Rodinné vzťahy

laskonka93
19. máj 2024

Zdravim chcela by som vedieť váš názor..ja už neviem čo robiť..brat sa somnou nerozpráva lebo som prerušila komunikáciu s jeho ženou..z dôvodu že som sa zastala svojich rodicov ona na na nich a na celú našu rodinu navravela strašne veci...bola to moja kamarátka a dosť ma to vzalo že to urobila ja som sa zastala svojich rodičov jej rodina mi povedala že jej máme dať pokoj ...ona sa odvtedy chová ako keby nič neurobila nikomu sa neospravedlnila a naďalej nás ociernuje..môj brat teda jej manžel jej všetko uverí a prestal sa so mnou rozprávať a ja teraz neviem čo či sa snimi skontaktovať aby sa to nejak poriesila alebo to nechať tak...problém je v tom že keď jej niečo poviem všetko obráti proti mne

januska12323
19. máj 2024

Veď je to vyriešené, načo sa pchať niekomu kto vám robí zle a ani sa neospravedlní?

viestta
19. máj 2024

Nechaj to tak, Bud ho osvieti alebo nie. Niekedy je uplne zbytocne vysvetlovat. A mozno tvoj brat lezi medzi dvoma kamenmi. Medzi svojou rodinou a svojou zenou a radsej chce mat pokoj doma, co by si mohla pochopit.

laskonka93
autor
19. máj 2024

@januska12323 Z tejto stránky áno..problém je že mamu to stále trápi je to už pol roka a každý raz keď on príde na návštevu tak ona plače ...lebo teraz si už zisťuje či tam náhodou neprídem aby vedel či môže prist

laskonka93
autor
19. máj 2024

@viestta toto ja práve chápem ...problém je v tom že on neverí nikomu z nás ani len vlastným rodicom

laskonka93
autor
19. máj 2024

Je to ťažké nechať to tak keď vždy keď sa stretneme u nás doma tak on sa na mňa ani nepozrie a ona sa usmieva ako keby nič ...

domkakvet
19. máj 2024

@laskonka93 sadnite si vsetci spolu a vydiskutujte si to.

laskonka93
autor
20. máj 2024

Keby sa to dalo on sa mi vyhýba ona proste niečo urobila a teraz sa vyhýbajú celej rodine ani nezdvihne telefon

tiezjedna
20. máj 2024

@autorka ako sa vyhábajú rodine, keď sa stretávate u rodičov?? Tomu nerozumiem.

laskonka93
autor
20. máj 2024

Oni bývali u našich..na nový rok sa odsťahovali a odvtedy ich nebolo...každý raz sa vyhovorili na niekoho znáša prečo neprídu najprv na brata potom na sestru a teraz námna...včera sme sa stretli kvôli tomu že mladšia sestra býva hneď vedľa rodičov a boli sme všetci u nás oni prišli knej na kávu ale povedala im že nech prídu k našim...preto sme sa stretli u nasich

laskonka93
autor
20. máj 2024

Potom jej vyčítali že druhý raz keď tam budem má im dať vedieť aby nechodili