Rozchod a žiaľ

12. sep 2022

Rozišli sme sa po roku ,ja som to ukončila a aj tak ma to bolí a som smutná! Nemalo by to byť inak,sú to už 2 týždne

viestta
12. sep 2022

Nie je norma, ktorá by stanovila kedy to už nemá bolieť. Každý sme iný, kazdy to prežíva inac

autor
12. sep 2022

@viestta ide o to že ja som to chcela ,vždy som myslela že ten kto to ukončí neboli ho to

estrella5
12. sep 2022

Rozchod bolí.. Aj jednu, aj druhú stranu..

autor
12. sep 2022

@estrella5 aj toho kto sa kopačky?

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
12. sep 2022

nie... ja som raz odišla zo vzťahu a bola som NESKUTOČNE šťastná že som sa toho človeka zbavila...
Vôbec nič ma nebolelo.
Nebol ku mne zlý, miloval ma až moc a to mi neskutočne išlo na nervy.

lucyluska
12. sep 2022

Ahoj, z mojej skúsenosti to nieje pravda, že kto ukončí vzťah tak ho to nebolí...
Ja som to v minulosti spravila, kvôli tomu aby som mala navrch, aby som akože zranila jeho...a nebola ja tá zraniteľná. Robila som také veci, z mojej hlúpej povahy... tvrdohlavosti, akože som bezcitná.
Ale vždy som potom trpela, hneď po telefonáte plakala, zúrila.
Bohu vďaka v hlave sa mi to upratalo.
Treba myslieť na seba aj toho druhého, vysvetliť prečo to ďalej nejde, prečo si nešťastná atď, dá sa s tým niečo urobiť? A teda keď sa rozijdete, treba to už nechať tak...
Sme citlivé bytosti, láska vie bolieť...ale čas to vylieči.

autor
12. sep 2022

Asi aj zvyku to je rok je dost

natassha1
12. sep 2022

Dopraj si cas. Nie je to jednoduche, ale ono sa to podda, len musis si dopriat viac casu. Ono niekedy to boli, podla mna kazdy koniec vztahu boli oboch. Bud skor alebo neskor. Znie to ako klise ale ozaj to chce len cas.

raiper34
12. sep 2022

Kopačky som dal pred 6 mesiacmi a stále to boli ako čert a mám denne depresie z toho... Ale nemyslím si, že taký extrém hrozí aj tebe... Niekedy je rozchod nutný aj keď toho človeka miluješ, tak to bolo v mojom prípade... 2 týždne sú nič, 2 mesiace sú tiež ok, kebyže sú to 2 roky, tak potom by to už bolo divné...

petrastrbanikova
12. sep 2022

@raiper34 čo bol u teba dôvod prečo si to skončil? Ak sa môžem opýtať

raiper34
12. sep 2022

@petrastrbanikova píšem ti správu, nechcem to tu pod menom zdieľať. Už som to sem písal anonymné...

anitta98
13. sep 2022

@raiper34 bolieť to bolí, ale pre niečo sa to asi stalo, že ste išli od seba a asi to nebola banalita, takže časom to prebolí a prídeš na to, že aj sa vlastne dobre stalo 🙂

misinka26
13. sep 2022

Ja som sa tiež rozišla s ex pred pár týždňami, dôvod bol, že sa nechcel posúnuť, nikdy... veľmi som ho ľúbila ale proste si myslím, že si zaslúžim viac, tak som to ukončila. Prvé týždne boli katastrofa ale teraz je to zo dňa na deň lepšie a lepšie... niekedy je lepšie odísť z kratšej cesty... uvidíš to prejde... ja som s ním napr. úplne prerušila kontakt a to mi pomáha najviac... držím place...

autor
13. sep 2022

@misinka26 a dlho ste boli spolu?

misinka26
14. sep 2022

Skoro rok... on ako som vravela vlastne nič nechcel viac, nechcel spoznať moju rodinu, nezaujímal ho môj syn, stretávali sme sa len keď bol malý u otca a vlastne si myslím, že ani ja... Zato jeho rodina bola posvätná a chodili sme tam aj 2 x do dňa, jeho dcére keď bola u neho som robila komplet opateru a aj jemu... po skoro roku som ho konfrontovala s tým, že čas zapojiť aj moju rodinu a dieťa a teda sa chcem niekam posunúť a tam nastala studená sprcha, že môžem byť frajerka ale len za týchto istých podmienok a nikdy sa to nezmení. Tak som ho poslala do kytek 🙂 a aj napriek tomu, že to považujem za svoje najlepšie rozhodnutie občas ešte smútim aj keď už ani neviem za čím ☹ ☹

adka85070
28. sep 2022

Mysli na to čo ti urobil že si sa s ním nerozviedla kvôli nicomu dobrému určite tam bolo niečo čo ty vadilo bolelo tá a volaj kamarátky von zabaviť sa porozprávať nemyslí na neho a nevín sa po čase to prejde začiatok je stále tašky ináč prežívam to iste ale snažím sa nepozerať do zadu boli to ale čas zahojí všetko a len budeme radi že s takým človekom sme neostali