Puberta po 40tke

8. aug 2024

Ahojte.myslite ze ked chlap po.40tke si pise z druhou mladou babou a potom ked odídete si uvedomi chybu ze to urobi zas ked vie co bolo medzi vami a neboli nikdy problemy a sam si prizna ze mu na starobu zaje ...Lebo nam.spolu bolo dobre vsetko ok a zistila.som.ze mi klame a pisak si s nou par mesiacov a medzi nami to bolo ok.Neviem.ci to mam tak brať ze to tak malo byt alebo s nato vykaslať a brať to ze to bola ďalsia lekcia a mal.ma.niečo naučit.Ale nejde mi do hlavy vacsina chlapov to urobi neskor vo vztahu a on po4mesiacoch si s nou zacal pisať.Nic nebolo lebo som jej pisalaa a vsetko povedaka pravdu lebo som.to videla v jeho telefone jedze nic nechcel povedat.Ona ho brala ako kamarata a samau napisala ze je pre ňu stary a venuje sa inym veciach ze to nema buducnost .je mi jasne co chcel.a hladal ale vacinou tam chlap uteka ked mu dačo chyba alebo to uz nefunguje alebo ho zena omrzela.Ale on si kupil byt a tam nosil kuchynu a byvali sme spolh tam bol.stastny vsetko mi daval najavo a vsetko fungovalo.Uz sa vam to stalo? Dali ste takemu sancu?? Lebo ja viem a nezastavam si ho ale ja som nemala.chlapa ktory bol okrem toho ze mi klamal dovtedy na mna taky ako nikto nikdy a priznal si chybu co ty predtym neurobili a dokonca sa priznal mame co nikdy neurobil

janickacrazy
8. aug 2024

No zjavne ešte nedospel, po 4 mesiacoch vzťahu si písať s inou a ešte mladou zabou? Nie, nedala by som mu druhú šancu. Vek nie je zárukou vyspelosti, bohužiaľ.

lonely66
8. aug 2024

zjavne mu nevyhovuješ ty. hľadá niečo lepšie. ty mu zatiaľ vyhovuješ ako pani pokojská

zuza.m
8. aug 2024

Tak tiez by som to radsej ukoncila ked po 4m si pise s inou a zaroven tebe dava vsetko najavo tak vie dobre hrat na 2 strany
Myslim ze to uz je jeho zivotny styl a nezmeni sa.

jamimo
8. aug 2024

kríza stredného veku, andropauza 😉

tramtada31
8. aug 2024

Teba berie ako prestupnú stanicu. Prvý polrok by mal byt zamilovany, takze keď už takto skoro začal riesit niekoho iného, znamená to, že ten cit až tak silný k tebe nebude. Hľadala by som si niekoho lepsieho.

domkakvet
9. aug 2024

Neberie ta vazne, ale zatial si mu dobra aj ty.

luccija
9. aug 2024

On sa priznal mame, že si písal s cudzou babou?To musí byť nejaký nedozrety chlap čo s tým má jeho mama?či ty si jej to povedala?po 4 m by ste mali lietať v oblakoch

autor
9. aug 2024

@luccija ide o to ze mi pracujeme kazdy inde v rakusku sme od seba 3h .ja viem to nieje vyhovorka ale aj tak to bolo skoro kedze skori do tych 4mesiacoch sme dosť casto boli spolu

romi0310
9. aug 2024

Nemyslim si, ze je to puberta, ale jeho nastavenie. Nie je az taky zalaskovany. Nepoviem, ze po x rokoch, ked si vztah prechadza krizou, kde na neho manzelka kasle, nevsima si ho...ale nie po takej kratkej dobe. Mozno aj preto je stale sam po 40tke, pretoze mi vyhovuje zivot na volno. Takych chlapov je vela 😀 a nie, uz sa nezmenia 🙂

barborachors
9. aug 2024

nechala by som ho, nech si ide za tou mladou... a
ked sa z neho začnú vysmievat jej kamarati, vytriezve. Starý cap.... je o tom aj natočený film. Potom dolezie za tebou. Mne osobne by sa taky starý pubertak zhnusil.

enmery
9. aug 2024

Po 4 mesiacoch? Po 40tke ideš hľadal ospravedlnenie pre mentálneho atléta a muža bez hodnôt?🤷‍♀️Ja proste nechápem, ako tu často na koníku nechápu muži, kde na tie kusy chodíte.🤷‍♀️wtf.