Prvé stretnutie so svokrovcami

24. júl 2024

Dievcata, chcem poprosit o vas nazor...zajtra sme boli pozvani na veceru kedze bude mat svokra meniny a zaroven to bude prvykrat kedy sa stretnem s priatelovymi rodicmi...pytala som sa priatela co kupit idealne aj ako nejaky zvitaci darcek...zhodli sme sa na kytici pre mamu a flasi pre otca...vraj su rodicia velmi vyberavi a ine darceky by som im nevedela kupit...ale vraj by bolo dobre ak by som zaplatila veceru...to ma trochu zarazilo...lebo som bola pozvana ja...ked som sa zacala na to dopytovat priatela tak povedal ze ju mozeme zaplatit na polku ak by sa ho rodicia neskor pytali...ja nemam problem s tym nieco zaplatit ale ak som bola niekde pozvana tak mi to pride cudne...navyse svokrovci uz vybrali restauraciu...ak mam platit ja, potom by som chcela mat aj v tomto volbu...co si o tomto myslite?

zmrzlinka2021
24. júl 2024

Zaplatít im večeru? Veď ani svokrovci na sú ti. Nie ste ešte rodina

titla
24. júl 2024

Ze kytica a flasa bohato stacia. Hlavne ked ty si bola pozvana.

beata_k
24. júl 2024

Kvety a flasa su fajn. Platit veceru mi pride az nevhodne. Take vtieranie sa, v duchu ja ja ja. Vsetko ja.

dadka1997
24. júl 2024

Za prvé nie sú tvoji svokrovci ✌️
Za druhe pozvali vas oni, takže určite by som večeru neplatila (to je ako, pozývam na obed a ty platíš) 🫣
Za tretie kytička a flaša uplne stačia

autor
24. júl 2024

@beata_k tiez mi to tak pride...i ked tu veceru inicioval zrejme priatel...takze mozno aj jeho rodicia ocakavaju ze to zaplatime my

dadka1997
24. júl 2024

Tak nech si to zaplati priatel

ivik4
24. júl 2024

Tak ked ju inicioval frajer, ma ju zaplatit on 😀
To uz kde sme 🤣🤣
Ty kup kvietky a mozes aj tu flasu

cyberk
24. júl 2024

😂😂😂 on ich pozve a tebe povie nech zaplatis 😂😂😂😂 dobre on

ivik4
24. júl 2024

... židák

xnatalkax
24. júl 2024

Tvoj frajer chce aby si zacvakala za vas vsetkych veceru? To ti pride normalne.. omg to co je za chlapa.. aj v inych veciach ta takto vyuziva a necha si platit?

thereisabear
24. júl 2024

Ak to inicioval ako "chceli by sme vás pozvať...", tak ti to dopredu povedal?

esmey
24. júl 2024

Kvôli stretnutiu s rodičmi priateľa riešiť reštauráciu. To sú mi riadne móresy. Prečo len proste nejdete k nim domov ako sa hovorí...na kávu? Načo reštaurácia preboha.

micusa2222
24. júl 2024

v žiadnom prípade by som neplatila a navyše, keď som pozvaná....

autor
24. júl 2024

@xnatalkax praveze mi to prislo divne...lebo vo vztahu je taky ze ma tendenciu mi vela platit pritom vie ze to nrmam rada, uprednostnujem ked sa striedame pri plateni

autor
24. júl 2024

@thereisabear no povedal mi ze ma byt tato vecera a ze chce aby som tam sla a spoznaka ich...a az ptm nasledne nejak povedal zr vlastne to on ich pozval a oni si vybrali tuto restiku

0silvia0
24. júl 2024

Nepaci sa mi to, pre mna 🚩. Rozhodne sa neokunaj a nebud zdrzanliva a nebud mila za kazdu cenu ale spytaj sa narovinu frajera, co touto kombinaciou divnych postupov akoze sleduje. Pretoze takato hovadina by tak lahko nikomu nenapadla. Ze mohla by si zaplatit veceru🙉

sense
24. júl 2024

Nuž večeru by som neplatila. Nikoho som nikam nepozvali prečo mám platiť. A keď pozývam. Ja, platím ja ale podnik tiež výber ja.
Myslím ze to všetko vymyslel tvoj priateľ , pozval rodičov, zavolal teba a chce aby si to zacvakala.
Za mňa no go. Pozval nech plati

rejka7
24. júl 2024

On ich pozval, oni si vybrali reštiku a ty máš platiť 🤣🤣🤣, daj si pevné hranice a povedz NIE. Skoro všetci sú na začiatku chrumkaví a až postupne zistíš s kým máš tú česť.Prave to začínaš zisťovať.

