Prvé rande - držanie sa za ruky

10. aug 2024

Ahojte ženy, čo hovoríte na držanie za ruky na prvom rande? Možno som staromódna🤣 Nemám už 20 ani 30, ale tak nejako mi to príde divné keď mňa muž chytí za ruku na prvom rande aj keď všetko prebehlo úplne super …

ovaaa
10. aug 2024

Prve rande bolo pre mňa vždy len o spoznaní, teda nič fyzické a ak ma chce, počká si hoc aj na držanie za ruky či pusu. Závisí, aké sú vaše sympatie a prepojenie, či ste sa spoznali predtým atď. Viac menej to je symbol, že tam už niečo začína...."už si moja" 😁Kľudne by som sa ho spýtala, či to chce týmto gestom potiahnuť so mnou do staroby ....😁

veronka1996
10. aug 2024

Je to divné, keď na prvom rande sa len chytia za ruku.

macekovam
10. aug 2024

Je divné že po 30 si taká divná že ti je to divné

autor
10. aug 2024

@macekovam tak možno to znie divne, ale s cudzím človekom sa držať hneď za ruky tiež nie je normálne ale možno máme každá odlišný názor 😀

earlgrey
10. aug 2024

Ako pre koho, pre mňa je utrpenie držanie sa za ruky aj vo vzťahu 🤣 neznášam to 🤣

marca12
10. aug 2024

Podla mna je to pekne gesto,aj ked ktovie co tym dotycny sleduje. Mozno na dalsou ti strci jazyk do krku a na tretom uz bude chciet nohavicky stahovat... Uzivaj si a neries,co je komu divne. Ak ti to je neprijemne,nedrz sa za ruku. Ak to boli prijemne,uzivaj si.

ivik4
10. aug 2024

Boze tak ty sa nedrz, niekto druhy sa drzat na prvom rande bude. Tebe to moze byt jedno

lindous
10. aug 2024

Podľa mňa je okej všetko s čím sú obaja komfortní, čo im je príjemné a na čo sa cítia.. od objatia až po sex 😅 keď to tebe nie je príjemné, je v poriadku to vyjadriť, ale to že sa o to pokúsil by som nevnímala ako niečo zlé...

januska12323
10. aug 2024

Tak sa nedrž. Normálne je všetko čo vyhovuje obom niekto rovno na prvom rande skončí v posteli to neznamená, že máš aj ty.

mimikarol
10. aug 2024

Aj mne by to bolo divné. Nikdy keď som bola ako mladá baba na rande som sa na prvom s chalanom nedržala za ruku. Držala by som sa za ruku až s frajerom. A po prvom rande už žiadne iné byť ani nemusí. Ale niekomu nevadí sa hneď na prvom rande spolu vyspat takže pre každého je normálne niečo iné 🤷

sense
10. aug 2024

Keď ti je to nepríjemné mala si ho pustiť. Dovolené je všetko čo je príjemné obom

zuzana9393
10. aug 2024

Mne by to bolo nepríjemné niekde na verejnosti. Ale v súkromí na tom nič nie je.

k47
10. aug 2024

Ak je ti to divné, je to skoro. Ak ti to nie je divné, nie je to skoro.

domkakvet
10. aug 2024

Je to divne.

barka1
10. aug 2024

Nie je rande ako rande.
S jednym mužom som si dlho - (2m) a intenzivne pisala, o všetkom možnom. S nim som sa na prvom rande drzala ta ruku. A vlastne aj s mm to bolo rovnake.

S takymi, kde sme si vymenili par sprav a hned sa stretli, sme sa za ruky nedrzali.