Reakcia na otázku od kolegu

10. júl 2023

Ako by ste reagovali ak by sa vás kolega co vás pozná týždeň opýtal ci ste kojila svoje deti pripadne ako prebiehal pôrod? Zvozila som ho že sú to nevhodné otázky od cudzieho muža.

tenerifka
10. júl 2023

tak je to prinajmensom zvlastne, ale mozno ma tehotnu manzelku a zaujima sa o tieto veci kvoli tomu

pribinak
10. júl 2023

Dobre si spravila

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
10. júl 2023

Ja by som človeka, ktorého poznám týždeň, nezvozila, ale slušne by som mu povedala, že tieto otázky nepovažujem za vhodné a nebudem na nich odpovedať.

galganka
10. júl 2023

Spýtala by som sa ho na obriezku, prípadne prostatu. 🤷‍♀️

alison11
10. júl 2023

Ja by som sa ho spítala,načo mu to je? A podľa jeho odpovede mu odpovedala,že každá žena to má inak nech si vygoogli okolo toho a bude vidieť že je to rôzne.

zuza265
10. júl 2023

Ak by bola tema napr ze jeho partnerka coskoro bude rodit a uvidia ako co pojde a riesili by sme to napr pri prestavke pocas dna, tak by som mu povedala vramci slusnosti (bez intimnych info) aky bol porod a ci som kojila. Mna sa tie temy nedotknu, nevadia mi…

pralinka25
10. júl 2023

nezvozila by som ho. ale bola by som zvedava na co to chce vediet. a zartom by som mu odpovedala podla situacie. nezvyknem ludi zvozit. vzdy sa da reagovat normalne s vtipom a nad vecou. a ci by som mu odpovedala zalezi od toho na co by to chcel vediet.

juliacenc
10. júl 2023

Vobec by mi to nevadilo. Ked chcem odpoviem ked nie dam vyhybavu odpoved aby pochopil, ze o tom nechcem hovorit.

zuzikak
10. júl 2023

v prvom rade by ma zaujimalo z akeho dovodu sa pyta ? Podla jeho odpovede by som sa zariadila. Bud ho odporucim na zaujimave stranky tykajuce sa porodu a dojcenia alebo ak by to bolo len osobne tak ho poslem do kelu.

rozkvet1
10. júl 2023

@zuzikak ja si myslim že keď sa chlap pýta ženy či koji tak je to určitý druh úchylky preňho. Proste ho podľa mňa ta predstava vzrušuje a je to od chlapa veľmi nevhodná a trápna otázka. Chlap nikdy nebude kojit takže si nemyslím že ho zaujíma samotného kojenie ako také. A aj keby to suviselo s jeho ženou, tak aky to má význam nechápem, jeho zena môže kojit roky alebo nemusíte vôbec. Fest sa takýchto chlapov spýtajte prečo sa to pýta podľa mna nebude (chcieť) odpovedať

autor
10. júl 2023

@zuza265 ono sa to opýtal uprostred debaty o niečom úplne inom. Ale to je on. Ľudia ho kvôli tomu všeobecne nemusia

zuzikak
10. júl 2023

v tom pripade by som asi reagovala rovnako. Ak je to tema :odveci: tak potom nech sa stara o svoje zalezitosti. Nie si povinna sa mu spovedat.

majada35
10. júl 2023

No, veľmi netaktná otázka...zareagovala by som jednou vetou, v zmysle - užila som si to. 😉 A pokračovala v inej téme.