janinah
24. júl 2024

Ružové okuliare nechaj doma... neplatiť.nech platí kto akciu vymyslel a pozýva .

michaela329
24. júl 2024

Určite nie, platí kto pozýva. Môžete ich niekedy pozvať vy, ale toto mne príde z cesty.

dudos
24. júl 2024

Že priateľa by som potom poslala so rici a už by bol ex. A to myslím vážne. S mojim manželom sme spolu 22 rokov. Naozaj od strednej školy. V živote ale v živote mi nepovedal aby som niečo zaplatila ja. To kde chodíte na takýchto debilov? Vieš čo by urobil môj manžel? Dal by si záležať aby ma akonsviju partnerku odprezentoval v najlepšom svetle, že aha toto je tá, ktorú vám predstavujem. Záleží mi na nej a pod. A obed/veceru by zaplatil decentne bez toho aby to niekto vedel. Pošli ho do riti. To myslím vážne. O pár rokov ti budeš prispievať ako vyžiť z RD lebo manžel mi vyčleňuje financie.
A pre upresnenie, platila som v našom vťztahu aj ja. Ale nikdy nie na príkaz alebo určenie - alebo ako to nazvať - môjho už manžela. Chudák to je. Fakt by som ho nechcela.

mikadooo
24. júl 2024

Normálne by som mu povedala, že sa mi nepáči, že mám platiť na polovicu reštiku. Nikam do riti by som ho neposielala, len by som mu to povedala, že nabudúce normálne vopred nech sa so mnou dohodne. Teraz to vymyslel sám, tak by podľa mňa je fér, keby to aj zaplatil sám. Keďže ja som v podstate len "bola pozvaná". Nechápem baby, čo ho hneď idú posielať do riti. A frajerovi - nabudúce buď nech nevymýšľa poza bučky, alebo to férovo dotiahne do konca...

sissy27
24. júl 2024

Tak on pozval, oni vybrali restiku a ty to mas zaplatit??
Ja mat dospeleho syna a vidiet, ze nechava platit frajerku, tak rovno tam ho vyfliaskam a budem rozmyslat, kde som spravila chybu vo vychove…
Ziadne take, kvety a flasa su ok (ak mama nie je alergik a otec abstinujuci alkoholik) a veceru nech zaplati ten co to vymyslel. Zrejme to ma byt darcek pre mamu ale boli ho penazenka, tak takto sproste to vymyslel.

autor
24. júl 2024

@sissy27 bohuzial co viem od neho tak to ze jeho rodicia ho financne vyciciavaju, pritom maju vysoke dochodky, a vela veci im plati on a proste nevie im povedat nie...takze neviem ci to uz zvlada financne s nimi ale mohol mi to povedat narovinu ze takyto je problem

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thereisabear
24. júl 2024

Toto nebude tvoj posledný príspevok na MK...
Však jeho nech vyciciavajú, teba nemusia. Platiť by mal priateľ, keď ich pozval.

muchotrafka298
24. júl 2024

Nie su to tvoji svokrovci. Su to rodicia priatela. Absolutne nevidim dovod na platenie vecere pre vsetkych. Ako pozvana ocakavam, ze platit nebudem. Nech zaplati tvoj priatel. U nas je zauzivane, ze kto pozyva ten plati. Stretla som sa v zahranici s tym, ze nie vsade to takto funguje.

0silvia0
24. júl 2024

Teba nemusi zaujimat, ze ho rodicia vyciciavaju ani to, ze on sa necha. Toto budete riesit predtym, ako zacnete fungovat ako rodina a jeho financie sa budu tykat aj teba. Dovtedy ta to zaujimat nemusi.

wonder13
24. júl 2024

Zajtra by sa mi urobilo zle, mala by som kŕče a ostala doma a silno premýšľala o svojej budúcnosti 😉 fakt naozaj, toto je cez čiaru u mňa. Tvoj priateľ je aký gentleman prosím pekne ? A jeho rodičia su vyberavi za peniaze iných ? Red flag

slavka1988
24. júl 2024

A im by nebolo blbe že ženu ktorú vidia prvý krát platí za nich večeru ? Je to divne a veru ani som sa s tým nestretla ,pekne kúp kvety a fľašu a priateľovi povedz že či aj on ide platiť tvojim rodičom večeru na prvom stretnutí sak oni oslavujú vy ste pozvaný majú si to zacvaknut sami ak na to nemajú ich syn sa môže ponúknuť ale prečo ty