Reagovala som prehnane?

27. máj 2023

Chcela by som vedieť názor iných. Píšem si asi tri mesiace s jedným mužom na zoznamke, obaja sme krátko po 30. Dva týždne sa mi neozval, nebol vôbec prihlásený. Mne to prišlo divne. Ospravedlnil sa mi, bol v nemocnici atď. Napísala som mu, že mne to je divné, veď aj v nemocnici je wifi. Odpísal, že nie sme vo vzťahu, nemám mu nič vyčítať. Ja som to nebrala ako vyčítanie, vôbec nie....ide o princíp. Plánujem ukončiť písanie s ním. Reagovala som prehnane?

ckocka
27. máj 2023

Reagovala si podla svojich pocitov, kto tu má byť rozhodcom nejakej absolútnej pravdy?

mamina7070
27. máj 2023

tak on to bral ako vycitanie co chces pocut pre neho si jedna z tych co si s nim pose a este ste ani neboli spolu predpokladam to neni vztah ani omylom

a on sa ti chudak este ospravedlnit a ty si ho zdzubala no asi nemusis ty nic ukoncovat ukoncil to on tym co ti na to napisal

lintu
27. máj 2023

Cez písmenká vznikajú bohužiaľ ľahko nedorozumenia. Stačí si vetu prečítať iným tónom a prúser je na svete. Neviem, čo ti na to napísať. Každý máte svoju pravdu. Nie je to nič, nad čo by sa nedalo povzniesť. Ak ty chceš od neho viac, on to tak ale asi nevidí.
(Neviem na čo bol v tej nemocnici, ale občas na odpisovanie ani existencia wifi nepomôže).

lvulik
27. máj 2023

Brala si to vážnejšie ako on, preňho to je zrejme iba nezáväzné písanie. A mozno ma z minulosti zlé skúsenosti so stihackou, preto ta jeho reakcia...

bloger
27. máj 2023

Tak ale to bolo trošku necitlivé. Pokiaľ človek rieši nemocnicu tak má iné starosti. A nemá čas, energiu riešiť dopisovanie. A to či je tam wifi. Hlavne tam má možno niekoho blízkeho.

wishes
27. máj 2023

kasli na neho 🙂

liusa82
27. máj 2023

mne písal takýto kamoš aj z nemocnice.Kto chce tak sa ozve.A to tam ležal so slepákom.Ale inak zarazilo ma že si píšete 3 mesiace a ešte ste sa nevideli? ved neni covid že by boli nejaké obmedzenia..šak to je štvrť roka preboha.Kašli na neho.Keby chce,už ťa von dávno zavolá.A myslím si že v žiadnej nemocnici ani nebol.Ktovie či neni aj ženatý

hankab
27. máj 2023

..alebo bol so zenou na dovolenke a nedalo sa mu pisat 🙂 ja by som mu tiez neverila, ze 2 tyzdne nemal v nemocnici mobil.

zmrzlinka2021
27. máj 2023

Ak by mu na tebe zalezalo, nereagoval by tak.

ema22270
27. máj 2023

Mozno je zenaty - alebo ktovie, moze za tym byt vsetko mozne. Ak by chcel napisat, ozve sa hoci aj po operacii. Taketo veci sa na zoznamke stavaju casto (viem, lebo pred 10 rokmi som tam chodievala a fungovalo to rovnako)

hankab
27. máj 2023

Ja ti len jedno napisem - ak by mal taky zaujem o teba a bol by naozaj v nemocnici, tak by si nasiel akykolvek sposob aby ta mohol pocas tych 2 tyzdnov kontaktovat. Lenze nenasiel si ho, lebo zjavne nechcel/nemohol. A este z teba aj spravi hysterku, ked sa ho na to spytas. To mi nevychadza na nemocnicu 🤷🏻‍♀️

mirkava
27. máj 2023

Klamal, ktovie kde bol a co robil.

modrykonik33
27. máj 2023

Je malá pravdepodobnosť že bol naozaj v nemocnici, toto je taká tá typická výhovorka už od základky...buď je zadaný alebo niečo s niekým riešil

nelili1978
27. máj 2023

Podľa mňa keby chcel, vie aspoň sms napísať, že je v nemocnici

olimuc
27. máj 2023

Keby velmi chcel tak by sa nejak ozval … nechcel, v jednom ma pravdu … ty mu nemas, co vycitat, ci sa ozve alebo nie … si rovnaky nikto ako xy dalsich, s ktorymi si pise, rovnako ako ty mu nemusis nic vysvetlovat a uz sa neozvat. V podstate je to len nejaky nick s vlastnostami, ktore si on vybral a odprezentoval, nie realna osoba … kludne to moze byt 60 rocny recidivista s 10 detmi (ber to s nadsazkou) nestretla si ho a nic realne o nom nevies

cacianka
28. máj 2023

V ére mobilov prilepenych na ruke, je nemocnica výhovorka ako delo.
Ser na neho, trochu slušný človek, aj keď nie ste vo vážnom vzťahu, pri tak intenzivnom písaní aspoň 1 správu napíše, že z vážnych dôvodov sa ozve neskôr

joannita
28. máj 2023

Ja som lezala v nemocnici prednedavnom ma 2 roznych oddeleniach a nemali sme tam wifi.