Roky som vo vzťahu a netuším, či ma napĺňa

16. máj 2024

Ťažko opísať tento pocit, som tri roky zadaná a ja netuším či má vzťah napĺňa . Riešime spoločne byvanie na ktoré sa ani neviem či teším nakolko má partner iné návyky z domu (že muž nerobí žiadne prace ,neupratuje,nevari) a mám z toho mindraky čo ro bude,keď v case keď chodievame na vikendy k sebe nevedel zabezpečiť ani len raňajky. Chodieval požičiavať suroviny k rodičom…
Cítim akokeby som sa prebrala z nejakého sna a neviem či to ešte skúsiť spolužitim alebo to zabaliť 🙈 poraďte mi ako sa orientovať v tomto

vanilkovazmrzka
16. máj 2024

Urcite si spolocne byvanie nekupujte a najskor skuste podnajom

domkakvet
16. máj 2024

Vyskusat si to mozete v najme, aj ked asi ani to nebude mat vyznam, ked ti uz vadia aj vikendy s nim.

cyberk
16. máj 2024

Vsak sa porozpravajte, povedz mu aka je teraz doba a to, co vidi doma uz davno nefunguje tak, a uvidis co ti povie. Aj ten moj zil v prostredi, kde otec nepohol prstom, kedze som to videla, tak pred riesenim byvania (podnajom samozrejme najprv) som mu vysvetlila ako si spolocne byvanie predstavujem, a tak aj bolo… vsetko je o komunikacii a ak ta lubi a chce spolocnu buducnost, musi sa zobudit aj on 🙂

fido69
16. máj 2024

Pri čítaní týchto príspevkov na MK si stále kladiem jednu a tú istú otázku:
- Dievčatá, kam chodíte na tie nemehlá v živote, v posteli a v partnerstve?

egonsk
16. máj 2024

no ak hladas muza co navari, uprace, ozehli, povysava a este s chrumkami si s tebou pozrie v piatok ruzu pre nevestu, tak si radsej najdi zenu 😁

januska12323
16. máj 2024

Tým spoločným bývaním dúfam myslíš podnájom. Vyskúšaš, zistíš či sa dokáže prispôsobiť alebo nie a podľa toho sa zariadiš.

andrejka1974
16. máj 2024

Co na tom že chlap nevari ani môj nevari a upratovať sem tam uprace ale ani ja sa veľmi nepretrhnem s upratovaním dôležitejšie sú iné veci ako je láska porozumenie a spokojne deti

rozculena
16. máj 2024

@egonsk ty si tiež z tých,čo doma len leží na gauči a vyvaluje sa hore oným?
@andrejka1974 on nerobí absolútne NIČ,nevie si ani jedlo kúpiť

egonsk
16. máj 2024

@rozculena nie, ja lezim skor naboku 🤪😁

maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verkaveverka
16. máj 2024

@fido69 všade, taká je väčšina chlapov. A mnoho žien ma chlapa, len aby ho mali, aby neboli samy. Autorka, s takým chlapom by som nechodila

fido69
16. máj 2024

@verkaveverka Nerozumiem. Veď tých chlapov vychovávajú zase len ženy... to im nevadí, že vychovajú doma trúbu s mieškom plným semena (vlastne ani ten plný miešok už dnes neplatí)?

sisska96
16. máj 2024

Tak keď chceš robiť slúžku, choď do toho. Ak chceš samostatného muža, tak nájdi si iného. On je zvyknutý na mamahotela

egonsk
16. máj 2024

@fido69 ano, castokrat si to sposobuju zeny vychovou svojich chlapcov pre buduce nevesty ... Ja som mojich chlapcov vychovaval k tomu aby si vedeli upratat, aby pomahali, atd... a uz za pol roka po rozchode mi prisli deti ako vymenene, lebo ex pi nich nic nechce. A tak po sebe ani tanier neodnesu, veci v gundzi ako vyzlecu tak barskde pohodia, hygienu radsej ani nespominam a jedenie je tiez kapitola sama o sebe... Ked som im to vytkol, tak sa vyhovorili, ze doma to nemusia a mama nechce kadeco z toho aby robili, nenapomina ich, nezapaja ich, atd.. ked som to ex povedal, tak mi vynadala, ze co sa staram a ona si ich vychova ako ona chce. A tak sa aj deje... ich buduce frajerky a nevesty lutujem.

sante81
16. máj 2024

Chyba je vo výchove, návykoch z domu, moji kolegovia obaja 30tnici žijú stále s rodičmi, mama navarí operie, naloží, urobí desiatu..
Chýba samostatnost, zodpovednosť, k čomu od mala vediem aj syna, .
Slúžku by som chlapovi nerobila.

astronaut321
16. máj 2024

Neskúsiš, nevieš, čo ti poviem, buď to pôjde, alebo nepôjde... možno to on bere tak, že doma je doma a nikdy u rodičov tie veci robiť nebude, lebo ho obháňa mamka hore dole... Možno ťa prekvapí a možno nie 😂

komplikovana
17. máj 2024

Vacsinou ludia v case randenia chcu davat zo seba to najlepsie a ukazat to svoje lepsie ja. Ak mas pocit, ze tvoj partner sa nesnazi, je dost velka sanca, ze v spolocnom byvani to bude to iste. Normalne by ste si mali dohodnut pravidla o tom, ako by ste chceli fungovat v spolocnej domacnosti. Len ci ich bude aj dodrziavat je otazne.

vikiki29
17. máj 2024

@egonsk prečo hľadať hneď ženu? Moj chlap robí všetko čo i vymenoval a predstav si že sám od seba. Sme v domácnosti dvaja dospelí a ja sa takisto nevyhýbam prácam okolo domu. Jasné že sa to dá.

egonsk
17. máj 2024

@vikiki29 1. jedna lastovicka nerobi leto
2. ironia, citanie textu s porozumenim.

vikiki29
17. máj 2024

@egonsk irónia, ok… 👍👍👍