Rozchádzam sa s priateľom

izabela1273882
17. aug 2022

Ahojte, tak začnem písať snáď mi tu niekto dá rady ktoré potrebujem. V minulej diskusii som písala že ma uráža, že má sklony k iným ženám po 3 rokoch atď... Ten kto to čítal vie. Som mu písala aj hovorila že to cenu nemá ale on stále chce byť somnov tak som tomu dala priebeh že ako to bude ďalej. Dva dni po sebe došiel kumne až o pol 9 večer. Bývam s rodičmi aby sme sa chápali. Najprv že vraj si šiel kúpiť nové auto aj keď o tom neviem lebo som ho ani nevidela a ani mi neposlal fotku auta nič. Tento týždeň je na rannej smene a pracuje do 2:00. Z práce predvčerom šiel pre nové auto do Trnavy. Prišiel až o pol 9 ako som písala vyššie šiel zo záhoria. Včera z práce šiel pre brata do BA a šiel k zubárovi zub má naozaj vytrhnutý a presvedčila som sa či tam naozaj bol jeho sestra mi napísala že áno a že aj nakúpiť boli. Včera sme boli len pol hodinky spolu. Chcem to skončiť ale je ťažké mi zabudnúť vôbec neviem čo mám robiť lebo bez neho tu je to všetko prázdne.

cocolino234
17. aug 2022

@izabela1273882 to kde hľadáte takýchto primitívov? ja mám pocit, že na každého poloretarda sa nájde jedna taká ako ty. To čo je aby som chlapovi do huby pozerala či bol naozaj u zubára, lebo mu po krátkych 3 rokoch vzťahu vôbec neverím? veď ty si nevážiš samú seba, ako si ťa má vážiť niekto iný? A prosím ťa, kde je bez neho všetko prázdne? veď spolu skoro ani nie ste, bez neho si už dávno. Ja naozaj len dúfam, že si ešte veľmi mladá a preto si taká ale ja ti poviem, že ja mám čoskoro 20 a nie som taká sprostá. Ale také ako ty sa k rozchodu ani nedopracujú, lebo sú závislé od niečoho, čo nazývajú vzťah. Rozíde sa s tebou on keď si nájde inú a ešte ty budeš tá, čo bude revať.

elizabet173
17. aug 2022

@cocolino234 myslím, že k tvojmu príspevku niet čo dodať. Je zbytočné aj niečo písať, žena, ktorá má paniku z toho, že ju bulo opustí, sa ho bude držať zubami nechtami

izabela1273882
autor
17. aug 2022

@elizabet173 no ja už určite nie len som sa pýtala ako to zvládnuť

zmrzlinka2021
17. aug 2022

@cocolino234 ja sa priklanam k @elizabet173 - nie je čo extra dodať.
chlap ma zenu za obycajnu nulu a pre nu je tazky rozchod, lebo "bez neho je to strasne prazdne"

izabela1273882
autor
17. aug 2022

@cocolino234 Prepač ale ja som sa mu do huby nepozerala on mi sám ukázal nevieš kto som tak ma nesúď. Prosila som o názor a nie o urážanie. Ďakujem za pochopenie.

ejmi25
17. aug 2022

@izabela1273882 kazdy rozchod je tazky ,aj ked sa chlap sprava akp bulo.Teraz je to tazke ,ale vazne chxea takto zit?Nemas s nim deti o to skor by som zabuchla dvere zobrala plavky a isla na kupalisko chytat bronz.A zit svoj zivot.Ked nemozes partnerovi verit tak to je zle!hlavu hore

veronikaszabova
17. aug 2022

@izabela1273882 no kukla som tvoju minulu diskusiu. A to ti prosim ta naco je taky bulo? To budes radsej s takym idiotom, len aby si nebola sama? Kde mas rozum!
Rozid sa s nim, prerus kontakt a hotovo. Nie tu bedakat, ako je bez neho prazdno 🤦😂🤷

54tinka54
17. aug 2022

@cocolino234 dievča ty si moc empatie nepobrala, čo si všímam tvoje príspevky.
Urážať autorku ozaj nemusíš…
A áno, niekedy sa odstrihnúť od partnera je ťažký proces.
@izabela1273882 chce to len čas, musíš sa proste zaťať, nekontaktovať sa s ním, zamestnať si hlavu niečim iným aby si na neho nemyslela, tráv čo najmenej času osamote. Ok, je ti to ľúto, ale musíš sa zmieriť s tým, že tento “vzťah nikam nespeje. Nájdeš si iného, lepšieho.

elizabet173
17. aug 2022

@izabela1273882 čo ako zvládnuť? Rozísť sa s bulom, čo skáče na každú sukňu? Jemu povedať, že je definitívny koniec, že k nemu nemáš dôveru, nech ťa už nekontaktuje, lebo svoj názor nezmeníš a dať si chladiť Huberta a večer ho buchnúť od radosti, že si sa zbavila debila, čo je na tom ťažké?

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
17. aug 2022

@izabela1273882 no zvládnuť to jedine tak, že ho absolútne všade bloknúť, rodičov požiadať, aby mu už neotvárali dvere, ak by sa vám hrabal do bytu a postupne zabudnúť.

hopsadobrandejsa
17. aug 2022

Tak nazov prispevku je o rozchode s priatelom a cely popis problemu je o cloveku ktory cestuje z bodu A do bodu B pre "hento" ci "tamto" a popritom stiha vytrhnut zub.....

To je akoby niekto napisal, ze ide podat ziadost o rozvod a potom sa cely prispevok toci o tom ako islo vajce na vandrovku.

Nie som si isty aku radu ocakavas lebo z tvojho prispevku je tazke vydedukovat ktory problem chces riesit.

svetlonos
17. aug 2022

@izabela1273882
Prosim ta, ako ten rozchod zvladnut? Hned po tozchode ruka hore a chod na predlzeny vikend sama. Podla toho co rada robis, turistiks, velnrs, nakupy, pamiatky, hrady. Sprav si krasne dni len pre seba. Ha som isla hned na drihy den sama na veceru a potom s kamoskami na velmes vikend 😁 Bolo super. Byskusaj 🙂