Randenie s vyťaženým chlapom

15. jan 2024

Ahojte. Začínam sa stretávať s chlapom, ALE má toho extrémne veľa, má veľa pracovných aktivit (stretka, vybavovanie…). Iniciatíva ísť na prvé stretko, prisla od neho…
Inú nemá, je slobodný a starší ako ja.
Ako to brať? Som na vážkach. Ide na to pomaličky (na čo nie som zvyknutá) je to v pohode?

dadka1997
15. jan 2024

Ja nikde nevidim problem, ak by zaujem nemal, na rande ťa nezavola, ak ide na to pomaly len tak dalej, načo do toho vpadnut rychlo? Bud sa vylaka jeden alebo druhý a takto vztahy rychlo na zaciaktku vedia stroskotať

alickapusinka
15. jan 2024

Ak by ťa miloval čas si nájde aj každý deň aj keby len 10 minút aby ťa videl ak to nie je na diaľku. Podľa mňa ak sa bude vyhovárať v začiatkoch tak radšej nič nezačínaj.

bolarazjedna
15. jan 2024

Však nechaj tomu voľný priebeh, uvidíš časom, ako to budete cítiť (to ešte nemôžeš tušiť ani ty, ani on),, teraz sa spoznávať, to ze ide na to pomaly, by som nevidela, ako negatívum, skôr naopak.
Avšak ak je dlhodobo vyťažený a nemá čas na stretnutie už teraz, tak ci ti to bude vyhovovať vo vzťahu... Ak je to len vyťažene obdobie, tak nevidím problém.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. jan 2024

@chodec15 presne toto aj mne chodi po rozume…

erikamatusova
15. jan 2024

Buď rada, že pracuje. V budúcnosti sa bude starať práve o tvoju rodinu. Chceš chlapa, ktorý tvrdo maká a je voči svojej práci zodpovedný alebo chlapa, ktorý sa fláka, nič nerobí a ešte k tomu sa aj priživuje. M

sima338
15. jan 2024

Za mňa dosť red flag...vieč, čo robí? Či má reálne firmu, čo to je za firmu a či je tam na pozicii, o ktorej ti hovorí? Píšeš, že je starší, to je koľko? Ak má 40 alebo viac, to, že je slobodný by som neverila, resp. vieš to isto? Moja sestra takto randila s chlapom, bol od nej výrazne starší, ale ok, dajme tomu...podnikateľ, šikovný, aj fešák bol, sestra nadšená, ale večne nemal čas, lebo presne stretká, služobky, podobne...long story short, z pána sa vyklul ženáč s rodinkou doma, ktorá určite ani netušila, že pán otecko všade hovorí, ako on s rodinou už nežije...dotyčný dodnes rozvedený nie je a pravdepodobne nikdy nebude...buď ostražitá, pracovitý chlap je super, ale kto chce, čas si na teba nájde, všetko je vec priorít, prekukni ho trocha

kitycat
15. jan 2024

To konci v praci 20:00 ci kde je problem? Vikendy a sviatky robi tiez?

autor
15. jan 2024

@erikamatusova pravda pravda 🙈

autor
15. jan 2024

@sima338 slobodný na 100%. A aj viem čo robí… Skôr je to nárazova praca teraz v tomto obdobi

autor
15. jan 2024

@kitycat momentalne aj víkendy ☹️

zooeynka
15. jan 2024

Keby chcel cas si najde....ostatne su vyhovorky

autor
15. jan 2024

@zooeynka ale zase to neberte tak že už sme sa vo velkom stretávali a zrazu prestal. To nie. Su to úplne začiatky. Alebo zle načasovanie? 🤔

zooeynka
15. jan 2024

Nie. Nema zaujem. Daj na mna;)

autor
15. jan 2024

@zooeynka ja sa mu nevnucujem, ani nanho netlačím. Ok nebudem to riešiť 😊

zooeynka
15. jan 2024

Ved mudro. Ja som chytra, lebo som takeho zazila. Vyhovorky typu praca, futbal, malovka bytu....proste kecy. A potom som zazila aj muza, ktory zaujem mal a to bolo uuuplne ine kafe. Ked muz zaujem ma, tak sa to neda prehliadnut.

autor
15. jan 2024

@zooeynka veď uvidíme 😊 nie som taka, čo skáče z jednoho vzťahu do druheho. Tiež si dávam pozor 😊 ja aktívna nebudem 😂

laurita285
15. jan 2024

Jasné že nemá záujem 😀 za prvé nie je prezident vesmíru a za druhé ťa má absolútne v riti 😀

domkakvet
15. jan 2024

Za vyskusanie nic nedas.

autor
15. jan 2024

@domkakvet asi tak. A nie som ani namotana, žijem si svoj život. Stratiť nič nemôžem🤷🏽‍♀️ a ani nemám nikoho iného vyhliadnutého 😂😂😂

laurika999
18. jan 2024

Kto o druhého stojí, má záujem ten si čas vždy nájde. Aj keď iba na chvíľu.