beata_k
10. júl 2023

A co je na dojceni take TABU, ze sa ta to nik nemoze spytat? Mozno trochu cudne, ale zvozit cloveka? Sa tu niektore predbiehaju ako na verejnosti treba dojcit, ake je to prirodzene a ked sa niekto opyta, tak ho zvozia. 🤔

zuza265
10. júl 2023

@beata_k aj ja som prekvapena. Pre mna osobne to nie su az tak otazky na telo - iba v pripade, ze ma niekto bude sudit za moje rozhodnutie. A ak by to bolo nevhodne, tak ho vtipne slusne odbijem a ideme dalej

daniela2202
10. júl 2023

Protiútok.... či sa ráno ide najprv vymočiť, alebo si ho najprv spraví.... 😂😁😂.... to by som chcela vidieť tú reakciu 👍👉

carduelis
10. júl 2023

Ja poznám takého muža, ktorý má takéto netaktné a zvláštne otázky a cítim sa pri ňom veľmi nepríjemne. Niečo mi na ňom nesedí. Ty nemáš v podvedomí zvláštny pocit?

rozkvet1
10. júl 2023

@zuza265 tebe príde vporiadku keď sa ťa chlap (ktorý ani neni tvoja rodina) spýta ci kojis? Prosím ta pekne, k čomu mu je dobré vedieť túto info? Aj masturbácia je prirodzená a nejdem za dakym chlapom a nepytam sa ho kedy si to robil naposledy. Kojenie je pre chlapa úplne nepodstatna vec, proste maju daky fetiš v tomto smere, nejako ich asi vzrušuje tá predstava, inak si neviem predstaviť prečo sa to pýtajú.

ankare
10. júl 2023

Úplne v pohode by som odpovedala.

marseillefan
10. júl 2023

Normálna otázka... nechápem, čo to tak niektoré prežívate.

smiling89
10. júl 2023

Odpovedala by som...nejako to neprezivam a nemam problem na tejto otazky odpovedat.

lienka.7
10. júl 2023

Normalne by som mu odpovedala... co je na tom, všetko sú to predsa prirodzene veci.

zuza265
11. júl 2023

@rozkvet1 a ty fakt porovnavas kojenie a masturbaciu? Nenapadlo by mi opytat sa to, ale ak uz niekto, tak mi je to jedno. Nechapem preco by aj byt nemalo. Zaroven chapem, ze je to pre niekoho totalne intimna otazka. Ale asi odpovie normalne, ze ta otazka nie je vhodna, alebo zareaguje vtipom a nie ako ty🙂 inak moji kamosi - ako otcovia sa naozaj zaujimaju o svoje zeny, deti, porod, kojenie, rady a typy v rodicovstve a predstav si bez srandy sme rozobrali kojenie (vramci slusnosti) - strasne sme boli uchylni (toto je ironia). A znova - porovnat kojenie a masturbaciu je scestne …

zuza265
11. júl 2023

@autorka v tom pripade by som to dala nejak do zartu alebo povedala, ze o tom nebudem hovorit, lebo… napr je to intimne. Stale zalezi od nasho “vztahu” od toho co si vieme nevieme povedat ci sme otvoreni debatam atd. Ja napr so sefom a kolegom mam vyborny vztah a napr jeden z nich povedal: mame narocnejsie noci, zena prestava kojit bla bla. Tak sme si povedali par viet…

radkaradix
11. júl 2023

podla mna uplne normalne otazky a dokonca by som mu fandila za to, ze sa ako chlap zaujima o taketo zvycajne zenske temy..

terka402
11. júl 2023

Ja som otvorený človek a vôbec by mi nerobilo problém odpovedať mu 😉

lija22
11. júl 2023

suhlasim. Velke halo v poslednych rokoch aby sa zeny nehanbili kojit kdekolvek ale rozpravat o tom je nevhodne?
v pohode by som mu odpovedala. Ale tiez by ma zaujimalo, ze preco sa pyta

mrva
14. júl 2023

ja by som mu normalne odpovedala. Kojenie nepovazujem za nic intimne, je to pre mna krmenie dietata. A porod? Asi ma tehotnu partnerku, inak by sa nepytal. A na to by som mu odpovedalal tiez. Nic intimne na tom nevidim.
Skor by mi ako chlap pripadal sympatickejsi. Maloktory chlap toto riesi. Takze za mna klobuk dole. Snahu mal, len skoda, ze narazil zrovna na teba 🙄