takze si si riesila popri vztahu bokovku a k partnerovi si sa zachovala maximalne nefer, nehladiac na okolnosti vasho vztahu 🙂

simona1998
20. máj 2024

@zelenina1 nie 🙂 s partnerom sme mali prestávku bol to manipulátor ktorý mi bral telefón aj na týždeň , zobral mi kozmetiku aby som sa namaľovala a nepáčila iným , keď som bola v nemocnici namiesto návštevnych hodín dospaval opicu . Milión x mi posielali fotky ako sa v klube bozkáva s inými a ja som mala aj tak ružové okuliare a neverila tomu😊

Vôbec svoje rozhodnutie neľutujem , bola som šťastná , že som sa zbavila manipulátora .

miriamzba
20. máj 2024

Ahoj. Ako sa to prejavuje, robí to nejako nevedome a nechtiac alebo ti dáva pocítit že si Ťa neváží?
Ak úplne vedome Ťa zhadzuje a poslapava Ti sebavedomie, tak by som v takom vztahu nechcela byť, hlavne ak nie sú ešte deti a spolocny majetok. Lebo rokmi sa to zvykne stupňovať. Volných chlapov ináč je dosť, isto si ešte najdeš, len otazna je niekedy práve ta "kvalita".

biaa
20. máj 2024

Ahoj áno, mala som partnera ktorý mi narovinu niekoľko krat povedal že nikdy pre neho nebudem priorita a že prvoradé v jeho živote je jeho “sebarealizácia “😀 snažila som sa po dobrom, po zlom. Nevedela som si bez neho predstaviť byt. Rozišla som sa s ním keď na mňa siahol. A bolo to to najlepšie čo som spravila 🙂 stretla som niekoľko mesiacov po rozchode úžasného muža ktorý si ma váži, správa sa ku mne viac než ukážkovo a sme oporou jeden druhému🙏🏼

canany
20. máj 2024

Ano bola som, dala som mu 17 rokov mojho zivota a 2 deti. Ked odisiel prvykrat on, otvorili sa mi oci, len kvoli detom som mu dala sancu na navrat a druhykrat som ho vyhodila uz ja. Stale mi casom dochadzaju veci, o ktore som vdaka nemu prisla. Ak mas co len kusok podozrenia, ze to nie je ono, ukonci to. Ja som bola slaba, naznaky tam stale boli, ale bolo mi ho luto a este som si ho zobrala za manzela a porodila deti. Pitomost jak svina, pisala som o tom aj na konovi.
A teraz mam priatela, nie je to ruzove, ale ani cierne ako s ex.

kassandra25
21. máj 2024

Je to jednoduché. Stanov si sama pre seba ciele, co by si ty ako dvojica chcela to kam s ním dotiahnut. Sleduj váš vývoj. Ak sa ti nepáci správanie, vaz si samú seba a jemu davaj najavo znovu nejakú dobu, co sa má a co sa nemá. Pri zlom vývoji si ho posad, spýtaj sa ho na budúcnost, ak bude nepriaznivé, urob odchod, konec, neser sa